Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,223 μέλη και 2,423,269 μηνύματα σε 75,646 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 418 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 17:20, 23-04-10:

1.Δεν απευθυνθηκα στη δικη σου παραθεση. Με αφορμη το ποστ της Κρις, εγραψα.

2. Πραγματικα δε μου αρεσουν τετοιες εκφρασεις οπως ''βλαχαρα, καραγκιοζης'' για την εμφανιση καποιου. Θα χρησιμοποιω τη δευτερη εκφραση, αν εχω θυμωσει με καποια συμπεριφορα.Δε σε καταλαβαινω και γιατι το πηρες προσωπικα, αλλα δε με πειραζει.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,711 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 17:29, 23-04-10:

Κάποια κυκλοφορεί στις 9 το πρωί με 15ποντο και δεν θέλει να το παραδεχθεί

Mind:
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 17:33, 23-04-10:

Κι ομως, κανεις λαθος.
Ρωτα οσους με γνωριζουν προσωπικα απο εδω.
Φοραω τα παντα (νοωντας και τακουνι και μποτακι και αθλητικο), οταν πρεπει κι οποτε πρεπει κι οποτε εχω διαθεση.
Το πρωι με κουραζουν τα τακουνια, αλλωστε στις δουλειες που κανω τα πρωινα, σιγουρα μα σιγουρα το τακουνι δε βολευει.

Συγνωμη αν σε στεναχωρω

15 ποντο δεν εχω, 12 ποντο να φτανω το 1.87 μπορει!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 17:38, 23-04-10:

Αυτά πρέπει να'ναι πολύ βολικά

και αυτά...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 17:40, 23-04-10:

Λοοολλλ! Μονο σε διαφημιστικα τα βλεπεις αυτα!
Το τελευταιο ανατριχιαστικο!!
(και το δαχτυλακι της πρωτης κοπελας, απαραδεκτο!)

Τα νυχια μου αρεσουν φυσικα συνηθως, κατακοκκινα η μαυρα ή σκουρο καφε και ομορφα κομμενα, περιποιημενα. Πες μου Γιατρε οτι σου αρεσουν αυτες οι φωτος... θα τρελαθω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,711 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 17:42, 23-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Κι ομως, κανεις λαθος.
Ρωτα οσους με γνωριζουν προσωπικα απο εδω.
Φοραω τα παντα (νοωντας και τακουνι και μποτακι και αθλητικο), οταν πρεπει κι οποτε πρεπει κι οποτε εχω διαθεση.
Το πρωι με κουραζουν τα τακουνια, αλλωστε στις δουλειες που κανω τα πρωινα, σιγουρα μα σιγουρα το τακουνι δε βολευει.

Συγνωμη αν σε στεναχωρω

15 ποντο δεν εχω, 12 ποντο να φτανω το 1.87 μπορει!
Εντάξει, τότε παραδέχομαι τη λάθος εκτίμησή μου. Μην μου πεις όμως ότι δεν κάνεις πλήρες μακιγιάζ το πρωί...
Εδώ θα σε πιάσω

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Τύφλα νά 'χει η Έλενα Ακρίτα
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 17:47, 23-04-10:

Πιγκ- Ουτε. (τι στο καλο, απο συνεντευξη αισθανομαι πως περναω, αλλα δεν εχω προβλημα να σου απαντησω.)
Τα πρωινα μακιγιαρομαι ελαφρως τονιζοντας τις βλεφαριδες, ελαφρως τα ζυγωματικα για να τονισω την γωνια και κανοντας ζουμερα χειλακια με πολυ απαλο λιπ
Θα τυχει ομως να εχω αρκετη διαθεση η καποια συγκεκριμενη περισταση που θα μακιγιαριστω περισσοτερο (τα συγχαρητηρια να δωσω σε κεντρα που κανουν σεμιναρια μακιγιαζ κι εχει τυχει να παρακολουθησω καποια). Ποτε δε βγαινω εξω απεριποιητη, το χω σαν αρχη. Αλλα και στο σπιτι μου φροντιζω να ειμαι περιποιημενη, αβαφη μεν αλλα κοκκετα δε. Μου αρεσει πολυ οταν η γυναικα περιποιειται τον εαυτο της, στα πλαισια του λογικου, του υγιους και του φυσικου.

Περναω τις εξετασεις?
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 17:50, 23-04-10:

Εντάξει, δεν έχω κάποια διάθεση να σε περάσω από εξετάσεις. Απλώς υπέθεσα ότι για να το υποστηρίζεις λογικά θα το έκανες κι εσύ η ίδια.

Αλλά είπαμε, λάθη είμαστε, ανθρώπους κάνουμε
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 17:50, 23-04-10:

και αυτά...
Το οτι ειναι αισχος τα παπουτσια αυτα, ειναι το λιγοτερο...
Τα γερασμενα ποδια ειναι απεριγραπτα αηδιαστικα!
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 17:53, 23-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Τα νυχια μου αρεσουν φυσικα συνηθως, κατακοκκινα η μαυρα ή σκουρο καφε και ομορφα κομμενα, περιποιημενα. Πες μου Γιατρε οτι σου αρεσουν αυτες οι φωτος... θα τρελαθω
Ε όχι βέβαια, για πλάκα τα έβαλα, όχι κι έτσι. Το καφέ νύχι σόρυ αλλά το θεωρώ κάκιστη αισθητική. Μαύρα όλα. Ρούχα, παπούτσια, γάντια, παλτά, t-shirts, πουκάμισα, νύχια, κορδόνια, φούστες, μπότες, παντελόνια. τα πάντα μαύρα με λίγο κόκκινο να σπάει, ειδικά τα μαλλιά κόκκινα Μαύρο πόσο σ'αγαπάω. Σε λατρεύω μαύρο. Καμμιά νέα χήρα να αλληλοπαρηγορηθούμε ;
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε: στις 17:56, 23-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Το οτι ειναι αισχος τα παπουτσια αυτα, ειναι το λιγοτερο...
Τα γερασμενα ποδια ειναι απεριγραπτα αηδιαστικα!
Καλά βρε παιδιά, πιστέψατε ότι αυτά τα έβαλα για σοβαρά ; Ανησυχώ για το χιούμορ σας
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 18:08, 23-04-10:

Καλά βρε παιδιά, πιστέψατε ότι αυτά τα έβαλα για σοβαρά ; Ανησυχώ για το χιούμορ σας
οχι καλε!
απλα εγω σχολιασα αυτο που με αηδιασε περισσοτερο
και ασε στην ακρη το ακαταμαχητο χιουμορ μου μιστερ, γιατι δε θα εχουμε καλα ξεμπερδεματα
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε: στις 18:19, 23-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
οχι καλε!
απλα εγω σχολιασα αυτο που με αηδιασε περισσοτερο
και ασε στην ακρη το ακαταμαχητο χιουμορ μου μιστερ, γιατι δε θα εχουμε καλα ξεμπερδεματα
όντως πρέπει να'ναι μεγαλούτσικη η Μαντάμ Τακούνι, το πόδι το πρόσεξα κι εγώ. Τώρα που μπαίνει το καλοκαίρι που τόσο σας αρέσει πάντως αυτά θα χρησιμεύσουν και για απεντόμωση, χτυπάς την κατσαρίδα στη γωνία. 8 κατσαρίδες μάλλον, 4 με το κάθε τακούνι.
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 19:33, 23-04-10:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:37, 23-04-10:

Πολυ ωραιο...αλλα δε μου αρεσουν τα συγκεκριμενα πεδιλα...κατι σε πιο λεπτεπιλεπτο θα ταιριαζε καλυτερα.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 19:40, 23-04-10:

εμένα μου αρέσει πάρα πολύ το φόρεμα..............
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 19:57, 23-04-10:

εμενα μου αρεσει η κοπελα..
που την πουλανε?ειναι νεα collection?
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 02:15, 24-04-10:

πσ: ωραια τα μαγιουδακια που βαλατε κοριτσια, αλλα εγω ειμαι λιγο του πιο φανκι στα μαγιω, θελω εντονα χρωματα .
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kate-Bender (KaTe)

Δραστήριο Μέλος

H KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H Kate-Bender Fear of the Dark έγραψε: στις 11:20, 24-04-10:

^^παπουτσαρες κατα την γνωμη μου...και ασχετως αυτου πολυ βολικα..ποτε δεν θα καταλαβω πως βολευστε με τα τακουνια.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη woochoogirl : 24-04-10 στις 11:46.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 13:24, 24-04-10:

που τα βρίσκουμε αυτά τα 3 (και ενδεικτικές τιμές) ξέρουμε????
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Aleksa , Cpt.Philips , DimitraA. , edouardos , odytheology , Samael

Βρείτε παρόμοια