Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,546 μέλη και 2,432,003 μηνύματα σε 76,193 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 152 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 14:26, 01-03-12:

Kαλόγουστες και κομψές βρήκα τις : Sofia Vergara, Rosie Whiteley, Heidi Klum, Cameron Diaz, Ema Stone, Milla Jovovich.
Κακόγουστες : Jessica Chastain, Rooney Mara, Jennifer Lopez(σε κάθε κόκκινο χαλί βλέπουμε το ίδιο κόψιμο στις τουαλέτες της, φτάνει με τον πωπό σου μαρή), Leila Hatami.

H καλύτερη εμφάνιση με διαφορά ήταν ο Sacha Cohen.-
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Θάλεια : 01-03-12 στις 16:57.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,740 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 15:09, 01-03-12:

Γκουίνεθ Πάλτροου

Έμμα Στόουν
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 01:44, 02-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Προσωπικά... Τις μισώ. Απίστευτα.
Τις βρίσκω πολύ κακόγουστες.
Ραφ αφιερωμένο σε σένα με πολλή αγάπη!! Χαχαχα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dalian : 02-03-12 στις 02:10.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 06:35, 02-03-12:

Νο Like. =P
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,740 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 19:44, 02-03-12:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 20:26, 06-03-12:

Τι λέτε για τα Keds? Αγόρια κορίτσια θέλω απόψεις...!

Συνημμένο Αρχείο 43178
Συνημμένο Αρχείο 43179
Συνημμένο Αρχείο 43180
Συνημμένο Αρχείο 43181

Ξέρει κανείς κάποιο μαγαζί που να πουλάει keds?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Noisette : 06-11-12 στις 12:41.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 20:38, 06-03-12:

Εμένα δε μ'αρέσουν αυτά τα παπούτσια...
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε: στις 21:02, 06-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Noisette

Συνημμένο Αρχείο 43178
Συνημμένο Αρχείο 43179
Συνημμένο Αρχείο 43180
Συνημμένο Αρχείο 43181

Ξέρει κανείς κάποιο μαγαζί που να πουλάει keds?
εμένα μου αρέσουν αλλά όχι όλα.
ας πούμε από τα από πάνω μ αρέσει μόνο το τελευταίο και ίσως σε ένα άλλο χρώμα
μ αρέσει και το 1ο πολύ αλλά μου τη χαλάει ο πάτος... δε ξέρω, σαν να μη μου ταριάζει με το υπόλοιπο παπούτσι.
αλλά για μένα ισχύει γενικότερα πως ο τελικός συνδυασμός θα κάνει τη διαφορά(εννοώ παπούτσι & ρούχο).
από ένα πρόχειρο γκουγκλάρισμα βρήκα αυτό
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

H Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H Seniorita.Irene έγραψε: στις 01:01, 07-03-12:

Τα λατρεύω τα keds ειδικά στο κλασικό τους σχέδιο. Τρελαίνομαι για το λευκό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 13:29, 07-03-12:

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 13:50, 07-03-12:

Έχω μια φούστα σαν τη δεξιά, από attrativo βέβαια και ομολογώ ότι είναι πολύ σέξυ. Την τεντώνεις και κρύβεις ό,τι θέλεις να κρυφτεί αν κάθεσαι ας πούμε και από την άλλη την αφήνεις τυχαία αλλά ωραία να κάνει τη δουλειά της όταν θέλεις να την κάνει
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 16:02, 07-03-12:

Πολύ ωραία τα ρούχα, αλλά το παπούτσι...χάλια! Το print δεν με χαλάει...ίσα ίσα δίνει στυλ στο πολύ απλό ρούχο...αλλά πολύ χοντροκομμένα σαν παπούτσια!
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 18:19, 07-03-12:

από την άλλη την αφήνεις τυχαία αλλά ωραία να κάνει τη δουλειά της όταν θέλεις να την κάνει
αυτα μας κανετε και μετα που μυαλο για σχολες μαθηματα δουλειες κλπ?
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 18:25, 07-03-12:

Οι hunter είναι unisex ; θα μου λύσει κανείς την απορία ;
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 18:30, 07-03-12:

Υπάρχουν μπότες hunter που είναι για άντρες. Check this here
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 20:07, 07-03-12:

Πέτυχα ένα παρόμοιο πριν μερικές μέρες στον δρόμο.
Αν μη τι άλλο,τραβάει τα βλέμματα.

16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 20:25, 07-03-12:

γινεσαι ταυρος..
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,237 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:34, 07-03-12:

Έχω ένα τέτοιο, αγορασμένο από Αγγλία και το φοράω συνδυαστικά με κόκκινο κραγιόν
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 21:29, 07-03-12:

Πολύ ωραία τα ρούχα, αλλά το παπούτσι...χάλια! Το print δεν με χαλάει...ίσα ίσα δίνει στυλ στο πολύ απλό ρούχο...αλλά πολύ χοντροκομμένα σαν παπούτσια!
Κυριως για το παπουτσι ανεβασα τη φωτο, διοτι σκετα τα ρουχα αυτα ειναι ωραια και πολυ σικατα. Με αυτο το παπουτσι γινεσαι ωραια παλι συν εκκεντρικη.
Τα πιο χοντροκομμένα παπούτσια έχουν τον λόγο υπαρξής τους- ''κουμπώνουν'' καλά'' σε πιο λεπτά πόδια, αν κι αυτά τα συγκεκριμένα δε μου φαινονται χοντροκομμένα...

Αρχική Δημοσίευση από Δεσμώτης

η μικρή κάντυ κάντυ βγήκε παγανιά με τα φούξια πορνοπάππουτσα,
περιμένει εναγωνίως να της τα χύσουν πάνω στους φιόγκους,
την επόμενη φορά ας γίνει και φορέας ποδολαγνείας φορώντας ροζ σαγιονάρες.

σαν συνουσιασμός κώλου τίγρεως
απ' το ποδοδάχτυλο της Τζέην.

Ε μην τα φορέσεις τότε!!!

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Πέτυχα ένα παρόμοιο πριν μερικές μέρες στον δρόμο.

Φανταστικό! Κι έντονο και πολύ θηλυκό σε γραμμή! Παριζιάνικο στυλ! Το ομπρελίνι λείπει....
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 22:17, 07-03-12:

Υπάρχουν μπότες hunter που είναι για άντρες. Check this here
είναι πολύ περίεργο φαινόμενο πως επιβλήθηκαν στην αγορά προιόντα που κάποτε ήταν για τις δουλειές στα χωράφια.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cpt.Philips

Βρείτε παρόμοια