Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,223 μέλη και 2,423,268 μηνύματα σε 75,646 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 424 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 13:52, 27-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από μάρα_κουταμάρα
Παπουτσάκια...
Και μάλιστα CAMPER...εδώ οι απόψεις διίστανται!! Όσοι ξέρω ή τα λατρεύουν ή τα μισούν...

Κουκλίστικα είναι!
Και μάλιστα άνετα και ταυτόχρονα γουστόζικα, βρίσκεις κάτι και για κάθε μέρα και για πιο ξεχωριστές περιστάσεις!
Μπράβο! κι εμένα μου αρέσουν μικρές ιδιαίτερες λεπτομέρειες στο ντύσιμο, το κάνουν μοναδικό για την κάθε μία (και τον καθένα φυσικά) και δείχνει ότι το σκέφτηκε πριν βγει στο δρόμο...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

H Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H xanp έγραψε: στις 14:07, 27-10-08:

Μερικά αγαπημένα ιδίως το 4ο το φλατ έρωτας μεγάλος.......
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  2ef3hqg.jpg
Εμφανίσεις:  97
Μέγεθος:  30,5 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  n755093374_969003_2786.jpg
Εμφανίσεις:  109
Μέγεθος:  87,2 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  n755093374_969014_4303.jpg
Εμφανίσεις:  107
Μέγεθος:  29,8 KB  

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  picture-3.png
Εμφανίσεις:  126
Μέγεθος:  70,8 KB  
Συνημένες Εικόνες

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 916 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε: στις 14:17, 27-10-08:

3, 5 και 6 είναι πολύ ωραία.

Και το 1 είναι πολύ ωραίο αν το φορέσει μια κοπελιά που έχω στο μυαλό μου.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 29-10-08 στις 09:37. Αιτία: merge
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 14:27, 27-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Tsipouro
Και το 1 είναι πολύ ωραίο αν το φορέσει μια κοπελιά που έχω στο μυαλό μου.
Ε αν τα φορέσει η κοπέλα που έχεις στο ...μυαλό σου και οι γαλότσες υπέροχες θα σου φαίνονται!

Οι φούντες στο δεύτερο τα σπάνε
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 14:48, 27-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από μάρα_κουταμάρα
Παπουτσάκια...
Και μάλιστα CAMPER...εδώ οι απόψεις διίστανται!! Όσοι ξέρω ή τα λατρεύουν ή τα μισούν...

Ομορφα και γουστοζικα, αλλα δεν ειναι το στυλ μου....
Ειδικα αυτο το ασπρομαυρο, τα σπαει κοινως...!

Αρχική Δημοσίευση από xanp
Μερικά αγαπημένα ιδίως το 4ο το φλατ έρωτας μεγάλος.......
Αι λαικ δεμ ολ, εκτος απο το μποτινι...δε μου αρεσουν γενικα...προτιμω γοβες και μποτες...
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 16:13, 27-10-08:

Έμμα τα Ραλφ Λώρεν που έβαλες είναι υπέροχα...

Για τα παπούτσια της Μάρας- είναι γλύκα, μου αρέσουν, αλλά καθόλου το στυλ μου- αμα με δεις θα καταλάβεις

Για τα παπούτσια της Ξανπ- το 2, το 3 και το 6 μ' άρεσαν πααααρα πολύ!
το 4 κα-θο-λου...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 18:41, 28-10-08:

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 19:35, 28-10-08:

that is soooooooooooooo me!

καλά όχι με αυτές τις αναλογίες βέβαια
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 21:31, 28-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 12:25, 30-10-08:

15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 12:33, 30-10-08:

τελειες
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 12:34, 30-10-08:

heel Corpse?
Ο,τι έχει αυτό το μαγαζί τα θέλω!
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 12:40, 30-10-08:

Heel, ναι! κι εγω ετοιμαζομαι για την πρωτη επιδρομη.

(περιμενω την κριση της νεραιδας )
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:42, 30-10-08:

Αχ τώρα θέλω ακόμα πιο πολύ να έρθω Αθηνα! Dammit! Heeeeeeeeel!
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 13:28, 30-10-08:

Οι 2 πανω φουστες δεν ειναι καθολου στο στυλ μου και δε θα μου πηγαιναν βασικα...Σα σχεδιακια για το αναλογο σωμα (ψηλη δλδ) ομορφα ειναι...
Τα φορεματακια απο κατω μου αρεσουν τα μαλα... Φορεματακια ειναι, ραιτ?!
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 13:33, 30-10-08:

Οφ κορς
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 14:52, 30-10-08:

Αν κι είμαι μεγάλη φαν κι ακόμα γκρινιάζω που έκλεισαν Χαλάνδρι οφείλω να πω ότι επαναλαμβάνονται. Τα Heel εννοώ.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 14:56, 30-10-08:

Συμφωνω.. ειχα παρει περυσι τη φουστα με τον αινσταιν-τσε κι απ'ο,τι ειδα φετος τη βγαλανε σε φορεμα. +Τα πιτσιποπακια στην πρωτη φουστα που εβαλα τους εχουν ξεμεινει απο την καλοκαιρινη φουρνια :p Παντα εχει κατι να τσιμπησεις ομως
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 15:20, 06-12-08:

το stock της τους στο οποιο αναφερόμουνα είναι εκτος ελλάδας (κάποιος με ρώτησε πριν κάνα τρίμηνο )
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε: στις 15:30, 06-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Εδάδ
το stock της τους στο οποιο αναφερόμουνα είναι εκτος ελλάδας (κάποιος με ρώτησε πριν κάνα τρίμηνο )
να μας φέρεις τότες
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Aleksa , Cpt.Philips , DimitraA. , edouardos , odytheology , Samael

Βρείτε παρόμοια