Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,801 μέλη και 2,440,910 μηνύματα σε 76,697 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 223 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γιατί οι ποδοσφαιριστές διαλέγουν μοντέλα;

MariaBu

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H MariaBu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H MariaBu έγραψε: στις 23:27, 30-06-14:

Εχω παρατηρήσει τελευταία που όλοι σχεδον ποδοσφαιριστές τα έχουν με μοντελα ή με ξε**λα!
Γιατί η ποδοσφαιριστές διαλέγουν Μοντελα και οχι μια ομορφη κοπελα που δεν θα ειχε σωμα μοντέλου;
νομίζω καταλάβατε τι εννοώ
απαντήστε μου
3
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Pavlos13 (☺☻)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 488 μηνύματα.

O Pavlos13 έγραψε: στις 23:30, 30-06-14:

Εσύ γιατί διαλέγεις ποδοσφαιριστή και όχι σκουπιδιάρη?
11
1
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 23:44, 30-06-14:

γιατι ειναι ιδιοι ανθρωποι..γνωστοι διασημοι νεοι με ελαχιστο μυαλο, ικανοτητες , γνωσεις και πολλα λεφτα
και αυτα ληγουν στα 30 και κατι.. ευκολα λεφτα αν δεν τα εχουν φαει μεχρι τοτε στις κραιπαλες..
και οι πορνοσταρ το ιδιο ειναι σχεδον..

οτι βγαλουν μεχρι τοτε και μετα συνταξη..

ωραιος βλακας παιρνει ωραια ηλιθια..

και ολοι μια χαρα..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Άγγελος : 30-06-14 στις 23:49.
6
2
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,614 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 23:50, 30-06-14:

Γιατί μπορούν ίσως?

Νταξ δεν τα φτιάχνουν όλοι με μοντέλα βλεπε Irina Shayk Μου ρχονται στο μυαλό κάμποσοι που είναι ακόμα με την highschool sweetheart τους που λέει και η wikipedia. Αλλά και πάλι ότι και να ναι η κυρία ποδοσφαιριστού, νομίζω είναι λογικό να διαθέτει αρκετό χρόνο και χρημα στον εαυτό της και έτσι να έχει τη βέλτιστη δυνατή εμφάνιση (βλέπε την μις Ρουνει).
2
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,856 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 23:51, 30-06-14:

Γιατί μπορούν να έχουν ό,τι θέλουν.
2
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 23:54, 30-06-14:

και θελουν αναλογα με το μυαλο τους και την προσωπικοτητα τους..

απλα ωραιες-κοκκαλιαρες οχι πραγματικα ωραιες- γυναικες κινητες κρεμαστρες που τις περιφερουν ως λαφυρα για να τους βλεπουν οι αλλοι..

τοσο μυαλο εχουν..τι να κανουν και αυτοι?
4
2
Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε: στις 01:08, 01-07-14:

Επειδη μπορουν να τους συνοδευσουν στην επαγγελματικη τους καριερα. Αν π.χ. ενας Ελληνας παιζει σε μια ιταλικη ομαδα, μπορει ανετα να βρει το μοντελο εκει δουλεια, η σε οποιαδηποτε αλλη χωρα του Δυτικου Κοσμου....
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,785 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 01:57, 01-07-14:

λολ πλημμύρισε ελιτισμό. Ούτε έξυπνες ξέρετε αν είναι, ούτε η ομορφιά είναι κάτι το αντικειμενικό. Απλά όπως λέγεται και πιο πάνω μπορούν να έχουν τα πάντα και αυτό που διαλέγουν είναι προφανώς αυτό που θα διάλεγαν οι περισσότεροι. Δε θέλει πολύ νιονιό.
7
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,132 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 02:53, 01-07-14:

Δεν επιλεγουν ολοι οι ποδοσφαιριστες μοντελα. Αλλα ο λογος που οι περισσοτεροι το κανουν σε αντιθεση με αθλητες αμερικανικων αθληματων ειναι η παιδεια. Στην Ευρωπη και στη Λατινικη Αμερικη οι ποδοσφαιριστες ειναι κατα κυριο λογο αμορφωτοι, μεγαλο ποσοστο παρατανε το σχολειο και σχεδον κανενας δεν παει σε πανεπιστημιο. Στα 21-22 τους παιρνουν απιστευτα λεφτα και προσπαθουν να εκπληρωσουν ολες τους τις επιθυμιες. Μια βιλα (δειτε τι σπιτια υπαρχουν στο Wilmslow της Βρετανιας για να καταλαβετε), μια Bentley και ενα μοντελο για να πηδανε. Τελικα πετανε τα λεφτα τους σε νεαρη ηλικια και οσοι δεν συνεχιζουν σαν προπονητες χρεοκοπουν μερικα χρονια μετα το τελος της καριερας τους.
6
Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε: στις 07:05, 01-07-14:

Για να ρουφανε κοκες παρεα
2
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 09:47, 01-07-14:

Δεν επιλεγουν ολοι οι ποδοσφαιριστες μοντελα. Αλλα ο λογος που οι περισσοτεροι το κανουν σε αντιθεση με αθλητες αμερικανικων αθληματων ειναι η παιδεια. Στην Ευρωπη και στη Λατινικη Αμερικη οι ποδοσφαιριστες ειναι κατα κυριο λογο αμορφωτοι, μεγαλο ποσοστο παρατανε το σχολειο και σχεδον κανενας δεν παει σε πανεπιστημιο. Στα 21-22 τους παιρνουν απιστευτα λεφτα και προσπαθουν να εκπληρωσουν ολες τους τις επιθυμιες. Μια βιλα (δειτε τι σπιτια υπαρχουν στο Wilmslow της Βρετανιας για να καταλαβετε), μια Bentley και ενα μοντελο για να πηδανε. Τελικα πετανε τα λεφτα τους σε νεαρη ηλικια και οσοι δεν συνεχιζουν σαν προπονητες χρεοκοπουν μερικα χρονια μετα το τελος της καριερας τους.
αα,μπραβοοοοοοοοοο
τα ειπες καλυτερα..

ελαχιστοι κρατανε τα λεφτα τους..οταν μεγαλωσουν..σε αντιθεση με επιχειρηματιες με δημιουργικο μυαλο πχ
ευκολα ερχονται τα λεφτα ευκολα φευγουν,,,απλο ειναι..
και μετα οταν μεγαλωσουν.και ειναι φτωχοι κλαιγονται ,τιμησαμε την ελλαδα πχ πληρωστε μας..,,ναι καλα..
1
Παράθεση

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 126 μηνύματα.

H Στρουφιτα ΒΑΡΙΈΜΑΙ... έγραψε: στις 11:31, 01-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Pavlos13
Εσύ γιατί διαλέγεις ποδοσφαιριστή και όχι σκουπιδιάρη?
Εχεις απολυτο δικιο...
Δεν ειναι πολλοί αυτοι που εχουν σχεση με "κατωτερους" τους (Ενοω σε θεματα καριερας)Ο ομορφος θα κοιταξει την ομορφη τι ποιο λογικο??? Τωρα βεβαια υπαρχουν και οι εξερεσεις!!!!

Συγγνώμη για τα ορθογραφικα...
Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε: στις 22:26, 01-07-14:

Αυτό που λένε οι παραπάνω, συνήθως επικοινωνούν νοητικά δεδομένου ότι ως επι το πλείστον ούτε οι ποδοσφαιριστές, ούτε τα μοντέλα σπάνε ρεκόρ σε IQ tests, ή και να έχουν δυνατότητες να τα σπάσουν γενικά δεν το 'χουν κυνηγήσει ιδιαίτερα με την μόρφωση και λογικό δηλαδή κάποιος που ασχολείται επαγγελματικά με ένα άθλημα να μην έχει χρόνο για άλλα πράγματα π.χ. πανεπιστήμιο. Ωστόσο υπάρχουν και πολλές εξαιρέσεις τόσο απο πλευράς μόρφωσης (π.χ. ο Lampard έχει IQ 150,ο Socrates είχε πτυχίο Ιατρικής,o Dowie αεροναυπηγικής κτλ) , όσο και απο πλευράς επιλογής συντρόφου
1
4
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 22:40, 01-07-14:

Σίγουρα το θέμα εμφάνιση μετρά πολύ γι αυτούς.. Άλλωστε όλοι είναι γυμνασμένοι με ωραία σώματα και κάποιοι είναι και ομορφούληδες. Οι γυναίκες τρελαίνονται για ποδοσφαιριστές. Φήμη, δόξα, λεφτά πολλά και συνήθως ωραία εμφάνιση. Αν είναι της σόουμπιζ η κυρία.. ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να φανεί από το να γίνει σύντροφος ποδοσφαιριστή; Οπότε αφού οι ποδοσφαιριστές έχουν όποια θέλουν (σχεδόν) , παίρνουν την πιο μπάνικη γκόμενα Νομίζω είναι σχεδόν παγιωμένο ότι ο ποδοσφαιριστής θα τα χει με μοντέλο ή γενικά διάσημη σέξι παρουσία. Αλλά όντως αυτό θα κάνανε και οι υπόλοιποι άντρες αν μπορούσαν.. έτσι δεν είναι;
1
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 22:50, 01-07-14:

Όσα δε φθάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια είπε ο λαός. Τα μοντέλα είναι άμυαλα, οι ποδοσφαιριστές το ίδιο, πείτε μας κι άλλα για όσους έχετε γνωρίσει προσωπικά, παρακαλώ...

Η παιδεία εξαρτάται από το αν πήγες πανεπιστήμιο; Μμμ, δε νομίζω, Τάκη.
8
1
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,686 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 23:04, 01-07-14:

γιατί είναι σύνηθες,
το ωραίο να ψάχνει το ωραίο,
τα λεφτά να ψάχνουν τα λεφτά,
τα λεφτά με την ομορφιά να ψάχνουν λεφτά με ομορφιά,
και οι φίρμες με λεφτά και ομορφιά να ψάχνουν τις φίρμες με λεφτά και ομορφιά,

δηλ. σκέφτεστε τον ρονάλντο με κάποια άλλη εκτός από την ιρίνα;

ή του επιπέδου της ιρίνα; εγώ πάντως όχι.

υγιές πράμα η ζήλεια, αρκεί να είναι σε λογική δόση
5
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε: στις 01:30, 02-07-14:

θα συμφωνησω με τον Αγγελο και θα πω οτι απλα ο ¨γλαστρος¨ θελει γλαστρα απλα τα πραγματα
2
Παράθεση

edweimaste

Διάσημο Μέλος

H edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 721 μηνύματα.

H edweimaste έγραψε: στις 04:24, 02-07-14:

Για να δειχθούν και οι μεν και οι δε...όλα για το θέαμα!
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 08:44, 02-07-14:

τα μοντελα ειναι φιρμες οχι οι ωραιοτερες γυναικες..
παραειναι αδυνατες ,απλα κρεμαστρες
απλα οπως παιρνεις το διασημο αυτοκινητο για να σε βλεπουν οι αλλοι,ετσι παιρνεις και τη διασημη γκομενα,,και ας ειναι ενα ματσο κοκκαλα με μυαλο αμοιβαδας και θα της χωρισεις σε μερικους μηνες

δεν θα θελαμε ολοι κατι τετοιο,,μαρκετινγκ ειναι..μη γελιομαστεπολλαπλασιασμος φημης,,
την ομορφια τη θελουμε..και το καλο σωμα ..αλλα οχι τη διασημη ομορφια.
4
Παράθεση

Jack of Spades (Κωνσταντίνος)

Επιφανές Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,402 μηνύματα.

O Jack of Spades έγραψε: στις 14:38, 02-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
ωραιος βλακας παιρνει ωραια ηλιθια..
Όλα καλά αλλά μια παρατήρηση..."βλάκες" είναι αυτοί που πάνε και πληρώνουν λεφτά για να τους βλέπουν!
Δε μπορώ να πω "βλάκα" αυτόν που κλωτσώντας απλώς μια μπάλα τους εκμεταλλεύεται και βγάζει εκατομμύρια...

Είσαι σα να λες "βλάκα" τον Παπανδρέου!
Αρχική Δημοσίευση από *Serena*
Νταξ δεν τα φτιάχνουν όλοι με μοντέλα βλεπε Irina Shayk
Έχεις δίκιο, υπάρχουν και οι επαγγελματίες πόρνες πολυτελείας!
Αρχική Δημοσίευση από ImEirini!
Ωστόσο υπάρχουν και πολλές εξαιρέσεις τόσο απο πλευράς μόρφωσης (π.χ. ο Lampard έχει IQ 150,ο Socrates είχε πτυχίο Ιατρικής,o Dowie αεροναυπηγικής κτλ) , όσο και απο πλευράς επιλογής συντρόφου
π.χ. Franck Ribery...αλλά θα μου πεις αυτουνού με τέτοια φάτσα ούτε επί πληρωμή δε του κάθονται οπότε βολεύτηκε όπως όπως!
Αρχική Δημοσίευση από Totaled
Η παιδεία εξαρτάται από το αν πήγες πανεπιστήμιο; Μμμ, δε νομίζω, Τάκη.
Προσωπικά πάντως δεν έχω γνωρίσει κανέναν σοβαρό άνθρωπο ο οποίος π.χ. στα 14 του πέταξε καρέκλα στον καθηγητή του επειδή "του την έσπαγε" και παράτησε το σχολείο γι' αυτό το λόγο (Cristiano Ronaldo)!

Ποιο πανεπιστήμιο πουλάκι μου, απ' αυτούς το 80%+ δεν έχει τελειώσει καν το Λύκειο ΤΟ 2014!
Μιλάμε ή τραγουδάμε;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Jack of Spades : 02-07-14 στις 14:53.
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος