Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,571 μέλη και 2,432,537 μηνύματα σε 76,239 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 114 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Tattoo: Σχέδια, ιδέες και ό,τι θα θέλαμε να ξέρουμε!

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

H myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H myrto.s έγραψε: στις 18:13, 02-06-09:

Αν κάνω ποτέ θα κάνω όταν μεγαλώσω κάτι διακριτικό και κάτι που θα έχει κάποια σημασία για' μένα. Δεν ξέρω αν κάνουν κακό στο αίμα αλλα ξέρω ότι όσο πιο πολλά χρώματα βάλεις τόσο πιο δύσκολα βγαίνει με εγχείρηση...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

toxotis1991 (Τιμος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.

O toxotis1991 έγραψε: στις 19:14, 02-06-09:

παιδια σκευτομαι να κανω κατι σιμαδιακο απο την ζωη μου στο μελον σε κανονικο αλλα θα δω δεν ξερω ακομα το θεωρω πολυ τραβιγμενο!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

H myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H myrto.s έγραψε: στις 20:00, 02-06-09:

Περίμενε πρώτα να αποκτήσεις εμπειρίες και μετά κάνε κάτι διακριτικό, χωρίς πολλά χρώματα που να σε εκφράζει και να μην το μετανιώσεις την επόμενη μέρα....
Παράθεση

toxotis1991 (Τιμος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.

O toxotis1991 έγραψε: στις 20:24, 02-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από myrto.s
Περίμενε πρώτα να αποκτήσεις εμπειρίες και μετά κάνε κάτι διακριτικό, χωρίς πολλά χρώματα που να σε εκφράζει και να μην το μετανιώσεις την επόμενη μέρα....

ετσι ακριβος!!!
Παράθεση

SpyRos____

Νεοφερμένος

Ο SpyRos____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O SpyRos____ wtf?? έγραψε: στις 23:53, 08-08-09:

εγω θελω να κανω εναν ιστο αραχνης στην πλατη στο κοντινο
μελλον...ομως μου πε ενας φιλος οτι ο ιστος ειναι συμβολικο τατουαζ
για τους gay. αληθευει?? ξερετε τιποτα???
(μεταξυ μας χεστηκα ,ενα τατουαζ δεν αποδεικνυει την προσωπικη ζωη του
καθενος απλα θελω να ξερω....)
Παράθεση

who

Περιβόητο Μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε: στις 23:56, 08-08-09:

Εμένα κακόγουστο μου φαίνεται. Ένας σκέτος ιστός;
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 00:03, 09-08-09:

Θα ήθελα αργότερα να κάνω μία αγελάδα στο κούτελο.
Παράθεση

seize the day

Δραστήριο Μέλος

H seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H seize the day έγραψε: στις 00:09, 09-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi

Καταπληκτική ιδέα!Ζηλεύω...
Παράθεση

Kansas Rocks! (Δέσποινα)

Περιβόητο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 982 μηνύματα.

H Kansas Rocks! έγραψε: στις 00:12, 09-08-09:

Δεν ξέρω... Δε θα ήταν άσχημο, ένα μικρό, αλλά τα φοβάμαι λίγο αυτά... Εδώ δεν έχω τρυπήσει ούτε τα αυτιά μου. Το ζήτημα είναι ότι αυτές οι βελόνες λειτουργούν λίγο σαν ραπτομηχανή ή κάτι τέτοιο και τρυπούν ουσιαστικά το δέρμα σιγά σιγά, γεμίζοντας με χρώμα την επιφάνεια κάτω από το δέρμα. Εμένα δε μου φαίνεται και πολύ καλή η ιδέα να έχω κάτω από το δέρμα μου αυτό το μελάνι συνέχεια. Αισθητικά μπορεί να είναι ωραίο, αλλά από άποψη υγιεινής είναι το ζήτημα. Βέβαια, σήμερα είναι όλοι εξοπλισμένοι με σύγχρονα εργαλεία κλπ, αλλά αν μετά θες να το βγάλεις, λένε ότι είναι ιδιαίτερα επίπονο, γιατί με το κάψιμο από το laser ερεθίζεται το δέρμα, ενώ μετά μένουν και δυσχρωμίες. Αλλά αν έκανα θα έκανα ένα πολύ μικρό.
Παράθεση

aphrodite24fiera

Νεοφερμένος

H aphrodite24fiera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H aphrodite24fiera έγραψε: στις 00:12, 09-08-09:

χαχαχχα σωστή η παίκτρια!!!εγώ έχω έναν χαρταετό εδώ και 4 χρόνια χαμηλά στην μέση και ναι..πόνεσα πάρα πολύ!!!!
Παράθεση

Kansas Rocks! (Δέσποινα)

Περιβόητο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 982 μηνύματα.

H Kansas Rocks! έγραψε: στις 00:15, 09-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από aphrodite24fiera
χαχαχχα σωστή η παίκτρια!!!εγώ έχω έναν χαρταετό εδώ και 4 χρόνια χαμηλά στην μέση και ναι..πόνεσα πάρα πολύ!!!!
Υπάρχει πράγματι αυτή η αίσθηση του συνεχούς τρυπήματος? Ένιωσες το μελάνι να μπαίνει κάτω από το δέρμα σου, ή ο πόνος ήταν τόσο αφόρητος που δεν κατάλαβες τίποτα?
Παράθεση

aphrodite24fiera

Νεοφερμένος

H aphrodite24fiera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H aphrodite24fiera έγραψε: στις 00:22, 09-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Kansas Rocks!
Υπάρχει πράγματι αυτή η αίσθηση του συνεχούς τρυπήματος? Ένιωσες το μελάνι να μπαίνει κάτω από το δέρμα σου, ή ο πόνος ήταν τόσο αφόρητος που δεν κατάλαβες τίποτα?
μην αγχώνεσαι!δεν είναι και αφόρητος..απλά εγώ έκανα το λάθος και το προηγούμενο βράδυ βγήκα έξω και ήπια και αυτό δεν κάνει γιατι κατά τη διάρκεια έτρεχε πολύ αίμα.αν δεν έπινα δε θα πονούσα τόσο..το μέλανι οταν σε χαράζει είναι που πονάει το χρώμα είναι σαν γαργαλητό.αν το θες αλλα φοβάσαι ξεκίνα με κάτι πολύ μικρο..
Παράθεση

Kansas Rocks! (Δέσποινα)

Περιβόητο Μέλος

H Kansas Rocks! έγραψε: στις 00:30, 09-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από aphrodite24fiera
μην αγχώνεσαι!δεν είναι και αφόρητος..απλά εγώ έκανα το λάθος και το προηγούμενο βράδυ βγήκα έξω και ήπια και αυτό δεν κάνει γιατι κατά τη διάρκεια έτρεχε πολύ αίμα.αν δεν έπινα δε θα πονούσα τόσο..το μέλανι οταν σε χαράζει είναι που πονάει το χρώμα είναι σαν γαργαλητό.αν το θες αλλα φοβάσαι ξεκίνα με κάτι πολύ μικρο..

Μπα... Δε θα έλεγα ότι αξίζει και τόσο τον κόπο να κάνει κανείς κάτι τέτοιο.
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Δασκάλα και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,985 μηνύματα.

H maraki love έγραψε: στις 00:33, 09-08-09:

Ναι,όντως δεν αξίζει να χαρακωθείς για μια ζωή......
Παράθεση

aphrodite24fiera

Νεοφερμένος

H aphrodite24fiera έγραψε: στις 00:35, 09-08-09:

Μπα... Δε θα έλεγα ότι αξίζει και τόσο τον κόπο να κάνει κανείς κάτι τέτοιο.
κοίτα,το τατουάζ θες και το κανεις,δεν έχεις αμφιβολίες ασχέτως αν πονάει ή όχι.και πρέπει να το θες πολύ ακριβώς για να μην το μετανιώσεις αργότερα.το lazer για να το αφαιρέσεις κοστίζει το 3πλάσιο και ο πόνος είναι επίσης 3πλάσιος.γι'αυτό όσοι δεν είστε σίγουροι μακρια απο βελόνες μέχρι να το πάρετε αποφαση γιατι μετα θα τρεχετε.
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 00:35, 09-08-09:

Γιατί δεν κάνετε από το άλλο το πώς το λένε?χένα?Που φέυγει κιόλας σε κάτι μέρες.
Παράθεση

Kansas Rocks! (Δέσποινα)

Περιβόητο Μέλος

H Kansas Rocks! έγραψε: στις 00:39, 09-08-09:

Γιατί δεν κάνετε από το άλλο το πώς το λένε?χένα?Που φέυγει κιόλας σε κάτι μέρες.

Μετά από λίγες μέρες, αυτό που μένει και φαίνεται είναι σαν βρωμιές. Είχε κάνει ένας συμμαθητής μου στο χέρι του και μετά ήταν απαίσιο. Βέβαια ο ίδιος δεν είχε κάνει και μπάνιο για να κρατήσει το τατουάζ, το οποίο έγινε λίγο άλλα κι άλλα. Ξεθώριασε, δε φαινόταν το σχήμα καλά κλπ.

Πάντως, το πιο αίσχος είναι να βλέπεις κάτι γερόντια με τατουάζ... Να κρέμονται και οι πατσάδες και το τατουάζ μαζί...
Παράθεση

who

Περιβόητο Μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε: στις 00:40, 09-08-09:

Πάντως, το πιο αίσχος είναι να βλέπεις κάτι γερόντια με τατουάζ... Να κρέμονται και οι πατσάδες και το τατουάζ μαζί...
Να ένας λόγος για να μην κάνεις ποτέ.
Παράθεση

aphrodite24fiera

Νεοφερμένος

H aphrodite24fiera έγραψε: στις 00:44, 09-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από who
Να ένας λόγος για να μην κάνεις ποτέ.
το κάνεις κάπου που να μην φαίνεται..γιατί είστε τόσο επιθετικοί?κάποιοι κάνουν τατουάζ απλά για την τέχνη κατι που εγω δε συμφωνω αλλα δικαίωμα τους.κάποιοι γιατί εχουν βιώσει κάποιο γεγονός που τους χαράκωσε συναισθηματικά και τους πλήγωσε πολύ.το τατουάζ τους είναι για να τους θυμίζει αυτην την εμπειρία.αυτο είναι κάτι που δεν το σνομπάρεις και ας είναι και 70 χρονων.προσωπικά δεν μ ενοχλεί
Παράθεση

who

Περιβόητο Μέλος

O who έγραψε: στις 00:47, 09-08-09:

Προσωπικά, δεν είμαι επιθετικός. Απλά είναι ένας λόγος που εγώ δε θα το 'κανα ποτέ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος