MDF και MSD

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μπορει καπιος να μου εξηγειση τι τυποι αρχειων ειναι τα MDF και τα MSD;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το θέμα είναι υποψήφιο για διαγραφή λόγω αναφοράς σε παράνομο λογισμικό. Καλώ τους moderators να ψηφίσουν στο γνωστό μέρος ;)
Το θέμα μέχρι να αποφασιστεί αν θα διαγραφεί ή όχι κλειδώνεται. Οποιοσδήποτε επιθυμεί μπορεί να σοτ απαντήσει μέσω προσωπικού μηνύματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
αν θυμαμαι καλα τα mdf και msd είναι τα image cd του alchool 120%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
αν θυμαμαι καλα τα mdf και msd είναι τα image cd του alchool 120%

ΑΠο οτι εμαθα και εγω αυτο ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Αυτοι οι τυποι αρχειων ειναι images για το alcohol 120%.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Το θέμα είναι υποψήφιο για διαγραφή λόγω αναφοράς σε παράνομο λογισμικό. Καλώ τους moderators να ψηφίσουν στο γνωστό μέρος ;)
Το θέμα μέχρι να αποφασιστεί αν θα διαγραφεί ή όχι κλειδώνεται. Οποιοσδήποτε επιθυμεί μπορεί να σοτ απαντήσει μέσω προσωπικού μηνύματος.
Μα δεν μιλησε ο Dark_kronos για παρανομο λογισμικο:confused:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hetfield:
Μα δεν μιλησε ο Dark_kronos για παρανομο λογισμικο:confused:.


Αν προσέξεις έχει γίνει edit το ποστ του....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχει γινει edit αλλα δεν μιλισα για παρανομο υλικο, και τα δυο ειναι αλειθια. Απλο μιλισα για κατι το οπιο θα μπορουσε να ειναι παρανομο (και ετσι περναει απο το μυαλο μας συνιθως) θα μπορουσε ομως και να μην ειναι. Δεν παιζει ρολο ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S1RHC

Νεοφερμένος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
michelle, ο καθένας νομίζω πως έχει δικαίωμα να έχει back-up νομιμα αγορασμένων εφαρμογών. Άρα ο Τάσος δεν αναφέρεται απαραίτητα σε warez...
Τέσπα, είναι αρχεία σαν τα .iso που περιέχουν όμως και πληροφορίες προστασίας του CD ωστε να εξομοιώνονται ακόμα και αν το CD έχει κάποια προστασία. Αν θες απλώς να να το εξομοιώσεις δοκίμασε το Daemon-Tools (freeware) αν θες να παίρνεις κόπιες και να γράφεις back-up σε CD, δοκίμασε το Alcohol 120% (το αγοράζεις η μου στέλνεις πμ) και το A Ray scanner (freeware). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
λοιπόν μιας και είμαι ο moderator σε αυτόν τον πίνακα, και μιας και εγώ ήμουν αυτός που είπε στον Κρόνο να αλλάξει το ποστ του, ας δώσω κάποιες εξηγήσεις...

Όπως ήταν το ποστ στην αρχή, έδινε την εντύπωση ότι μιλάει για παράνομα κατεβασμένο λογισμικό. Επαναλαμβάνω έδινε την εντύπωση...

Για να αποφύγουμε οτιδήποτε, είπα στον Κρόνο (μετά από συνενόηση με τους υπόλοιπους moderators) να αλλάξει το ποστ του έτσι ώστε να μην αναφέρει τι τα θέλει τα αρχεία αυτά...
Προφανώς σε αυτό που λες S1RHC για backup νόμιμα αγορασμένων cd's έχεις δίκιο, και εκεί ακριβώς στόχευε η αλλαγή!;)

Αυτά! Το θέμα λήγει εδώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top