Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,571 μέλη και 2,432,547 μηνύματα σε 76,240 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 303 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,842 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 00:41, 11-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από BLACKANGEL4898
θα συμφωνισω.... ειναι χαλια αυτα τα παντελονια... και νομιζς οτι δεν κολακευουν κανενα σωμα... παχαινουν τα παχια και καθονται περιεργα στα αδυνατα
Πού το ξέθαψες ρε αυτό το πόστ; Είναι παλιό. Πάντως δε συμφωνώ. Είναι ωραία, αλλά ναι, δε κάνουν για όλα τα σώματα και για χοντρά πόδια, αλλά γενικά μ' αρέσουν.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 00:47, 11-07-10:

ξεχασες τα γαντια...
(ακουσα οτι θα πεσει η θερμοκρασια απο 38 στους 35 βαθμους.)
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,796 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε: στις 16:23, 12-07-10:

O καλος μπαμπας μου με ακουγε να γκρινιαζω πως θελω σαγιοναρες και πηγες και μου πηρε 2 ζευγαρια ipanema για να διαλεξω οποιο σχεδιο μ'αρεσει (μουρλια ήταν και τα δυο, ποση ώρα μου πηρε να καταλήξω) και επειδή ειχαμε δει στο net τη συλλογη της gisele μου πηρε και αυτο http://www.ipanemaflipflops.co.uk/gi...ow-sandal.html Το θεμα ειναι οτι με εβαλε σε σκεψεις, γιατι του φανηκε λεει το λευκο να ειναι πιο ομορφο. Εν τσερω, βοηθήστε με
Πολυ γλυκουλια παντως, δε σου βγαζουν την αισθηση της πλαστικουρας.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 16:26, 12-07-10:

νοου μ'αρεσει πολυ το clear colour excellent choice
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,041 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 16:33, 12-07-10:

[offtopic]...I want those photoshop skills!!! [/offtopic]
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pink angel

Νεοφερμένος

H pink angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H pink angel έγραψε: στις 01:46, 23-07-10:

φορεματα η σολινες εσεις τι προτηματε?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,237 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:35, 24-07-10:

Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο; Εκτός κι αν εννοείς κολλητά φορέματα ή πιο φαρδιά..
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,740 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 11:19, 06-09-10:

http://www.creaconcept.com/

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 11:40, 06-09-10:

Φέτος θέλω να αγοράσω ένα καφέ δερμάτινο jacket. Αλλά δεν θέλω να ξεπαραδιαστώ... Δύσκολο;

Και μία πολύ ζεστή ζακέτα...

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 11:47, 06-09-10:

Το πρωτο θα μου πηγαινε πολυ!
Το δευτερο δε με πολυενθουσιαζει.
Το τριτο το προτιμω με μποτα!
4+5 δε μου αρεσουν, δεν ειναι του στυλ μου, εκτος αν στο 4 προσεθετα μποτα αλλα λουστρινι δερματινη ψηλη και μυτερη

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Φέτος θέλω να αγοράσω ένα καφέ δερμάτινο jacket. Αλλά δεν θέλω να ξεπαραδιαστώ... Δύσκολο;

Και μία πολύ ζεστή ζακέτα...

Ναι ειναι δυσκολο αυτο που ζητας, τα δερματινα ειναι ακριβα, εξαρταται και τι χρηματα διαθετεις για δερματινο.
Το τελευταιο δε μαρεσει καθολου.
Τα 1-2 καλα αν και προτιμω τα μεσατα και μιντι

Εμενα παλι μου εχει καρφωθει δερματινο μιντι μπλε.... (στο χρωμα αυτο που γραφω)...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 11:55, 06-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus

Τα 1-2 καλα αν και προτιμω τα μεσατα και μιντι

Για δείξε μας κανένα... (να πάρουμε ιδέες...)
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,842 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 12:02, 06-09-10:

Μόνο το δεύτερο μου αρέσει κάπως, που και πάλι δεν ξέρω αν θα το έβαζα το κάτω μέρος ποτέ. Το από πάνω μου αρέσει πολύ. Τα υπόλοιπα μου φαίνονται μεγαλίστικα για μένα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 12:15, 06-09-10:

Μιντι ειναι αυτο το υψος, το κοψιμο το επιλεγεις εσυ και το χρωμα, συνηθως ειναι ακριβοτερα απο τα σακακια γιατι ειναι στην κατηγορια των παλτο.

edit: εγω που θα βρω αυτο που θελω σε αυτο(!) το χρωμα , μου λετε???
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 12:18, 06-09-10:

Κατάλαβα...Προτιμώ τα πιο κοντά...είναι πιο κοντά στο στυλ μου και πιστεύω ότι είναι πιο ευκολοφόρετα...

Για ζακέτες τέτοιου τύπου (όπως αυτή στο προηγούμενο ποστ) έχετε να μου προτείνετε κάποιο μαγαζί;
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,740 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 12:35, 06-09-10:

http://www.lapel.gr/products.asp?pID...d=1&LangId=150
δερμάτινα

http://www.izzo.gr/
http://www.massimodutti.com/
http://www.mkkoutas.gr/
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 06-09-10 στις 12:46.
Παράθεση

Στελλόνι

Νεοφερμένος

H Στελλόνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Στελλόνι Destiny, will you cure me? έγραψε: στις 20:05, 16-09-10:

ελπίζω να επιτρέπονται εσώρουχα και να μην είμαι άκυρη...
αλλά ο συγκεκριμένος κορσές είναι τέλειος..

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 20:59, 16-09-10:

ελπίζω να επιτρέπονται εσώρουχα και να μην είμαι άκυρη...
αυτο θα πηγαινε στα οφθαλμολουτρα καλυτερα..
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε: στις 21:26, 16-09-10:

http://www.deha.tv/

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  deha.jpg
Εμφανίσεις:  181
Μέγεθος:  10,1 KB
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H lacky deep in dreams!! έγραψε: στις 09:09, 17-09-10:

Μ'αρέσει πολύ το στυλάκι αυτής της κοπέλας!!!
Πολύ ωραίο συνολάκι...
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε: στις 00:53, 19-09-10:

http://www.silvianheach.it/it/index.html

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cpt.Philips

Βρείτε παρόμοια