Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,546 μέλη και 2,432,003 μηνύματα σε 76,193 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 164 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 13:08, 04-07-10:

σωστοος..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,796 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε: στις 22:34, 04-07-10:

Το πρόβλημα είναι ότι είναι προκλητικό; Αφού μπορεί να το υποστηρίξει έχει καλώς. Το ότι είναι κιτς (καρακιτς για την ακρίβεια) γιατί δεν το σχολιάζει κανείς;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε: στις 23:03, 04-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από woochoogirl
Το πρόβλημα είναι ότι είναι προκλητικό; Αφού μπορεί να το υποστηρίξει έχει καλώς. Το ότι είναι κιτς (καρακιτς για την ακρίβεια) γιατί δεν το σχολιάζει κανείς;
Αφενός επειδή το κιτς είναι μάλλον υποκειμενικό για το κάθε γούστο και αφετέρου γιατί όταν κοιτάς τη συγκεκριμένη φωτογραφία (οι άντρες δηλαδή) το τελευταίο πράγμα που προσέχεις είναι το αν αυτό το κομμάτι από ύφασμα που θεωρείται μαγιώ είναι ωραίο ή όχι στιλιστικά
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deviance ($Con)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O Deviance Programming Itʼs an art unto itself. έγραψε: στις 23:14, 04-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Madrugada*
Αφενός επειδή το κιτς είναι μάλλον υποκειμενικό για το κάθε γούστο και αφετέρου γιατί όταν κοιτάς τη συγκεκριμένη φωτογραφία (οι άντρες δηλαδή) το τελευταίο πράγμα που προσέχεις είναι το αν αυτό το κομμάτι από ύφασμα που θεωρείται μαγιώ είναι ωραίο ή όχι στιλιστικά
Ντάξει αυτό ήταν παράδειγμα έχει και άλλα σχεδία

Πατώντας το κάτωθι κουμπί βεβαιώνω πως είμαι άνω τον 17,5 χρόνων έχω ταυτότητα ΑΦΜ και φορολογική δήλωση!

Εγώ δεν έχω πρόβλημα να το φοράνε άλλες η δικιά μου να μην το φοράει!!!!!! (το άκουσες? )
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε: στις 23:50, 04-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Deviance
Ντάξει αυτό ήταν παράδειγμα έχει και άλλα σχεδία

Πατώντας το κάτωθι κουμπί βεβαιώνω πως είμαι άνω τον 17,5 χρόνων έχω ταυτότητα ΑΦΜ και φορολογική δήλωση!

Εγώ δεν έχω πρόβλημα να το φοράνε άλλες η δικιά μου να μην το φοράει!!!!!!(το άκουσες? )
Από εδώ μέσα είναι η δικιά σου; Τρέχω στα ζευγαράκια
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 13:32, 05-07-10:

Αν κάποια κοπέλα νιώθει καλά με αυτό το μαγιό, ποια είμαι εγώ να της το απαγορεύσω;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 14:21, 05-07-10:

δεν μπορεις να απαγορευσεις..εκτος και αν ειναι τελειως γυμνη και προσβαλει τη δημοσια αιδω..
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 14:31, 05-07-10:

τα συγκεκριμενα για μενα η νουμερο ενα προυποθεση για να τα φορεσει μια κοπελα ειναι να εχει το αναλογο κορμι που θα το αναδειξει και θα φαινεται ομορφο και αυτο και η κοπελα.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,842 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 17:59, 06-07-10:

Πολύ λουλουδικό και πολύ δαντέλα είχε.
Φωτό δε βρήκα όμως με κάτι τέλειαα τοπ δαντελένια
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 19:37, 06-07-10:

Εγώ βρίσκω σέξυ αυτό το μαγιώ:

Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε: στις 20:05, 06-07-10:

Θέλεις να ρίξεις εκεί τα δίχτυα σου;
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,977 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε: στις 20:20, 06-07-10:

υπερκαταναλωτισμος στο φουλ.
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 20:41, 06-07-10:

ΘΕΛΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ!!!
Που,πόσο?!?!

Τα θέέέέέέέέλω!!!!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,977 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε: στις 21:10, 06-07-10:

γιατι ολες αυτες εχουν το υφος της αγελαδας;
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 21:29, 06-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,842 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 22:39, 06-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
ΘΕΛΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ!!!
Που,πόσο?!?!

Τα θέέέέέέέέλω!!!!
Stradivarius
Δε ξέρω πόσο. Φθηνά θα' ναι.

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος

Αυτό δεν είναι ούτε σέξι, ούτε μαγιό. Είναι δεν-έχω-χώρο-να-βάλω-τα-ψαράκια-μου.
Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε: στις 22:56, 06-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Stradivarius
Δε ξέρω πόσο. Φθηνά θα' ναι.
Αυτό το μαγαζί είναι Πάμφθηνο! Κάθε φορά που μπαίνω και χαζεύω, έχει μερικά ενδιαφέροντα πραγματάκια αλλά ξενερώνω επειδή η ποιότητα είναι τύπου Bershka να ξέρεις Ρεζ...
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,740 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 23:00, 07-07-10:

Παράθεση

BLACKANGEL4898

Νεοφερμένος

H BLACKANGEL4898 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H BLACKANGEL4898 έγραψε: στις 17:19, 10-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
...να και κατι που δεν θα φορουσα ποτε, μα ποτε...

θα συμφωνισω.... ειναι χαλια αυτα τα παντελονια... και νομιζς οτι δεν κολακευουν κανενα σωμα... παχαινουν τα παχια και καθονται περιεργα στα αδυνατα
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 00:28, 11-07-10:

λάθος ποστ

έντιτ (για να μην μείνει κενό)

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cpt.Philips

Βρείτε παρόμοια