Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,787 μέλη και 2,440,487 μηνύματα σε 76,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 176 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Χηλοειδή :Τρόποι αντιμετώπισης

ovelix360

Νεοφερμένος

Ο ovelix360 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O ovelix360 έγραψε: στις 12:45, 24-08-14:

Επειδή δεν βρήκα παρόμοια θεματολογία, άνοιξα ενα καινούριο θέμα προς συζήτηση...
Χηλοειδή ή υπερτροφικές ουλές. Απο μια αναζήτηση στο ίντερνετ πρόκειται για ενα δύσκολο δερματικό πρόβλημα με διάφορες προτεινώμενες θεραπείες, αμφιβόλου αποτελέσματος. Τα πιο δύκολα σημεία είναι αυτά του στέρνου και της πλάτης.
Έχει αντιμετωπίσει κάποιος παρόμοιο πρόβλημα και αν ναι, το εξάλειψε? και με ποιά μέθοδο?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 01:54, 25-08-14:

Ειναι πολυ υπουλες αυτες οι ουλες γιατι μπορει να επεκταθουν σε υγιη ιστο.
Το σημαντικο ειναι να παλευτουν αμεσα χωρις καμμια καθυστερηση ουτε βδομαδας
Παράθεση

ovelix360

Νεοφερμένος

Ο ovelix360 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O ovelix360 έγραψε: στις 10:44, 04-12-14:

Έχει δοκιμάσει κάποιος τις Kelosoft, Elicina, Sodermix ή κάποια άλλη αποτελεσματική?
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 13:12, 04-12-14:

Εγω ειχα δοκιμασει την πρωτη αλλα δε μου κανε δουλεια
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια