Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,546 μέλη και 2,432,001 μηνύματα σε 76,193 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 193 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 588 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε: στις 12:28, 22-11-11:

Υπέροχα!!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 12:29, 22-11-11:

Υπέροχα!!
όντως..
ειδικα το τελευταιο
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 04:24, 24-11-11:

την θελώ *,*
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,740 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 22:57, 27-11-11:

HEEL

δικό μου....

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 00:00, 28-11-11:

Ρε συ αυτό το ριγέ με τα λουλούδια, όταν λές δικό σου, εννοείς ότι το έχεις ή ότι το σχεδίασες?
Ενα σαν το πρώτο, λίγο πιό κοντό, πήρα πριν λίγες μέρες!

Λοιπόν, αν είχα λεφτά θα έπαιρνα αυτό κομπλε:

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,740 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 00:03, 28-11-11:

Το αγόρασα!!!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 00:13, 28-11-11:

Γιατί έτσι όπως έβαλες τις κοκκινισμένες φατσούλες ήταν λες και έλεγες "έγω το έφτιαξα αυτό, χι-χιι, είμαι ντροπαλή βρε"
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε: στις 12:15, 17-12-11:

Herve Lager River Island Alberta Ferretti Dolce & Gabbana
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 12:23, 17-12-11:

Αυτό το μοβ καμπάνα βγάζει νόημα μόνο αμα είναι σετ με χρονομηχανή προγραμματισμένη για τα πάρτι του Andy Warhol στα 70s.
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 23:33, 14-01-12:

Συνημμένο Αρχείο 41975Συνημμένο Αρχείο 41977Συνημμένο Αρχείο 41976
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 30-11-12 στις 08:12.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 16:16, 16-01-12:

Δεν ήξερα πού να γράψω την απορία μου, αλλά οκ.
Λοιπόν, έχω μια φούστα με τούλι.
(σαν την μαύρη πάνω δεξιά).-->

Δε ξέρω όμως με τι τύπο μπλούζας να τη συνδυάσω. Σκέφτηκα τύπου κορμάκι, αλλά δε θα 'ναι πολύ μπαλαρινέ;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 16:17, 16-01-12:

Αυτός είναι ο σκοπός μια φούστας με τούλι. Θέλει οπωσδήποτε κάτι στενό επάνω.
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 16:23, 16-01-12:

θελω

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 18:05, 16-01-12:

αλεχαντρο τι ειναι αυτα? ελπιζω να εννοεις το σακακι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 18:13, 16-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
αλεχαντρο τι ειναι αυτα? ελπιζω να εννοεις το σακακι
ρε τερας τη φυσης εννοειται το κουστουμι

6μιση παω λεσχη αν θες
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε: στις 19:16, 16-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Αυτός είναι ο σκοπός μια φούστας με τούλι. Θέλει οπωσδήποτε κάτι στενό επάνω.
Μα ναι, το ξέρω.
Απλά να πάρω κορμάκι ή άλλη στενή μπλούζα;
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 19:19, 16-01-12:

Εχμ, ό,τι σου αρέσει θα έλεγα. Προσωπικά, χωριστή μπλούζα θα έπαιρνα, εκτός κι αν έβρισκα ένα ωραίο κορμάκι που να ξεφεύγει από το πολύ casual και να έχει ωραίο ύφασμα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε: στις 19:56, 16-01-12:

Θα το ψάξω! Την έχω από το καλοκαίρι τη φούστα, αλλά δε την έχω βάλει ποτέ.
Eυχαριστώ! (:
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 14:25, 04-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Δεν ήξερα πού να γράψω την απορία μου, αλλά οκ.
Λοιπόν, έχω μια φούστα με τούλι.
(σαν την μαύρη πάνω δεξιά).-->

Δε ξέρω όμως με τι τύπο μπλούζας να τη συνδυάσω. Σκέφτηκα τύπου κορμάκι, αλλά δε θα 'ναι πολύ μπαλαρινέ;
Εχω και εγω παρομοια φουστα και απο πανω συνηθως φοραω απλη μαυρη μπλουζα,αλλα και ενα ιδιαιτερο μακρυ κολιε για αντιθεση!!
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε: στις 15:21, 04-02-12:

πηγή
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cpt.Philips

Βρείτε παρόμοια