Ερωτικές εμπειρίες με ξένους/ξένες

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
μην ψαχνεστε...τα καλυτερο sex το κανουν οι μεσογειακοι λαοι με πρωτους και καλυτερους τους Έλληνες....yeap!!:clapup: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Γιατί εγώ πιστεύω το πόσο κάλο σεξ κάνει κάποιος δεν εξαρτάται από την εθνικότητα αλλα απο τις εμπειρίες του; :worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
....και τον έμφυτο ερωτισμό του κάθε ανθρώπου που σίγουρα δεν έχει σχέση με την εθνικότητα του....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Μήπως αυτός είναι ένας μύθος που χτίσανε τα κλασικά αθάνατα "greek kamakia" ???? λέω μήπως?! απορίες έχω και έγω..:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Βεβαίως και συμφωνώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Κι εγώ δεν έχω καμία ερωτική εμπειρία με ξένες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Bρε παιδία πάλι offtopic:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από vasjason:
Κι εγώ δεν έχω καμία ερωτική εμπειρία με ξένες.
Έχεις με ελληνίδες? :confused: :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Συνολικα 3...
Οι δυο ηταν "ολοκληρωμενες" και η μια...οχι.
Λοιπον,αν και ηταν σε μικροτερη ηλικια, εμαθα πολλα.
Να πω οτι οι δυο ολοκληρωμενες ηταν με μια Γαλλιδα και μια Αμερικανιδα, και η μη ολοκληρωμενη με Ρωσο-Κυπρια.(Βασικα Ρωσιδα)
Λοιπον, και η Γαλλιδα και η Αμερικανιδα ηταν μια χαρα σαν ατομα, ηξεραν τι ηθελαν και ηξεραν πως να σε "αναψουν".
Ακομα να πω οτι στον "τομεα" ηταν πολυ παιχνιδιαρες και ανοιχτες σε ολα τα παιχνιδια.
Το κακο ηταν οτι η μεν Γαλλιδα καποιοες φορες νομιζες οτι ηταν δαιμονισμενη και ησουν ετοιμος να φωναξεις εξωρκιστη και η Αμερικανιδα ειχε ενα προβληματακι που εχουν σχεδον ολοι οι Αμερικανοι που εχω γνωρισει (οχι οτι και ορισμενοι Ελληνες και καλα "ψαγμενοι" στα παντα πανε πισω...:mad: ), νομιζουν οτι τα ξερουν ολα και τους βγαινει αρκετες φορες το αλλαζονικο της χωρας υπερδυναμης.
(Μην ακουσω σε αυτο το σημειο ανοησιες τυπου "μου φταιει η Αμερικοι και αλλα κουλα...)
Παραδειγμα δεν εχει σημασια.
Η Ρωσιδα ηταν πραγματικα ενα ατομο διαμαντι.:)
Περα απο την ομορφια, μου αρεσε το οτι με κκοιταγε συνεχεια στα ματια (και οποιον της μιλαγε.), ηταν προθυμη, "αληθινη" και ηξερε πως να σου ζητησει κατι.
Με Ιταλιδα δεν εχω κανει κατι *αν και χρονια εδω* μιας και ειχα σοβαρη σχεση μεχρι τωρα, και μαμακιες δεν κανω.;)

Παντως σαν "χαρακτηρες" οι μεσογειακοι λαοι ειναι κατα την ταπεινη μου γνωμη αρκετα πιο ευχαριστοι απο Βορειους λαους.
Και εχω συναναστραφει με διαφορα ατομα καθε εθνικοτητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από modelos:
μην ψαχνεστε...τα καλυτερο sex το κανουν οι μεσογειακοι λαοι με πρωτους και καλυτερους τους Έλληνες....yeap!!:clapup: ;)

Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου, θα πέσει να σε πλακώσει! :P
Πάντως, νομίζω ότι συμφωνώ.... Το μεσογειακό ταπεραμέντο δεν νομίζω ότι συγκρίνεται με κανένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Το μεσογειακό ταπεραμέντο δεν νομίζω ότι συγκρίνεται με κανένα!
Mήπως επειδή είναι το μόνο που γνωρίζουμε; :confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δεν νομιζω...προσωπικα εχω συναναστραφει με διαφορα ατομα απο διαφορες χωρες.;)
Ακομα και οι Ιταλοι του Βορρα (Κοντα στο Μιλανο που ημουν) με τους Ιταλους του Νοτου, και η διαφορα ειναι αισθητη.
Κι εγω δεν το πιστευα οταν το ακουγα, μεχρι που το εζησα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
exposed επαναλαμβανεσαι πες και τιποτα αλλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
To μεσογειακο ταπεραμεντο ειναι οντως κατι ξεχωριστο και κανει "μπαμ" αμεσως αν ενας ανδρας ή γυναικα φερει τα γονιδια της μεσογειου,ακομα και ας μην μεγαλωσε σε καποιες απο τις 4 αυτες χωρες.

Αν το ζησετε θα το καταλαβετε για τα καλα,ειναι εμφανης η διαφορα και η ποιοτητα.Αναλογως βεβαια και τα γουστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Kι εσυ που μενεις και UK Covenant, εχεις φαει με το κουταλι εναν καθαρα βορειο λαο και μπορεις να διακρινεις την διαφορα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Δεν τους εχω φαει με το κουταλι για να ειμαι ειλικρινης,αλλα πιστευω η εμπειρια μου ειναι αρκετη για να ξεχωρισω την διαφορα αμεσα.

Δεν λεω οτι και οι βορειες γυναικες δεν ειναι ωραιες,προς Θεου,αντιθετως θα ελεγα ειναι πανεμορφες,για τον απλο λογο οτι μας συνεπαρει εμας τους μεσογειους το ξανθο,το ανοιχτοχρωμο δερμα,τα μπλε ή πρασινα ματια που ειναι πλεον συνηθεια,την sexy ομιλια των αγγλιδων (ναι ειναι πολυ!).....

αλλα οσο και να εχει,επεδη ξερω πολυ καλα τα γουστα μου,μπορω να πω οτι προτιμω τις μελαχρινες-μεσογειακες γυναικες με τις καμπυλες και με το κλασικο καστανο ματακι.

Δεν ειναι βεβαια μονο η εμφανιση,μην ξεχνιομαστε παιζουν πολλα ακομα ρολο για την σωστη ισορροπια ποιοτητας ;)

Kαλες οι ελληνιδες αλλα τις βαρεθηκαμε :P

Y.Γ.Michelle,οσο για τα ελληνικα προιοντα που ανεφερες αν ειναι καλυτερα,ΝΑΙ ειναι τα καλυτερα και με διαφορα!Αν "κανεις" εξωτερικο θα καταλαβεις τι πεινες τραβαμε :(
Ο ηλιος ειναι υπαιτιος για τα βρωσιμα προιoντα κατα ποσο καλα θα ειναι και νομιζω οτι η Ελλαδα ειναι αχτυπητη σε αυτον τον τομεα ;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Δεν τους εχω φαει με το κουταλι για να ειμαι ειλικρινης,αλλα πιστευω η εμπειρια μου ειναι αρκετη για να ξεχωρισω την διαφορα αμεσα.
ποσο καιρο εισαι επανω;
Με "το κουταλι" σαν λαο.Οτι οτυς εχεις ζησει και μπορεις να τους συγκρινεις με τους "μεσογειακους".;)
Δεν λεω οτι και οι βορειες γυναικες δεν ειναι ωραιες,προς Θεου,αντιθετως θα ελεγα ειναι πανεμορφες,για τον απλο λογο οτι μας συνεπαρει εμας τους μεσογειους το ξανθο,το ανοιχτοχρωμο δερμα,τα μπλε ή πρασινα ματια που ειναι πλεον συνηθεια,την sexy ομιλια των αγγλιδων (ναι ειναι πολυ!).....
Για ομορφια συμφωνω, αλλα για το "ταπεραμεντο" που λεμε;;)
Και ειναι και ποσα αλλα...

Δεν ειναι βεβαια μονο η εμφανιση,μην ξεχνιομαστε παιζουν πολλα ακομα ρολο για την σωστη ισορροπια ποιοτητας ;)
Α!ενταξει, αυτο το ειδα τελευταιο, οποτε μου απαντας στο πιο πανω.:P
Μην βαρατε...:beating: :drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Εγώ γιατί είχα πάντα την εντύπωση ότι οι αγγλίδες είναι πολύ εύκολες? Αν κάνω λάθος διορθώστε με.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Mήπως επειδή είναι το μόνο που γνωρίζουμε; :confused::worry:

Δεν είναι το μόνο που γνωρίζουμε. Είναι το μόνο που βιώνουμε. Τα ΜΜΕ να'ναι καλά και άποψη για το πώς αντιδρούν στα ερωτικά καλέσματα οι άλλοι λαοί, έχουμε μπόλικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Ειμαι λιγο περισσοτερο απο χρονο,αλλα το πιο σιγουρο ειναι οτι θα τις ζησω για τα καλα,καθως δεν προκειται να γυρισω πισω :D

Αναλογως το ατομο Μαριε,αν ειναι σωστη κοπελα δεν παει να ειναι απο το Ουζμπεκισταν;Καλη ψυχη και ο ανθρωπος που εψαχνες να ειναι.

Ναι Ελενη,οι αγγλιδες ειναι ευκολες αλλα οχι ποιος ξερει τι.Παντα εξαρταται απο πολλους παραγοντες,αν εισαι ο κουασιμοδος και η πιο ευκολη γυναικα του κοσμου να ειναι,δεν παει μαζι σου!Με πιανεις τι εννοω...παντα εξαρταται απο ποια θελεις για το βραδι,αναλογα με την ποιοτητα που ψαχνει ο καθεις.

Καλυτερα μια θεα,παρα πολλες καλες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top