Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,229 μέλη και 2,423,624 μηνύματα σε 75,662 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 413 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 17:42, 11-06-10:

Roumana, για καλοκαιρι, επειδη ειναι ηδη βαρυ το τοταλ μπλακ και ειδικα το λεδερ λουκ, θα επελεγα ενα πεδιλο οσο γινεται πιο λεπτεπιλεπτο, σαν το παραπανω που παρεθεσε η Σιμπι...Ουτε πιπ τοου, ουτε γοβα...οσο πιο γυμνο ειναι το ποδι τοσο καλυτερο θα φαινεται το γενικοτερο συνολο. Βεβαια και το μεταλιζε θα ειναι πολυ ωραιο σε αυτη τη σκουρα αποχρωση. Και αυτο λογω καλοκαιριου. Σπασε τη μαυριλα με ενα τσαντακι αλλου χρωματος, εκτος απο λευκου εννοειται! Και οχι πολλα αξεσουαρ...μην το βαρυνεις παραπανω...λιγα και διακριτικα.
Ετσι τουλαχιστον θα το συνδυαζα εγω...(ωραιο σωμα btw)
ΑΝ βρω καποιο αλλο πεδιλο αναλογο αυτου που εννοω, θα στο παραθεσω...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 18:34, 11-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Με τι υπόδημα ταιριάζει αυτό το παντελόνι ( leather-look ειναι, οχι δερματινο) αν θέλω να το φορέσω το καλοκαίρι?
με τα γοβάκια της σταχτοπούτας

λεπόν
βρήκα και υπόδημα , μην σου πω και μπλούζα , τατουάζ , αμάξι και τρόπο να κάνεις θεαματική είσοδο - ίσως με κάποια θεατρικότητα και λίγο ίμο - αλλά δεν παύει το όλο στυλ να τονίζει το πανέμορφο παντελόνι βγαλμένο θαρρείς από την πρώιμη εποχή του σάκη ρουβά χωρίς να μιλάει , να διαφημίζει παγωτά πυραύλους και άλλα σαχλά .

στο σημείο , αυτό , θα κάνω ένα διάλλειμα , μένοντας εντός του θέματος , για να σώσω το πολύτιμο μου βίντεο (ναι , σου ετοίμασα και βίντεο)

μείνε μαζί μου μετά τις διαφημίσεις

ψάχνω καρό κοντομάνικο πουκάμισο όχι σαν τραπεζομάντηλο και όχι μάρκα τύπου όξφορντ γιατί είναι θεατρικά και ίμο
π.χ.

(τελικά θέλω κούρεμα)

ρουμ , τώρα βρες μια μεγάλη πέτρα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 18:59, 11-06-10:

Αυτά είναι. Εμείς τον έχουμε στα όπα όπα και εκείνος μας ρίχνει κοτρόνες###8230;

Καλές ήταν οι μπότες αλλά θα σκάσω καλοκαιριάτικα. Όχι ότι δεν θα τις φορέσω, αλλά με κάτι κοντό, όχι με παντελόνι.

(Νερ από σένα περιμένω φωτο. Βασίζομαι πάνω σου.)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 785 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε: στις 22:17, 11-06-10:

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 00:58, 12-06-10:

Αυτά είναι. Εμείς τον έχουμε στα όπα όπα και εκείνος μας ρίχνει κοτρόνες###8230;

Καλές ήταν οι μπότες αλλά θα σκάσω καλοκαιριάτικα. Όχι ότι δεν θα τις φορέσω, αλλά με κάτι κοντό, όχι με παντελόνι.

(Νερ από σένα περιμένω φωτο. Βασίζομαι πάνω σου.
)

κατι σαν αυτα...

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 07:22, 12-06-10:

αυτο ειναι.
τωρα που θα το βρω...

(και αυτο μου αρεσε πολυ. )
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη roumana : 12-06-10 στις 07:43.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 07:37, 12-06-10:

τελειο ντυσιμο. μ'αρεσει πολυ. δωστε και καμια πηηγ βρε κοριτσια.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 09:20, 12-06-10:

Σχετικά με το δερμάτινο... Το βρίσκω πολύ ασφυκτικό και βαρύ υλικό για το ελληνικό καλοκαίρι... εκτός αν μιλάμε για πολύ αρχές και πολύ τέλη.
Πάντως είναι ωραίο παντελόνι, Ρουμάνα μου!
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 10:28, 12-06-10:

αυτο ειναι.
τωρα που θα το βρω...
http://www.kaboodle.com/reviews/black-satin-metal-ring-sandals

....εδω!

αλλα οπως θα δεις, ειναι λιγο τσιμπημενο...!
retail value: $595.00
bluefly: $476.00

Ασχετο με τα παραπανω, αλλα μου αρεσει τρελλα ο συνδυασμος του καφε με το τιρκουαζ/θαλασσι και γενικοτερα με ανοιχτοχρωμες αποχρωσεις του μπλε:

Και αυτο τουλαχιστον κοστιζει
$59
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Neraida : 12-06-10 στις 11:01.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 785 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε: στις 13:38, 12-06-10:

τελειο ντυσιμο. μ'αρεσει πολυ. δωστε και καμια πηηγ βρε κοριτσια.
Aααα ναι το ξέχασα, η φούστα είναι Η&Μ και το μπλουζάκι το είδα χαζεύοντας στο Polyvore (delias λέγεται η μάρκα, δεν έχω παραπάνω πληροφόρηση ) και μου φάνηκε πολύ γλυκούλι...
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 14:29, 12-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Σχετικά με το δερμάτινο... Το βρίσκω πολύ ασφυκτικό και βαρύ υλικό για το ελληνικό καλοκαίρι... εκτός αν μιλάμε για πολύ αρχές και πολύ τέλη.
Πάντως είναι ωραίο παντελόνι, Ρουμάνα μου!
ναι, θα το αφήσω. με προβλημάτιζε αρκετά.
...το φόρεσα μόνο μια φορά έξω. αν δεν θα είναι στη μόδα το φθινόπωρο... πάει στα σκουπιδια.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 09:23, 14-06-10:

ναι, θα το αφήσω. με προβλημάτιζε αρκετά.
...το φόρεσα μόνο μια φορά έξω. αν δεν θα είναι στη μόδα το φθινόπωρο... πάει στα σκουπιδια.
To λεδερ λουκ ειναι διαχρονικο...Μην ανησυχεις.
Σκεψου μονο οτι εγω το δερματινο το παντελονι μου το πηρα το 2001 και φετος το φορεσα παλι
Εσυ να εχεις διαθεση να ντυθεις αναλογως και εκεινο παραμενει!

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 09:59, 14-06-10:

ενα δερματινο παντελονι, σακακι και μαυρο φορεμα ειναι παντα διαχρονικα..
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 10:11, 14-06-10:

...αλλά όχι και τα 3 μαζί
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 00:42, 15-06-10:

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 12:17, 15-06-10:

+
Eρωτεύτηκα

(δεν φέρνετε κι εκείνα τα καταπληκτικά φουστανάκια από το γυναικείο σαλόνι κανάς Moδ προς τα εδώ???)
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 13:13, 15-06-10:

δεν είναι super chik;;;;;
Παράθεση

annaki! (μικρή Αννούλα...)

Δραστήριο Μέλος

H μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H annaki! ψάξε,ψάξε δεν θα το βρεις.... έγραψε: στις 13:48, 15-06-10:

Εμένα μου αρέσουν πολύ τα ψηλοτάκουνα παπούτσια
Τώρα,λόγω ηλικία,δεν πολυφοράω αλλά στο μέλλον με βλέπω να μην τα αποχωρίζομαι
Οι αγαπημένες μου γόβες είναι αυτό το φανταστικό ζευγάρι του εκλειπόντος Alexander McQueen()
http://www.net-a-porter.com/product/38572
Ακριβώς δίπλα,η ακόμα πιο φανταστική τιμή τους,που με πείθει πως θα μείνουν ένα όνειρο
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 07:23, 16-06-10:

Όμορφα είναι ( φορεμένα δείχνουν πολύ καλύτερα) αλλά εκτός γάμο-βαφτίσια δεν ξέρω που θα μπορούσα να τα φορέσω.
Δεσμεύουν.
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 08:35, 16-06-10:

εγω αποφευγω να παρω παπουτσια με αυτο το 'δεσιμο' πισω οσο και να μου αρεσουν γιατι ξερω οτι πολυ συντομα θα πεφτει πισω και δεν θα κρατα καλα στο ποδι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Aleksa , Cpt.Philips , DimitraA. , edouardos , odytheology , Samael

Βρείτε παρόμοια