Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,571 μέλη και 2,432,547 μηνύματα σε 76,240 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 304 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 13:07, 23-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Τα κόκκινα είναι πιο κιουτ σίγουρα! Τα άλλα μου θυμίζουν ναυτάκι αλλά βέβαια δε ξέρω και σε τι αποχρώσεις είναι τα περισσότερα ρούχα σου. Αυτό τσάκαρε για το χρώμα. Έλεγα να πάρω καινούρια ολ σταρ αλλά τώρα με έβαλες σε πειρασμό και μένα! Αν και προτιμώ τα πολύχρωμα τα λακοστ που έβαλες στην αρχή!
Aν τα βρω.!! Όχι μην πάρεις all star. Προσωπικά δεν μου αρέσουν καθόλου..αν και κάποια σχέδια ειναι ωραία χαλανε πολύ γρήγορα...ανοίγουν στα πλαινά..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,041 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 13:10, 23-03-12:

Αν είσαι Αμαλία από 12 έως 14, εγώ δεν θα απέκλεια και τα παρδαλά. Τα τελευταία που έβαλες πολύ σοβαρά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su έγραψε: στις 13:12, 23-03-12:

Πάω 1η λυκείου!! Αλλα για τρέξιμο τα θέλω.. ειναι χτυπητά ε;
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,842 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 13:15, 23-03-12:

Εγώ θέλω να πάρω άσπρα all star, τώρα που μου το θυμίσατε. *_*

Αρχική Δημοσίευση από amalia 6
Θέλω

Θέλω πολλά;;
Ιχχ. Αυτό το θέλω κι εγώ.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su έγραψε: στις 13:19, 23-03-12:

Όποιος είχε η έχει all star δεν σας έχουν ανοίξει στα πλαινά;;
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 13:21, 23-03-12:

Ε για 1η Λυκείου, ναι.

Αν έχετε κάποιο γνωστό στην Αμερική (διότι δεν στέλνουν Ελλάδα), μπορείτε να σχεδιάσετε τα δικά σας All Star, έτσι όπως τα θέλετε:
http://www.converse.com/default.aspx...ne/scratch/all
(Αν δεν δουλεύει αυτό πάτε εδώ: http://www.converse.com/default.aspx#/home και πατήστε Create)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 13:26, 23-03-12:

Αμαλία,καλό θα ήταν να διαλέγεις παπούτσια που προορίζονται για τέτοιο σκοπό όχι με βάση την εμφάνιση,αλλά το πώς κάθεται στο πόδι σου. Είναι πολύ σημαντικό,ένα λάθος παπούτσι μπορει να σου προκαλέσει τραυματισμούς.
Διάβασε περισσότερα εδώ.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,842 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 13:28, 23-03-12:

Όποιος είχε η έχει all star δεν σας έχουν ανοίξει στα πλαινά;;
Τα μωβ που τα έχω φορέσει πιο πολύ απ' ολα, ναι έχουν ανοίξει λίγο στο πλάι και έχουν σκιστεί ελάχιστα, αλλά είναι λόγω καθημερινής και χρόννιας χρήσης.
Έχω και πχ. τα μαύρα & τα κόκκινα που τα έχω χρόνια επίσης, αλλά δεν έχουν ανοίξει καθόλου και είναι σαν καινούργια. Γενικά, πιστεύω ότι το ένα ζευγάρι θα χαλάσει γρήγορα αν φοράς συνέχεια, πρέπει να' χεις πιο πολλά ζευγάρια, έστω 2ο, για να τα φοράς εναλλάξ μη πάθουν μεγάλο κακό. Τουλάχιστον εγώ αυτό κάνω και δε μου χαλάνε.

Πάντως, πρόσφατα πήρε ένας φίλος μου και μέσα σε 2 μέρες του άνοιξε στο πλάι, 2 μέρες.
αυτό βέβαια στη τελική το κολλάς με κόλλα δυνατή και είναι οκ μετά.
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 13:32, 23-03-12:

Τα δικά μου έχουν ανοίξει από παντού γιαυτό και θέλω να πάρω καινούρια αλλά τα έχω από το 2007!
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 13:32, 23-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Κόλλα.. στο παπούτσι; Seriously;
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 13:35, 23-03-12:

Πάντως, πρόσφατα πήρε ένας φίλος μου και μέσα σε 2 μέρες του άνοιξε στο πλάι, 2 μέρες.
Να τα πάει πίσω πες του! Οι μεγάλες μάρκες πάντα παίρνουν πίσω τα ελαττωματικά προϊόντα τους. Το ξέρω γιατί δούλευα σε μεγάλη εταιρεία εισαγωγής ρούχων. Ήταν δεδομένο ότι θα έχουμε επιστροφές κάθε χρόνο.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 13:38, 23-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Zed
Κόλλα.. στο παπούτσι; Seriously;
Ναι καλέ. Όχι ούχου. Το πας σε τσαγκάρη(αν βρεις) και στο κολλάει και δε φαίνεται τίποτα. Πού είναι το περίεργο;
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Να τα πάει πίσω πες του! Οι μεγάλες μάρκες πάντα παίρνουν πίσω τα ελαττωματικά προϊόντα τους. Το ξέρω γιατί δούλευα σε μεγάλη εταιρεία εισαγωγής ρούχων. Ήταν δεδομένο ότι θα έχουμε επιστροφές κάθε χρόνο.
Α, ναι; Μωρέ, ναι, θα το πω, γιατί είναι πεταμένα λεφτά αυτά, αλλά τώρα έχει περάσει καιρός, οπότε είναι αργά. Δε βαριέσαι.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 13:40, 23-03-12:

Ναι καλέ. Όχι ούχου. Το πας σε τσαγκάρη(αν βρεις) και στο κολλάει και δε φαίνεται τίποτα. Πού είναι το περίεργο;

Α, ναι; Μωρέ, ναι, θα το πω, γιατί είναι πεταμένα λεφτά αυτά, αλλά τώρα έχει περάσει καιρός, οπότε είναι αργά. Δε βαριέσαι.
Αν μιλάμε για λιγότερο από 6 μήνες, να τα πάει πίσω οπωσδήποτε. Να δοκιμάσει τουλάχιστον. Οι εταιρίες ξέρουν πως δεν πουλάνε παπούτσια για μια εβδομάδα ή ένα μήνα.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 13:43, 23-03-12:

Βασικά ούτε μήνας δεν έχει περάσει. Θα του το πω.
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 13:43, 23-03-12:

Όχι ούχου, λίγο γιούχου
Λογικά θα εννοείς μεγάλο σκίσιμο, οπότε δεν νομίζω ότι θα κρατήσει πολύ με κόλλα. Αν και μεταξύ μας, το να έχεις ένα all-star λερωμένο και σκισμένο φαντάζει πιο στυλάτο..
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su έγραψε: στις 13:45, 23-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Αμαλία,καλό θα ήταν να διαλέγεις παπούτσια που προορίζονται για τέτοιο σκοπό όχι με βάση την εμφάνιση,αλλά το πώς κάθεται στο πόδι σου. Είναι πολύ σημαντικό,ένα λάθος παπούτσι μπορει να σου προκαλέσει τραυματισμούς.
Διάβασε περισσότερα εδώ.
Ξέρω οτι οι κραδασμοί ειναι επικίνδυνοι! Το έχω ψάξει αρκετά το θέμα και εκτος την εμφάνιση τα συγκεκριμένα περιέχουν ειδικό σύστημα για απορρόφηση των κραδασμών . Κάθε φορά που πατάς το ποδι σου κάτω οταν τρέχεις το πόδι σου δέχεται την πίεση του 5πλάσιου βάρους σου... Γι'αυτο κοιτάω εκτός απο την εμφάνιση και το παπούτσι καθ'αυτο! Ευχαριστώ πάντως για το λινκ!
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 13:47, 23-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Zed
Όχι ούχου, λίγο γιούχου
Λογικά θα εννοείς μεγάλο σκίσιμο, οπότε δεν νομίζω ότι θα κρατήσει πολύ με κόλλα. Αν και μεταξύ μας, το να έχεις ένα all-star λερωμένο και σκισμένο φαντάζει πιο στυλάτο..
Δε μιλάω για παλιό all star, μιλάω για καινούργιο που έχει ανοίξει ΛΙΓΟ, αν είναι παλιό δε νομίζω να γίνει κάτι κιόλας.
Καλά εγώ δε το' χω κάνει ποτέ έτσι κι αλλιώς, αλλά στη περίπτωση του φίλου παραπάνω το πρότεινα, μη πάει χαμένο.
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 19:50, 23-03-12:

Έχω κολλήσει παπούτσια με κόλλα. Ή και μικροπραγματάκια που υπάρχουν σε διάφορα παπούτσια, αν φύγουν.
Το αν η κόλλα θα ''πιάσει'' εξαρτάται από την ποιότητα του παπουτσιού και από τη θέση του σκισίματος.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 22:46, 23-03-12:

Εγώ έχω σκαλώσει και θέλω να πάρω πράσινο παντελόνι.
Τέτοιο πράσινο.
Φανταστικό! Αγόρασα τέτοιο χρώμα σε κολάν και παρόμοιο σε παντελόνι-πετρόλ όμως! Γενικώς έχω πάθει κι εγώ έρωτα φέτος με αυτό το πράσινο! Καθώς και με το κίτρινο, όχι το καναρινί, το πιο ανοιχτό, του ήλιου κατά τις 11 καλοκαίρι, του άγουρου λεμονιού- παιδιά δε βρίσκω φωτό- οι γυναίκες καταλάβατε
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su έγραψε: στις 14:54, 24-03-12:

Πως σας φαίνεται;
Συνημμένο Αρχείο 43551
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Muxu Su : 06-10-12 στις 10:59.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cpt.Philips

Βρείτε παρόμοια