Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,571 μέλη και 2,432,552 μηνύματα σε 76,240 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 383 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 00:17, 28-02-12:

Μόνο τις απόκριες, αν η στολή μου ήταν η σταχτοπούτα στο παλάτι!
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 00:17, 28-02-12:

Hi girls,
Dalian,οχι δεν θα το φορουσα για προφανεις λογους
Αλλα και δεν θα μου αρεσε να το δω στο ποδι καποιας γυναικας.
Εκκεντρικο μεν,αλλα προτιμω κατι λιγοτερο πομπωδες .
Φευγω τωρα πριν με παρετε με τις πετρες
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 01:16, 28-02-12:

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Noisette : 06-11-12 στις 12:41.
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 22:37, 28-02-12:

Γιατί είμαι σχεδόν σίγουρη πως αν κάνεις όλ'αυτα στο πουλοβεράκι, θα γίνει στο τέλος κουβέρτα απο το ξεχείλωμα;;
Τα βιντεακια πολύ καλά! Αν κι εγώ ήδη το κάνω ανεξαρτήτως κρίσης, εφεύρω συνδιασμούς, ειδικά στα καλοκαιρινά ρούχα, πχ το φουστάκι-μπλουζάκι, το μπλουζάκι σε φουστάκι, το φουλάρι , λάστιχάκι για τα μαλλιά, περασμένο στον λαιμό μου κλπκλπκλπ. Μαλιστα είχα κάποτε ενα τζιν μπλε κανονικό καμπάνα. Μετά απο μερικά χρόνια έπαψε να'ναι καμπάνα κι έγινε ίσιο. Μετά απο λίγο καιρό του έκανα τα πρώτα δυο σκισίματα. Μετά το χωσα στη χλωρίνη. Το δυο σκισίματα έγιναν 5-6, κι έτσι με τον καιρό αποκτούσα ένα νέο τζιν. Οταν δε θέλω να φαίνεται το δέρμα μέσα απο τα σκισίματα-ιδίως το χειμώνα, φοράω καλσόν σε διάφορα χρώματα, αναλόγως τι φοράω απο πάνω. Αν θέλω να ροκάρω το στυλ το φοράω σκέτο και του περνάω παραμάνες στις τρύπες, κάνοντας εναλλαγές στο σχέδιό τους- άλλοτε ευθεία, άλλοτε σταυρωτά. Μαρεσει οπως καταλαβαινεις παρα πολύ όπως έγινε και ενω θα μπορούσα να το κάνω σορτς για το καλοκαίρι, δεν το πειράζω άλλο.... προς το παρόν
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 03:18, 29-02-12:

Εγώ παίζει με σοβαρές πιθανότητες να το φόραγα. Μ' αρέσει το παπούτσι ναχει κάτι Και δεν λέω και όχι στα εκκεντρικά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

κaτε_αlx

Δραστήριο Μέλος

H κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 447 μηνύματα.

H κaτε_αlx Γήρνα πίσο ή έστο τειλεφόνα έγραψε: στις 19:33, 29-02-12:

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 20:17, 29-02-12:

αρκετά αμφιλεγόμενες οι Ugg! Εγώ τουλάχιστον δεν τις προτιμώ, δεν πιστεύω ότι μου ταιριάζουν!

Αν και έχω ακούσει ότι είναι ζεστούτσικες ^^
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 20:21, 29-02-12:

Μπλούζα 39,95ευρώ
Φούστα 19,95ευρώ
Mαντίλι 15,95ευρώ
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

H Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H Seniorita.Irene έγραψε: στις 20:23, 29-02-12:

Περα από ζέστες, οι ugg είναι και σούπερ άνετες! Νομιζω πως ξεκίνησαν και ως παντόφλες, άλλωστε. Μόνο κακό ότι δεν κάνει να βρέξεις τις δερμάτινες, ή τουλάχιστον μία το χρόνο.
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 23:12, 29-02-12:

Προσωπικά... Τις μισώ. Απίστευτα.
Τις βρίσκω πολύ κακόγουστες.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 00:01, 01-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Προσωπικά... Τις μισώ. Απίστευτα.
Τις βρίσκω πολύ κακόγουστες.
Κι εμένα δε μου αρέσουν, τις θεωρώ αντιαισθητικές στο γυναικείο πόδι. Παρ'ολ'αυτά όμως, επευφυμώ την πρακτικότητα τους, μιας και στην Αγγλία με αυτές δεν κατάλαβα κρύο. Πριν φύγω τις αγόρασα καθαρά γι'αυτό τον λόγο, όπως και γαλοτσάκια για την βροχή και φάνηκαν και τα δύο μποτάκια εξαιρετικά λειτουργικά. Καποια άτομα τα φοράνε για συγκεκριμένο στυλ που έχει πλέον υιοθετηθεί, άλλα άτομα για πρακτικούς λόγους. Στην προκειμένη, ανήκω στη δεύτερη κατηγορία. Και στην Ελλάδα δεν κάνει τόσο κρύο, βρίσκεις αν θες και ζεστές και θηλυκές μποτούλες
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 00:10, 01-03-12:

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,740 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 00:19, 01-03-12:

Heel
15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

leuki kataigida

Δραστήριο Μέλος

H leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

H leuki kataigida έγραψε: στις 00:25, 01-03-12:

just perfect!ενθουσιαστηκα με τα φορεματακια!
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 03:27, 01-03-12:

Τα φορέματα 1 κ 2, όπως κ το γκρι με το πουλί στο πλάι είναι πολύ όμορφα! Και το μαύρο της mindcircus!
Παράθεση

boss.

Διάσημο Μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 782 μηνύματα.

O boss. έγραψε: στις 03:59, 01-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Seniorita.Irene
Περα από ζέστες, οι ugg είναι και σούπερ άνετες! Νομιζω πως ξεκίνησαν και ως παντόφλες, άλλωστε. Μόνο κακό ότι δεν κάνει να βρέξεις τις δερμάτινες, ή τουλάχιστον μία το χρόνο.
και θα παρεις κατι που δεν μπορεις να το φορεσεις οποτε βρεξει, και που παραλληλα φορευτε χειμωνα ?
Παράθεση

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

H Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H Seniorita.Irene έγραψε: στις 04:14, 01-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από boss.
και θα παρεις κατι που δεν μπορεις να το φορεσεις οποτε βρεξει, και που παραλληλα φορευτε χειμωνα ?
Κοίτα, δεν βρέχει συχνά... και από την άλλη είναι τόσο ζεστές κ άνετες,,, ειδικά αν πρέπει να περπατάς πολύ. Έχεις ενα πόιντ βέβαια..
Παράθεση

ΡΗΝΟΥΛΑ (Ειρήνη)

Νεοφερμένος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H ΡΗΝΟΥΛΑ έγραψε: στις 10:03, 01-03-12:

παιδιά.... αυτό που απεχθάνομαι είναι τα παπούτσια με μύτη τα βρίσκω αντιαισθητικά.. μια φορά πήγα σε ένα κατάστημα παπουτσιών για να αγοράσω ένα ζευγάρι γόβες... το φόρεμά μου έιναι χρυσό και έψαχνα παπούτσια να το συνδυάσω... "έχω το κατάλληλο ζευγάρι για σένα! θα ξετρελαθείς! οι γόβες που θα σου δείξω είναι ό,τι πρέπει για την περίπτωση σου!", είπε η καταστηματάρχισσα. Ανοίγει παιδια ένα ντουλάπι και βγάζει απο μέσα ένα ζευγάρι χρυσές γόβες με μια μύτη... δλδ τι μύτη να πω... μυτόγκα!
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 13:37, 01-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Κι εμένα δε μου αρέσουν, τις θεωρώ αντιαισθητικές στο γυναικείο πόδι. Παρ'ολ'αυτά όμως, επευφυμώ την πρακτικότητα τους, μιας και στην Αγγλία με αυτές δεν κατάλαβα κρύο. Πριν φύγω τις αγόρασα καθαρά γι'αυτό τον λόγο, όπως και γαλοτσάκια για την βροχή και φάνηκαν και τα δύο μποτάκια εξαιρετικά λειτουργικά. Καποια άτομα τα φοράνε για συγκεκριμένο στυλ που έχει πλέον υιοθετηθεί, άλλα άτομα για πρακτικούς λόγους. Στην προκειμένη, ανήκω στη δεύτερη κατηγορία. Και στην Ελλάδα δεν κάνει τόσο κρύο, βρίσκεις αν θες και ζεστές και θηλυκές μποτούλες
Μη γενικεύεις καλή μου mind. Ρώτα και μερικούς που έχουν εμπειρία από ελληνικά βουνά με απίστευτο ψόφο. Τα -25 της Φλώρινας να σου θυμίσω μόνο, δε χρειάζεσαι κάτι άλλο.

Μην είμαι οφφ. Δεν είδα καμία συζήτηση για το red carpet των Oscars! Ποια ήταν καλύτερη και ποια η χειρότερη εμφάνιση για εσάς;

Δεν μπορώ να διαλέξω τα δικά μου αγαπημένα, ξετρελάθηκα με τη Gwineth και την αυστηρή τουαλέτα της από τον Tom Ford, εντυπωσιάστηκα από τη Natalie Portman και τη Dior που διάλεξε από τελείως άλλη εποχή, όπως και από τη Michelle Williams με την τόσο χαριτωμένη και girly εμφάνισή της! Να πω κι άλλες; Li Bingbing και φυσικά η Rooney Mara που έμοιαζε αιθέρια μέσα στο δημιούργημα του οίκου Givenchy.

Πραγματικά κακοντυμένες δεν είδα, δε με έφτασαν να πω ιου δηλαδή, αλλά σίγουρα δε μου άρεσε καθόλου η Penelope Cruz.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MissKit : 01-03-12 στις 16:18. Αιτία: Define red carpet =P
Παράθεση

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

H Seniorita.Irene έγραψε: στις 14:03, 01-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Δεν είδα καμία συζήτηση για το red carpet! Ποια ήταν καλύτερη και ποια η χειρότερη εμφάνιση για εσάς;

Δεν μπορώ να διαλέξω τα δικά μου αγαπημένα, ξετρελάθηκα με τη Gwineth και την αυστηρή τουαλέτα της από τον Tom Ford, εντυπωσιάστηκα από τη Natalie Portman και τη Dior που διάλεξε από τελείως άλλη εποχή, όπως και από τη Michelle Williams με την τόσο χαριτωμένη και girly εμφάνισή της! Να πω κι άλλες; Li Bingbing και φυσικά η Rooney Mara που έμοιαζε αιθέρια μέσα στο δημιούργημα του οίκου Givenchy.

Πραγματικά κακοντυμένες δεν είδα, δε με έφτασαν να πω ιου δηλαδή, αλλά σίγουρα δε μου άρεσε καθόλου η Penelope Cruz.
H Penelope Cruz δεν με φάνηκε τόσο χάλια, απλά αυτό το άτονο μπλε δεν της πήγαινε τόσο. Ως μελαχροινή μπορούσε να βάλει ένα σωρό άλλα εντυπωσιακά χρώματα.
Κακοντυμένες πάντως μου φάνηκαν η Jennifer Lopez, η Angelina Jolie πολύ αδύνατη για το συγκεκριμένο φόρεμα και της Meryl Streep φαινόταν λίγο φτηνιάρικο το ύφασμα.
Μπορώ να πω ότι μ'άρεσε πάρα πολύ τo καυτό κόκκινο της Diane Kruger, αλλά και η Nina Dobrev, η Milla Jojovich, άντε και η Selena Gomez

http://uk.eonline.com/photos/gallery...ID=4656#172422
http://uk.eonline.com/photos/gallery...lleryUUID=4602
http://uk.eonline.com/photos/gallery...lleryUUID=4614
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cpt.Philips

Βρείτε παρόμοια