Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,571 μέλη και 2,432,547 μηνύματα σε 76,240 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 303 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,740 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 19:50, 03-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
Καλά που τα ρούχα δεν μου αρέσουν καθόλου
ας απολύσει κάποιος και το φωτογράφο. Η κοπέλα είναι μια χαρά και την έχουν βγάλει σε αυτή τη φωτό λες και πρέπει να χάσει τουλάχιστον μια ντουζίνα κιλά!
Χα χα χα!!!!
Τα Marina Rinaldi της Max Mara είναι για μεγέθη 46-60 όταν τα άλλα μαγαζιά έχουν μεγέθη 32-48....

Max Mara
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,740 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 21:12, 03-12-10:

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

H _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H _Ηρώ_ έγραψε: στις 21:54, 03-12-10:

http://www.e-gynaika.gr/magazine/wp-...ion-2011_4.jpg
http://www.e-gynaika.gr/magazine/wp-...ction-2011.jpg

Σορρυ που τα βαζω ετσι αλλα δεν ξερω πως να τα βαλω σαν και εσας...
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 15:18, 05-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici
Χα χα χα!!!!
Τα Marina Rinaldi της Max Mara είναι για μεγέθη 46-60 όταν τα άλλα μαγαζιά έχουν μεγέθη 32-48....
μωρέ εγώ μαζί σου
Αλλά και πάλι την έχουν βγάλει έτσι όπως τη στήσανε να φαίνεται ότι είναι πολύ πιο γεματη από ότι στην πραγματικότητα (compared με την απο πάνω φωτό τουλάχιστον!)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 15:58, 06-12-10:

Σας αρέσουν; Τα παρήγγειλα από το website του Topshop, ή μάλλον μου το παρήγγειλαν. Καλοκαιρινά μεν, αλλά ούτως ή άλλως δεν βλέπω να χειμωνιάζει.
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  32P09XBLK_large.jpg
Εμφανίσεις:  44
Μέγεθος:  155,0 KB  
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 18:45, 02-01-11:

Σας αρέσουν τα παπούτσια camper?

Έψαχνα στο διαδίκτυο και βρήκα αυτό...Σας αρέσει;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 22:17, 02-01-11:

το τακουνι με χαλαει ολιγον. μπροστα ειναι οκ για να τα φορεσεις μ'ενα τζην ή ενα παντελονι.
Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,796 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε: στις 22:19, 02-01-11:

Εμάς να μας αρέσει; Εσυ τι φορας; Προσωπικα εχω 3 ζευγαρια camper, τα βρισκω χαριτωμενα παπουτσια γενικά, ειδικα τις μπαλαρινες του με τα σχεδια. Ειναι λιγο ακριβα βεβαια, αλλα νομιζω το αξιζουν. Σε ενα μονο ζευγαρι χαλαστηκα γιατι βραχηκε (μποτινι μαυρο) και απο τοτε μου εχει αχρηστεψει ποσες καλτσες και κανω πεντικιουρ με μαυρα νυχια και δαχτυλα
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε: στις 22:52, 02-01-11:

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε: στις 22:54, 02-01-11:

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 01:29, 04-01-11:

Έχετε δει καμία ωραία μπότα τύπου ιππασίας με ψηλό τακούνι;
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Διακεκριμένο μέλος

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε: στις 12:16, 04-01-11:

http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://www.stylista.gr/userfiles/f66db0b2-42aa-4c94-842d-d48cb8b980f6/attrattivo.jpg&imgrefurl=http://www.stylista.gr/what-who-where/dont-lose/2440~Attrativo-Spaei-ta-oria~article&usg=__m-CPxWRcmUCP0vjNT7-WSEJ1m8U=&h=418&w=537&sz=88&hl=el&start=0&sig2=ZGCRCau1QZOJSVlGANwmWA&zoom=1&tbnid=-EyGz4zKYTySdM:&tbnh=112&tbnw=142&ei=pfIiTYW1KoGh8QPZwZSGBw&prev=/images%3Fq%3Dattrattivo%2B2010%26um%3D1%26hl%3Del%26rlz%3D1G1GGLQ_ELGR336%26biw%3D1325%26bih%3D493%26tbs%3Disch:10%2C153&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=125&vpy=29&dur=2730&hovh=198&hovw=255&tx=156&ty=119&oei=pfIiTYW1KoGh8QPZwZSGBw&esq=1&page=1&ndsp=27&ved=1t:429,r:9,s:0&biw=1325&bih=493

δεν ηξερα πως να ανεβασω την εικονα οπως εσεις αλλα εδω ειναι μερικα συνολακια τα οποια μου αρεσουν πολυ...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη αδαμαντια : 04-01-11 στις 12:18. Αιτία: ξεχασα σχολιο
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 20:39, 10-01-11:

TED BAKER...η απολυτη κομψοτητα...

Και www.tods.com για υποδηματα,τσαντες κλπ!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε: στις 21:59, 10-01-11:

brazil by brazil
πηγή

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JellyFish (Κακόβουλο Λογισμικό)

Νεοφερμένος

H Κακόβουλο Λογισμικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H JellyFish έγραψε: στις 22:09, 10-01-11:

Δηλαδή τώρα εσένα αυτά τα παπούτσια σ αρέσουν? Εμένα μου φαίνονται τουλάχιστον παιδικά!( no offence!)
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε: στις 22:45, 10-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από JellyFish
Δηλαδή τώρα εσένα αυτά τα παπούτσια σ αρέσουν? Εμένα μου φαίνονται τουλάχιστον παιδικά!( no offence!)
Υπαρχουν γουστα και γουστα και το φενικοτερο στυλ ντυσιματος του καθενος.....μπορει στο στυλ σου οντως να μην ταιριαζουν....ειναι ομως χαριτωμενα και ιδιαιτερα..πολυ κομψα!!!!!!!
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 22:48, 10-01-11:

Συμφωνώ με την roza azul ότι σε κάποιους μπορεί να αρέσουν και όντως είναι χαριτωμένα. Ωστόσο, κομψά δεν τα λες!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε: στις 23:07, 10-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Συμφωνώ με την roza azul ότι σε κάποιους μπορεί να αρέσουν και όντως είναι χαριτωμένα. Ωστόσο, κομψά δεν τα λες!
χαχαχα ....γιατι μωρε ;;;;;;μπεμπε style!!!!!!so lovely!!!!!!!!με heels φορεματακια ειναι ολα τα λεφτα
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 23:08, 10-01-11:

Όχιιι! Υπερβολή είναι με heel φορεματάκια...Τα λατρεύω τα heel αλλά θέλουν πολύ απλό υπόλοιπο ντύσιμο, αλλιώς δείχνει too much!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε: στις 23:13, 10-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω

Όχιιι! Υπερβολή είναι με heel φορεματάκια...Τα λατρεύω τα heel αλλά θέλουν πολύ απλό υπόλοιπο ντύσιμο, αλλιώς δείχνει too much!
οτι πεις Μαρω ...ισως εχεις δικιο...πιο σκετο φλατ μοκασινι....και γω τα λατρευω ειναι rofl!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cpt.Philips

Βρείτε παρόμοια