Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,218 μέλη και 2,417,625 μηνύματα σε 75,637 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 129 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι μας έλκει στο άλλο φύλο;

Erida (Αρτεμις)

Δραστήριο Μέλος

H Αρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 162 μηνύματα.

H Erida Melancholia έγραψε: στις 10:33, 25-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από ToxicLips
Αχ ναι Βέβαια εγώ θέλω και να ειναι brutal αλλά και gentle
Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Σε παρακαλώ γλυκιά μου αγάπη μου, λατρεία μου βούλωστο μου τα κανες τσουρέκια πάλι !

Παντως εγω προσεχω την καθαροτητα στο βλεμμα και τον τροπο που θα με προσεγγγιζει.. Εξωτερικα απ'τις γωνιες του μεχρι τον τροπο που περπαταει
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Juliette!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H Juliette! έγραψε: στις 12:26, 25-05-11:

παντως οσο και να σε γοητευει ο αλλος εξωτερικα, ποσο να κρατησει αν δεν εχει αλλα στοιχεια στο ειναι του που δεν φαινονται
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,089 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 15:33, 25-05-11:

Αχ ναι Βέβαια εγώ θέλω και να ειναι brutal αλλά και gentle
mmm...sounds good...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 16:05, 25-05-11:

Σε παρακαλώ γλυκιά μου αγάπη μου, λατρεία μου βούλωστο μου τα κανες τσουρέκια πάλι !

ΧεΧε γιατί ?
Αφού ο άντρας πρέπει να τα συνδυάζει και τα 2! Εκεί που πρέπει james hetfield και σε άλλες περιπτώσεις george clooney!

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Σαν να λέμε και μαλακτικό και απορρυπαντικό μαζί;
Ω ναι!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 3,985 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 16:09, 25-05-11:

ΧεΧε γιατί ?
Αφού ο άντρας πρέπει να τα συνδυάζει και τα 2! Εκεί που πρέπει james hetfield και σε άλλες περιπτώσεις george clooney!
μην έχετε φαντασιώσεις κυρίες και κορίτσια, αυτός ο συνδυασμός που φαντασιώνεστε είναι τόσο σπάνιος όσο ο συνδυασμός της μονογαμικής Πόρνης μου.
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 16:18, 25-05-11:

μην έχετε φαντασιώσεις κυρίες και κορίτσια, αυτός ο συνδυασμός που φαντασιώνεστε είναι τόσο σπάνιος όσο ο συνδυασμός της μονογαμικής Πόρνης μου.
Όλοι έχουν φαντασιώσεις
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 3,985 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 16:20, 25-05-11:

Όλοι έχουν φαντασιώσεις
κάποιοι τις πραγματοποιούν
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 21:54, 25-05-11:

κάποιοι τις πραγματοποιούν
Μακάρι να μπορούσε να πραγματοποιηθεί και η δικιά μου Τι λες γίνεται?
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 22:13, 25-05-11:

Ναι, αν πρωταγωνιστήσεις στο Twilight 4.
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 22:24, 25-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Ναι, αν πρωταγωνιστήσεις στο Twilight 4.
Twilight ποιος το βλέπει αυτό
Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 683 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε: στις 10:10, 26-05-11:

Eσυ ισως!!
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε: στις 10:27, 26-05-11:

όχι με μένα πάντως. Για να αγριέψω πρέπει να μου έχεις σκοτώσει τον πίθηκο ή να παίζω θέατρο, συνήθεια εις την οποίαν δεν επιδίδομαι ποτέ. Είμαι το απόλυτο ντε@@λέ κάθε τέτοιας γυναίκας.
Παράθεση

Juliette!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Juliette! έγραψε: στις 10:40, 26-05-11:

να ρωτησω...

οι ανδρες που δεν ειναι τοσο δυναμικοι ελκονται περισσοτερο απο τις γυναικες που τους αρεσει να επιβαλλονται?
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 10:43, 26-05-11:

Δεν νομίζω
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 8,991 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 10:52, 26-05-11:

οι ανδρες που δεν ειναι τοσο δυναμικοι ελκονται περισσοτερο απο τις γυναικες που τους αρεσει να επιβαλλονται?
ναι,,συνηθως..

φυσικη ελξη..

ο ανδρας που εχει μεσα του μια γυναικα,,ελκύεται απο τη γυναικα που εχει μεσα της εναν ανδρα..
ετσι ερχεται η ισορροπια στη φυση..
Παράθεση

Juliette!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Juliette! έγραψε: στις 11:05, 26-05-11:

τωρα μιλαμε για το σεξ?.. η' για καθημερινα απλα πραγματα
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,879 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 11:15, 26-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Juliette!
να ρωτησω...

Αυτο που εχω καταλαβει (εμπειρικα μιλωντας και μονο) ειναι πως συνηθως μας ελκει ερωτικα το αντιθετο απο εμας.
Εγω ειμαι "θορυβωδης" ανθρωπος και μεχρι τουδε ποτε δε με τραβηξε ενας αντιστοιχος ανδρας.
Και στην τελικη "ταιριασμα" δε σημαινει να εισαι ακριβως ιδιος με τον αλλο, αλλα να εκπληρωνεται η αλληλοσυμπληρωση...
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 8,991 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 11:16, 26-05-11:

η διαφορετικοτητα του..
ό,τι εχει αυτο,,και μας λειπει
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,879 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 11:17, 26-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
ναι,,συνηθως..

φυσικη ελξη..

ο ανδρας που εχει μεσα του μια γυναικα,,ελκύεται απο τη γυναικα που εχει μεσα της εναν ανδρα..

ετσι ερχεται η ισορροπια στη φυση..

Ρε Αγγελε, ο δυναμισμος δεν ειναι χαρακτηριστικο ενος φυλου...ειναι ανθρωπινο χαρακτηριστικο και επιτελους μπαστα με αυτους τους διαχωρισμους!
Μη με εκνευριζεις πρωινιατικα!

η διαφορετικοτητα του..
ό,τι εχει αυτο,,και μας λειπει
Ναι χωρις αυτο να σημαινει οτι ειναι σε ολα ή στα περισσοτερα τελειως διαφορετικος απο εμας...Πρεπει κι εκει να υπαρχει μια "ισορροπια".

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 26-05-11 στις 13:41. Αιτία: merge
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 11:20, 26-05-11:

ο δυναμισμος δεν ειναι χαρακτηριστικο ενος φυλου.
αναλογα το ειδος της δυναμης..

αλλη δυναμη εχει η γυναικα,άλλη ο ανδρας.

η γενικη ταμπελα δυναμισμος,,δεν λεει πολλα..

Μη με εκνευριζεις πρωινιατικα!
γιατι?
τι ειναι πιο γοητευτικο απο μια νευριασμενη γυναικα?8)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    nikoslykos100