Ποιο είναι το πιο σέξυ ρούχο;

Ποιό είναι το πιό σέξυ ρούχο
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 194)

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
To πιο σέξυ ρούχο δεν υπάρχει στη λίστα σας. Είναι η χλαμύδα, λευκή χλαμύδα με σανδάλια όπως οι αρχαίες ελληνίδες θεές. Ελλάς Ελλήνων Χριστιανών ωχ Παναγιά μου ζήτω το έθνος !!!! Τι σέξυ ρούχο, ειδικά αν η γυναίκα φορέσει και δάφνινο στεφάνι. Σοβαρά μιλάω. :) Μετά έρχονται τα μπλουζάκια γιατί αναδεικνύουν αν το'χει και φυσικά κοντές φούστες. Παντελόνια καθόλου..δεν μου λένε τίποτα, αλλά μου αρέσουν τα φετίχ, μπότες, καπέλα, ακόμα και κασκόλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Niki

Νεοφερμένος

Η Niki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Στο θέμα αυτό δε με αφορούν τα ρούχα . Άλλα κεντρίζουν το ενδιαφέρον ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Μπότες ασυζητητί!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτό που δεν υπάρχει! :P

(ρε παιδάκια, σόρρυ κιόλας, αλλά οι ..μπότες είναι ρούχο; Εγώ γιατί τις είχα για παπούτσια; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annastazie

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Πάντος...άλλη χάρη έχει το φορεμα ή η φούστα απο τις μποτες...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RENEGADE

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Για μένα απίστευτα sexy ντύσιμο στις γυναίκες είναι το εξής: φόρεμα ή φούστα με καλσόν στο χρώμα του ποδιού και γόβες οι οποίες είναι πιο sexy από τις μπότες επειδή πολύ απλά φαίνεται όλο το πόδι της γυναίκας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Kατι που να δειχνει, αλλα οχι πολλα...
Να βγαινει ευκολα...αλλα οχι υπερβολικα ευκολα
Να κολακευει...αλλα οχι να εξαπατά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Οτιδήποτε κολακεύει το ωραίο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μπλουζες σιγουρα, φουστες και φουστανια επισης...
θα ελεγα τωρα και παπουτσια..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Oι γόβες... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μπλουζες σιγουρα, φουστες και φουστανια επισης...
θα ελεγα τωρα και παπουτσια..!


αχ αυτο ειχα στο νου μου...
οι καινουριες μου γοβες ειναι φωτιαα! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ρουχο οι γοβες?!
τα παπουτσια?!
τς τς τς τς!:P

anyway....ο,τιδηποτε εχει ανοιχτη πλατη θεωρω πως ειναι too sexy!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ρουχο οι γοβες?!
τα παπουτσια?!
τς τς τς τς!:P

anyway....ο,τιδηποτε εχει ανοιχτη πλατη θεωρω πως ειναι too sexy!


με δουλευεις καλο μου?
εδω τα συμπεριελαβε ο δημιουργος του τοπικ στην ψηφοφορια...
να μην αναφερθω εγω?:whistle:
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
με δουλευεις καλο μου?
εδω τα συμπεριελαβε ο δημιουργος του τοπικ στην ψηφοφορια...
να μην αναφερθω εγω?:whistle:
:clapup:

:P...ε μα και συ...! κανεις ο,τι κανουν?!:P

και οχι δε σε δουλευω! χιουμορακι κανω!:whistle::redface::P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
λοοοοολ!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Ψηφίζω φούστες γενικά, στράπλες μπλουζάκια και γενικά ότι δείχνει ώμο, επίσης ξώπλατα μπλουζιά με κάποιο μέτρο πάντα.

Παπούτσι, μποτοειδές μέχρι λίγο κάτω από το γόνατο, ή μέχρι τη μέση της γάμπας αν τα πόδια σου δε θυμίζουν πόδια ποδοσφαιριστή. Επίσης πέδιλα διαφόρων ειδών συνοδευόμενα από τέλεια νύχια.


Στους άντρες δε βρίσκω κανένα ρούχο σέξυ γιατί με ενδιαφέρει μόνο το μυαλό τους (έτσι μου έχουν πει να λέω για να φαίνομαι ψαγμένη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
επίσης ξώπλατα μπλουζιά με κάποιο μέτρο πάντα.

δε θελει μετρο....ωραια πλατη και σεξυ μεση χρειαζεται;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Καλημἐρα!

Τσούκου, το μέτρο δεν είναι σχετικό με τα προσόντα, το μέτρο έχει να κάνει με την έννοια του σέξυ. Όλα φάτσα φόρα, επειδή και μόνο τα έχουμε, δηλαδή ένας λαπάς αισθητικής?

Ή συνδυασμός σώματος και "εγκεφαλικού" συνδυασμού ντυσίματος?

Είναι πολύ εύκολο να τα "πετάς όλα έξω", είναι όμως όμορφο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rose87

Νεοφερμένος

Η rose87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οικονομολόγος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Για εμένα σέξι είναι εκείνο που σου παέι και αναδεικνύει την προσωπικότητά σου.
Επίσης σημασία έχει πόσο σέξι πιστεύεις εσύ ο ίδιος ότι είσαι.
Μία πολύ σέξι σταρ του παλιού καλου σινεμά έλεγε ότι το 50% είναι πόσο σέξι σώμα έχεις και το υπολοιπό 50% ποσο σέξι νιώθεις!!!!
Δεν θυμάμαι το όνομά της δυστηχώς:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλημἐρα!

Τσούκου,το μέτρο δεν είναι σχετικό με τα προσόντα, το μέτρο έχει να κάνει με την έννοια του σέξυ. Όλα φάτσα φόρα, επειδή και μόνο τα έχουμε, δηλαδή ένας λαπάς αισθητικής?

Ή συνδυασμός σώματος και "εγκεφαλικού" συνδυασμού ντυσίματος?

Είναι πολύ εύκολο να τα "πετάς όλα έξω", είναι όμως όμορφο?

μα δε μιλησα για "ολα" φατσα φορα!
αναφερθηκα μονο στα εξωπλατα μπλουζακια που σχολιασες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top