Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,223 μέλη και 2,423,269 μηνύματα σε 75,646 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 422 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,692 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε: στις 19:31, 24-04-12:

μεμέ
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,042 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 13:57, 25-04-12:

Τι όμορφο!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 14:28, 25-04-12:

Γύρισαν πάλι ξαφνικά στη μόδα τα timberland ή είναι η ιδέα μου ;
'H μήπως από την φτώχεια έχουν αρχίσει να ξεθάβουν όλοι τα ντεμοντέρνα παπούτσια από τις ντουλάπες τους ;

Καλοκαιριάτικα ; 'Ιλεος
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 14:34, 25-04-12:

Όχι και ξαφνικά...Από πέρσι έχουν ξεκινήσει να κάνουν δειλά δειλά την εμφάνιση τους...Και πραγματικά τα λάτρευα και τα λατρεύω στους άντρες!
...αλλά όχι και καλοκαίρι με αυτά!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 15:01, 25-04-12:

Κι εμένα μου αρέσουν αυτά τα παπούτσια και σε άνδρες και σε γυναίκες. Σε γυναίκα όταν τα συνδυάζει με κοντό σορτς (εφόσον έχει ωραίο πόδι, δυνατό) και λεπτό μπλουζάκι είναι κόλαση. Κολάν ακόμα ή τελοσπάντων όχι φαρδόρουχα. Αυτή η εποχή ενδείκνυται για τιμπερλαντ. Οι άνδρες ομως με μακρύ παντελόνι ή τζιν λχ.
Ωραίο παπούτσι και καλό παπούτσι. Απορώ πως είχε φύγει απο την μόδα και είχε αντικατασταθεί απο χαμηλής ποιότητας παπούτσια. Καλά κάνουν και ξαναβγαίνουν!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 18:07, 26-04-12:

Timperland ανδρικό..! Πολύ ωραίο!

Timperland γυναικείο! Το λατρεύω!
Θα συμφωνήσω με τις 2 προλαλήσαντες!
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 18:29, 26-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ρίτα!!

Timperland γυναικείο! Το λατρεύω!
Θα συμφωνήσω με τις 2 προλαλήσαντες!
Μα δεν εννοώ αυτά. Δεν βλέπω κανείς να φοράει τα παραπάνω. Ο τόπος έχει γεμίσει ξαφνικά από τα άλλα, τα παλιά τα κλασσικά. Πολύ βαρύ για περπάτημα, βολεύουν μόνο αν σε μεταφέρουν βαστάζοι.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 26-04-12 στις 18:48. Αιτία: Προσθήκη spoiler tag στην παράθεση
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su έγραψε: στις 18:35, 26-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Μα δεν εννοώ αυτά. Δεν βλέπω κανείς να φοράει τα παραπάνω. Ο τόπος έχει γεμίσει ξαφνικά από τα άλλα, τα παλιά τα κλασσικά. Πολύ βαρύ για περπάτημα, βολεύουν μόνο αν σε μεταφέρουν βαστάζοι.
Ναι..προφανώς αναφέρεσαι σε αυτό το στυλ.

Εγώ είπα πια μου αρέσουν!
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 18:36, 26-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ρίτα!!

Εγώ είπα πια μου αρέσουν!
Νομίζω αναφέρεται στα κλασσικά κίτρινα μποτάκια...
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su έγραψε: στις 18:39, 26-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Noisette
Νομίζω αναφέρεται στα κλασσικά κίτρινα μποτάκια...
Κατάλαβα βρε..απλά βρήκα αυτά τα μπλε πρώτα και έβαλα αυτά..

Oρίστε!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 20:23, 26-04-12:

το αγαπημενο μου στυλ..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 20:34, 26-04-12:

Νομίζω πως αναφέρεται σε αυτά:

...αλλά πού να καταλάβετε εσείς τα νιάτα.

(Θα δούμε βέβαια, μπορεί να κάνω λάθος...)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 20:54, 26-04-12:

Really? Απαπαπα!
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 21:01, 26-04-12:

Ήταν στη μόδα όταν ήμουν στο λύκειο. Τα φορούσαν Ο-Λ-Ο-Ι. Κι όσοι δεν φορούσαν Timberland, φορούσαν 'Sea and City'
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 21:03, 26-04-12:

What the crack is that? Θέλω φωτο να δω!
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 21:07, 26-04-12:

Δεν βρήκα μεγαλύτερη. Sorry.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 21:18, 26-04-12:

Μοιάζουν με τα άλλα που έβαλες! Αχ τι εποχές!

Για πες μας και άλλα trends! Εσεις τα κορίτσια τι βάζατε?
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 21:33, 26-04-12:

Πολύχρωμα jean shorts
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 21:36, 26-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Noisette
Μοιάζουν με τα άλλα που έβαλες! Αχ τι εποχές!

Για πες μας και άλλα trends! Εσεις τα κορίτσια τι βάζατε?
Χα χα, πρέπει να κάτσω να κάνω ένα ολοκληρωμένο ποστ... Θα πέσει πολύ γέλιο!
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 21:38, 26-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Χα χα, πρέπει να κάτσω να κάνω ένα ολοκληρωμένο ποστ... Θα πέσει πολύ γέλιο!
Αναμένουμε με πολύ αγωνία!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Aleksa , Cpt.Philips , DimitraA. , edouardos , odytheology , Samael

Βρείτε παρόμοια