Ευρετήριο μαγαζιών και προϊόντων

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μετά απο αυξημενη ζητηση για το τι μαγαζι ή προϊον θα βρουμε που, νομιζω ειναι ακρως πρακτικό ενα τετοιο τοπικ. Οχι μονο που θα βρουμε το Χ προϊόν , αλλά και που θα βρουμε καλυτερη ποικιλία, ή τιμες. Στην χωρα μας ή και σε παραγγελίες απο εξωτερικο αν δεν υπαρχει εδω.

Ξεκιναω με την τελευταια ζητηση τις τσαντες Bracciliani που βρηκε το Γιδι και τρελανε τα άλλα κοριτσακια . Baad Gidi ! :P

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Αρχική Δημοσίευση από μάρα_κουταμάρα

Γιδούλα τις τσαντούλες που έβαλες -μεγάλος έρωτας ειδικά η τελευταία!- που τις βρίσκει κανείς;; Δεν έχω ξανακούσει την μάρκα αυτή...:hmm:
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι

Χμ, στην Ελλάδα δύσκολο να τις βρεις... Ένα μαγαζί στη Σταδίου, μέσα στη στοά του ΤΕΕ, έφερνε μερικά μοντέλα... Θα ρωτήσω.
1.Libra(Braccialini) Καλλιρόης 88,Κουκάκι ,210 9238691.[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]2.DOLCE & AMATO ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ Αγίου Κωνσταντίνου 6, Ηλιούπολη, Αθήνα Tηλ: ( + 30 ) 210 976 7110
3.Bracciliani ελληνικη αντιπροσωπεια (τηλεφωνα για πληροφοριες)
4.Kolokotroni, 11 - Kifissia Ph. (0030) 210 8086113 (από το επισημο ιταλικο website)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Να σε πω...μιας και εισαι γκουγλαροβιος φαν, δεν ψαχνεις να βρεις μηπως υπαρχει και κανα στοκ χαουζ με Tous?:devil::redface:
Δε ξερω αν ειναι stock houses αυτα (μαλλον οχι) αλλά ειναι τα μονα μαγαζια που υπαρχουν στην Αθηνα :

1. Xαϊμαντά 19 , ΤΚ 15234, Χαλανδρι
2. Ερμου 23-25
3. Citylink, Βουκουρεστιου 7Α
4. Τhe Mall

(...και στο ίντερνετ φυσικα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω βρε ατια για στοκ χαουζ μιλησα...για μαγαζια γενοκοτερα ηξερα:P
τενκιου ενιγουει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Stock σε τετοια χλωμο το κοβω. Αν βρω θα σου πω. Μεσω νετ ισως βρεθει κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

σερβιετα

Νεοφερμένος

Η σερβιετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ρε παιδια ξερετε που μπορω να βρω τα καινουρια ζευγαρια απ τη σειρα 1 HUND(RED) ARTISTS και Chuck Taylor All Star Music Collection απ την converse??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ναι, θα τα βρεις στα καταστήματα Καλογήρου :)
--->Τηλ. Κεντρικής Διάθεσης 210 3356000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

σερβιετα

Νεοφερμένος

Η σερβιετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
πως γινεται να μου δινεις εσυ ολες τις απαντησεις??:Pπου ειναι αυτα ουσιαστικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
πως γινεται να μου δινεις εσυ ολες τις απαντησεις??:Pπου ειναι αυτα ουσιαστικα?

Έλα μου ντε...:P

Λοιπόν, στο επίσημο σάιτ βρήκα αυτά:

  • GOLDEN HALL
    Λ. Κηφισίας 37Α, Μαρούσι T.K.:15123
    Τηλ.:2103356478, Fax:2105796678
  • ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Κηφισίας 140 T.K.:11525
    Τηλ.:210 3356408, Fax:210 3356458
  • ΓΛΥΦΑΔΑ
    Μεταξά 18 & Γρ.Λαμπράκη T.K.:16674
    Τηλ.:210 3356407, Fax:210 3356457
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μητροπόλεως 75 T.K.:54622
    Τηλ.:210 3356403, Fax:210 3356453
  • ΚΕΦΑΛΑΡΙ
    Παναγίτσας 5 T.K.:14562
    Τηλ.:210 3356404, Fax:210 3356454
  • ΚΟΛΩΝΑΚΙ
    Ηροδότου 28 & Χάριτος 1 T.K.:106 73
    Τηλ.:210 3356430, Fax:210 3356480
  • ΚΟΛΩΝΑΚΙ
    Π.Ιωακείμ 4 T.K.:10674
    Τηλ.:210 3356401, Fax:210 3356451
  • ΠΑΤΗΣΙΩΝ
    Πατησίων 122 T.K.:11257
    Τηλ.:210 3356405, Fax:210 3356455
  • ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Ηρ.Πολυτεχνείου 56 T.K.:18535
    Τηλ.:210 3356409, Fax:210 3356459
  • ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Αρκαδίας 36 T.K.:12132
    Τηλ.:210 3356406, Fax:210 3356456
  • ΠΛΑΚΑ
    Πανδρόσου 12 T.K.:10556
    Τηλ.:210 3356410, Fax:210 3356460
  • ΣΥΝΤΑΓΜΑ
    Κολοκοτρώνη 1Δ T.K.:10562
    Τηλ.:210 3356402, Fax:210 3356452
Όλο και κάποιο θα είναι στην περιοχή σου...αλλά καλού κακού, πάρε ένα τηλέφωνο πρώτα στο τηλέφωνο της κεντρικής διάθεσης γιατί τα συγκεκριμένα converse είναι συλλεκτικά και μπορεί να μην τα έχουν όλα τα μαγαζιά του δικτύου.Μην τραβιέσαι άδικα!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evlo

Νεοφερμένος

Η Evlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εντελως ασχετο με το θεμα αλλα ξερει κανενας καποιο καλο πολυκαταστημα στην Αθηνα?εκτος απο the mall,Avenue και Notos Galleries?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Athens Heart στην Πειραιώς στο ύψος της Χαμοστέρνας.

Μου αρέσει γιατί δεν έχει τόοοσο κόσμο όσο τα άλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Και το Attica είναι συμπαθές, και ο Fokas στο κέντρο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Μια και πιάσαμε κουβεντούλα για τα victoria's secret σε άλλο θέμα...:):P

Ξέρετε αν υπάρχει ομώνυμη μπουτίκ στην Αθήνα;; Παλιά υπήρχε μια στο Χαλάνδρι, η οποία είχε λίγα σχέδια και νούμερα, αλλά από μια έρευνα στο γούγλη που έκανα έχει κλείσει πια. :(:(
Υπάρχει πουθενά αλλού ή είμαστε στο έλεος του νετ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Μια και πιάσαμε κουβεντούλα για τα victoria's secret σε άλλο θέμα...:):P

Ξέρετε αν υπάρχει ομόνυμη μπουτίκ στην Αθήνα;; Παλιά υπήρχε μια στο Χαλάνδρι, η οποία είχε λίγα σχέδια και νούμερα, αλλά από μια έρευνα στο γούγλη που έκανα έχει κλείσει πια. :(:(
Υπάρχει πουθενά αλλού ή είμαστε στο έλεος του νετ;;

Στην Κηφισιά στην πλατεία Μελά, κάτω (από πάνω είναι το Block House).

Έχει όμως μόνο εσώρουχα, κρέμες και αφρόλουτρα και πιτζάμες, δεν ξέρω αν μπορεί όμως να φέρει κάτι, αν το ζητήσεις, επίσης πρέπει να έχει και στη Γλυφάδα κάπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Στην Κηφισιά στην πλατεία Μελά, κάτω (από πάνω είναι το Block House).

Έχει όμως μόνο εσώρουχα, κρέμες και αφρόλουτρα και πιτζάμες, δεν ξέρω αν μπορεί όμως να φέρει κάτι, αν το ζητήσεις, επίσης πρέπει να έχει και στη Γλυφάδα κάπου.

Θενκις Σίμπυ...:):D

Βασικά για τα εσώρουχα ενδιαφέρομαι περισσότερο, ότι έχω από vs το έχω λατρέψει, αλλά δεν έχω πια βίσμα στο Αμέρικα για να μου τα φέρνει τζάμπα οπότε...:P Και στην Γλυφάδα έχει;! Καλά, που ζω ρε παιδιά...:worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Επισης τα V Senses εχουν Victoriaʼs Secret εσωρουχα και βρισκονται Αναγνωστοπουλου 8, Κολωνάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Επισης τα V Senses εχουν Victoriaʼs Secret εσωρουχα και βρισκονται Αναγνωστοπουλου 8, Κολωνάκι.

Νομίζω ότι και στην Κηφισιά V Senses είναι :redface:, αλλά εγώ από κει ψωνίζω Victoria' s Secret
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νομίζω ότι και στην Κηφισιά V Senses είναι :redface:, αλλά εγώ από κει ψωνίζω Victoria' s Secret

Σε αυτο της Κηφισιας δεν εχω παει ποτε...
Σε αυτο που υπηρχε στο Χαλανδρι το οποιο και αυτο V Sences ηταν πηγαινα συνηθως, αλλα πρεπει να εχει κλεισει απ' οτι εμαθα.
Επισης, τα υπολοιπα ρουχα, παπουτσια κ.λ.π. αν θυμαμαι καλα δε διατιθενται σε καταστηματα ουτε στην Αμερικη . Τουλαχιστον και τις 2 χρονιες που ειχα παει, ειχαν μονο εσωρουχα, πυζαμες, νυχτικα, αφρολουτρα, ενυδατικες σωματος κ.ο.κ. Οποτε οτιδηποτε αλλο εκτος αυτων μονο μεσω ιντερνετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Σε αυτο της Κηφισιας δεν εχω παει ποτε...
Σε αυτο που υπηρχε στο Χαλανδρι το οποιο και αυτο V Sences ηταν πηγαινα συνηθως, αλλα πρεπει να εχει κλεισει απ' οτι εμαθα.
Επισης, τα υπολοιπα ρουχα, παπουτσια κ.λ.π. αν θυμαμαι καλα δε διατιθενται σε καταστηματα ουτε στην Αμερικη . Τουλαχιστον και τις 2 χρονιες που ειχα παει, ειχαν μονο εσωρουχα, πυζαμες, νυχτικα, αφρολουτρα, ενυδατικες σωματος κ.ο.κ. Οποτε οτιδηποτε αλλο εκτος αυτων μονο μεσω ιντερνετ.

Μάαααϊστα .....στης Κηφισιάς πάντως βρίσκει κανείς αρκετά πράγματα και βέβαια όλα τα φανταστικά καλλυντικά .....Κορίτσια:redface: ... κάτι ξύπνησε μέσα μου και με βλέπω αύριο να βολτάρω κατά κει για κανά ψωνάκι ... :D

Από ιντερνετ δεν έχω ψωνίσει ποτέ, φοβάμαι λίγο μήπως με τα νούμερα κάνω καμιά πατάτα.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Στο ίντερνετ (για τα victoria's πάντα), από ένα ποσό και μετά (όχι πολύ ψηλό) σε ψιλοδαγκώνουν λίγο στα μεταφορικά από ότι έχω διαβάσει...:worry:

Και εμένα ξαφνικά με έπιασε μια όρεξη για ψώνια...τις κρέμες τις έχει δοκιμάσει καμμία;; :hmm:
(Ντουγρού για γυναικείο σαλόνι το πάμε...:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Στο ίντερνετ, από ένα ποσό και μετά (όχι πολύ ψηλό) σε ψιλοδαγκώνουν λίγο στα μεταφορικά από ότι έχω διαβάσει...:worry:

Και εμένα ξαφνικά με έπιασε μια όρεξη για ψώνια...τις κρέμες τις έχει δοκιμάσει καμμία;; :hmm:
(Ντουγρού για γυναικείο σαλόνι το πάμε...:P:P)

Ναι .. εγώ τις έχω δοκιμάσει. Πολύ καλές, αλλά αυτό που ψωνίζω κατά κόρον από αυτό το μαγαζί είναι το Body splash ... το χρησιμοποιώ ειδικά το καλοκαίρι αντί για κολόνια .... σούπερ λέμε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top