Τρέλες!

roza6658

Νεοφερμένος

Η roza6658 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ποια ειναι η μεγαλύτερη τρελα που έχεις κανει ποτε στη ζωή σου που ειτε το μετανιώνεις που την εκανες ειτε το σκεφτεσαι και γελάς τωρα πια???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έχω κατέβει από λεωφορείο δέκα στάσεις πριν τη στάση μου ακολουθώντας κάποιον, προκειμένου να του πω πως μου αρέσει και θέλω να πάμε για καφέ (τον έβλεπα σχεδόν κάθε μέρα επί δύο μήνες). Μου είπε όχι. :redface:

Επίσης πρόσφατα έστειλα σε κάποιον υποψήφιο εργοδότη μνμ στο κινητό του (μετά το πέρας της συνάντησής μας) πως την δουλειά μπορεί να μη την θέλω, αλλά ένα καφέ θα τον ήθελα. Μου είπε όχι. :redface:

Και μετά λένε πως όλα οι άντρες τα κάνουνε.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Καγίρα είσαι θεούλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Έχω κατέβει από λεωφορείο δέκα στάσεις πριν τη στάση μου ακολουθώντας κάποιον, προκειμένου να του πω πως μου αρέσει και θέλω να πάμε για καφέ (τον έβλεπα σχεδόν κάθε μέρα επί δύο μήνες). Μου είπε όχι. :redface:

Επίσης πρόσφατα έστειλα σε κάποιον υποψήφιο εργοδότη μνμ στο κινητό του (μετά το πέρας της συνάντησής μας) πως την δουλειά μπορεί να μη την θέλω, αλλά ένα καφέ θα τον ήθελα. Μου είπε όχι. :redface:

Και μετά λένε πως όλα οι άντρες τα κάνουνε.. :P

Χαχα, πραγματικά Θ-Ε-Α :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ήμουν για καφέ, καλοκαίρι..είχε υπέροχο καιρό και αποφασίζω να πάω Θεσσαλονίκη.
Έτσι όπως ήμουν τρέχω να προλάβω το επόμενο τρένο.
Δεν ειδοποιώ κανέναν από τους φίλους μου που μένουν Θεσσαλονικη, γιατί από τη μία ήθελα να τους κάνω έκπληξη και από την άλλη σκέφτηκα πως αν δεν μπορεί η μία θα είναι εκεί ο άλλος ο παράλλος και πάει λέγοντας..

Φτάνω το βράδυ και συνειδητοποιώ ότι κανείς δεν ήταν εκεί. :/:
Πέρασα το βράδυ με έναν φίλο του φίλου.. ο οποίος μου βρήκε και σπίτι και έφυγα την επόμενη μέρα το μεσημέρι για να προλάβω να δω τον τελικό του Euro... με παρέα.
Γινόταν έργα στην εθνική οδό και κατέληξα να φτάσω Αθήνα στις 12 τα μεσάνυχτα, είδα τον τελικό στη τηλεόραση του πούλμαν (αφού ήταν ακινητοποιημένο πάλι καλά που έπιανε) και πήγαμε όλοι οι επιβάτες μαζί στην Ομόνοια για τους πανηγυρισμούς!:P

Οι εκπλήξεις σταμάτησαν εκεί.. δεν είναι αυτά για μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αχμ.... δεν τις θυμάμαι κι όλες
έχω κάνει πάντως κάμποσες :P


από αυτά που θυμάμαι.... (ελεύθερη πάντα)
Σαββάτο ξημερώματα γύρω στις 3, τα πήρα κρανίο, πήρα το αμάξι μου κι ανέβηκα βόλτα θεσσαλονίκη....
Εφαγα μπουγάτσα τα ξημερώματα, ήπια καφέ και... γύρισα Αθήνα


Βούτηξα το αεροπλάνο έτσι στο ξαφνικό και βρεθηκα να περνάω ρομαντικό σουκου στην Ζυρίχη με τον τότε φίλο μου (ζούσε εκεί αυτός γαμώτο)


Τσακώνομαι με άλλον φίλο μου ο οποίος είχε φύγει από Αθήνα για επαγγελματικό ταξίδι και βρίσκεται Ιωάννινα
Ε ... πήρα το αμάξι και πήγα να τον βρω να τα βρούμε :P

Εχω κατέβει πειραιά με το σακίδιο στην πλάτη χωρίς προορισμό
Μπήκα στο πρώτο πλοίο που έφευγε
ΤΕΛΕΙΟ! ήμουν με τον πρώην άντρα μου

αχμ... παντρεύτηκα δύο φορές?!?! :P

έκανα σεξ σε παραλία της Σαντορίνης πρωί πρωί με κάτι ψαράδες τριγύρω (οκ μέσα σε υπνόσακο ήταν)

έχω κάνει πολλά και διάφορα...
δεν τα γράφω όλα γιατί θα βγάλω όνομα :P
πάντως δεν έχω μετανιώσει για τίποτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top