Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,571 μέλη και 2,432,549 μηνύματα σε 76,240 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 326 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,052 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε: στις 19:17, 11-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Καμμία. Η μία γυαλίζει και η άλλη μου θυμίζει γυναικείο μπλουζοφόρεμα
έλιωσα με το μπλουζοφόρεμα.Πάντως εγώ για τη δεύτερη πήγαινα αλλά τελικά επικράτησε η λογική του στεκιού
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 12:10, 12-04-12:

Tα καινούργια μου αθλητικά!
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 588 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε: στις 12:04, 15-04-12:

Εχω πάθει τρελα με το πράσινο!!
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,740 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 21:58, 15-04-12:

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,842 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 03:30, 16-04-12:

Lauren Conrad ♥
Ό,τι και να βάλει, είναι θεά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 16:00, 23-04-12:

Το αριστερό! ^_^
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 18:16, 23-04-12:

Τσου...! Το δεξί είναι πολύ γλυκό!
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 18:18, 23-04-12:

Και τις τρείς...χωρίς τα μαγιό
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 20:30, 23-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Noisette
Τσου...! Το δεξί είναι πολύ γλυκό!
Γλυκό αλλά θέλει και μικρό στηθός. Ούτε για πλάκα δε μπορώ να το βάλω εγώ.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 20:51, 23-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Γλυκό αλλά θέλει και μικρό στηθός. Ούτε για πλάκα δε μπορώ να το βάλω εγώ.
Ναι ρε γαμώτο...
Μου αρέσουν τα στράπλες,αλλά δε μπορώ με τίποτα να τα βάλω. Με τίποτα.
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 20:53, 23-04-12:

και γω μπορω να βαλω στραπλες αλλα θα προτιμουσα μεγαλυτερο στηθος
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε: στις 21:05, 23-04-12:

Θα ήθελα μικρότερο, πολύ μικρότερο.
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 21:11, 23-04-12:

ο κοσμος το χει χασει
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε: στις 21:17, 23-04-12:

Ε δεν έχει πάντα τα καλά του το μεγάλο στήθος.
Να μου αρέσει πχ μια μπλούζα, ένα πουκάμισο και να μη μου κουμπώνει.
Ή να πρέπει συχνά να βάζω και άλλο μπλουζάκι από μέσα, για να μη φαίνονται όλα.=/
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela έγραψε: στις 21:18, 23-04-12:

ρε ουστ! ονειρο ζωης
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε: στις 21:22, 23-04-12:

Ε τι να κάνω.
Δε μ' αρέσει. Έχω κόμπλεξ.
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 21:53, 23-04-12:

Τι να γίνει; Κανείς δεν έχει αυτό που θέλει..ίσια μαλλία τα θέλαμε σγουρά..σγουρά ίσια..
Μικρό στήθος; Ποιο μεγάλο..Μεγάλο; Μικρό..
Εγώ πάντως μισώ τις κολλητές τις μπλούζες..
Μάλλον έχω το ίδιο κόμπλεξ με την Ραφαέλα..
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 22:54, 23-04-12:

Εγώ το αγαπάω το μεγάλο το στήθος και το υπερασπίζομαι κιόλας!
Το μόνο που μου κακοφαίνεται είναι ότι σε εμένα θα φανεί πιο πρόστυχη μια μπλούζα που αν τη φόραγε κάποια άλλη με μικρότερο στήθος θα ήταν νορμαλ...
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 20:13, 24-04-12:

Προβλήματα που έχει ο κόσμος...τουλάχιστον είναι πιό εύκολο να φοράς φανελάκι από μέσα που και που από το να παραγεμίζεις το ήδη δεκαπλοενισχυμένο σουτιέν γιατί αλλιώς φορέματα και μπλούζες με μη ελαστικό ύφασμα που έχουν χώρο για το μεμε δεν σου κάνουν.
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever έγραψε: στις 20:22, 24-04-12:

Είναι όμως και σπαστικό κάποια φορέματα που έχουν συγκεκριμένο χώρο για μεμέ να μη σου κάνουν, γιατί δε μπαίνουν.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cpt.Philips

Βρείτε παρόμοια