Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,230 μέλη και 2,423,694 μηνύματα σε 75,671 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 435 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Tattoo: Σχέδια, ιδέες και ό,τι θα θέλαμε να ξέρουμε!

Kansas Rocks! (Δέσποινα)

Περιβόητο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 982 μηνύματα.

H Kansas Rocks! έγραψε: στις 23:50, 08-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από aphrodite24fiera
το κάνεις κάπου που να μην φαίνεται..γιατί είστε τόσο επιθετικοί?κάποιοι κάνουν τατουάζ απλά για την τέχνη κατι που εγω δε συμφωνω αλλα δικαίωμα τους.κάποιοι γιατί εχουν βιώσει κάποιο γεγονός που τους χαράκωσε συναισθηματικά και τους πλήγωσε πολύ.το τατουάζ τους είναι για να τους θυμίζει αυτην την εμπειρία.αυτο είναι κάτι που δεν το σνομπάρεις και ας είναι και 70 χρονων.προσωπικά δεν μ ενοχλεί

Δεν είναι επιθετικότητα, αλλά το θεωρώ ως κάτι αντιαισθητικό... Μα να βλέπω τώρα το γερόντι 70 χρονών, ούτε κι εγώ δεν ξέρω πόσο ήταν και να μου έχει καλυμένα όλα τα χέρια? Και η γερόντισσα να έχει στο στήθος πιο πάνω τριαντάφυλλα και τέτοια? Εμένα πάντως δε μ'αρέσει.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aphrodite24fiera

Νεοφερμένος

H aphrodite24fiera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H aphrodite24fiera έγραψε: στις 23:56, 08-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Kansas Rocks!
Δεν είναι επιθετικότητα, αλλά το θεωρώ ως κάτι αντιαισθητικό... Μα να βλέπω τώρα το γερόντι 70 χρονών, ούτε κι εγώ δεν ξέρω πόσο ήταν και να μου έχει καλυμένα όλα τα χέρια? Και η γερόντισσα να έχει στο στήθος πιο πάνω τριαντάφυλλα και τέτοια? Εμένα πάντως δε μ'αρέσει.
χαχχαχα ναι οκ αυτο είναι αλήθεια..εγω μίλησα για ανθρωπους που εχουν συμβολικα τατοο.αν και τα τριανταφυλλα μπορει να ειναι συμβολικα για καποιον.ποτε δεν ξέρεις.ουτε εμενα μ αρεσει στα χερια.το τατοο ειναι πολυ προσωπικο(οταν δεν το βλεπεις σαν τέχνη)και καλο θα ηταν να μην μπορουν να το δουνε πολλοι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimiper

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H dimiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται - . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H dimiper έγραψε: στις 11:46, 09-08-09:

Μ' αρέσουν τα μικρά, διακριτικά τατουάζ. Επειδή όμως θα πάω μάλλον σε στρατ σχολή δεν μπορώ να κάνω.
Επίσης, οι γονείς μου, αν το έβλεπαν, θα με σκότωναν...!!!
Κάποια στιγμή πάντως θα ήθελα να κάνω ένα...
Παράθεση

!w@Nn4 (Ιωάννα)

Διάσημο Μέλος

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

H !w@Nn4 έγραψε: στις 11:49, 09-08-09:

Δεν μ' αρέσουν....
Παράθεση

Zod (Κώστας)

Δραστήριο Μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Δουλεύω κόσμο . Έχει γράψει 430 μηνύματα.

O Zod έγραψε: στις 11:54, 09-08-09:

Εγώ σκοπεύω να κάνω έναν σκορπιό (το ζώδιό μου δηλαδή ) κάτω δεξιά στην κοιλιακή χώρα. Κάποια στιγμή στο μέλλον όμως!
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,018 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 11:56, 09-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Zod
Εγώ σκοπεύω να κάνω έναν σκορπιό (το ζώδιό μου δηλαδή ) κάτω δεξιά στην κοιλιακή χώρα. Κάποια στιγμή στο μέλλον όμως!
και εγω σκορπιο σκεφτομουν να κανω(και εγω λογο ζωδιου) ή καποια συμβολικη ημερομηνια!

τελικα εκανα ενα αλλο,στο απο μεσα μερος του αριστερου χεριου για 2 μηνες θα διατηρηθει,μετα θα φυγει,μιας και δεν ειναι κανονικο!
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,977 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε: στις 22:23, 19-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Rewial
και εγω σκορπιο σκεφτομουν να κανω(και εγω λογο ζωδιου) ή καποια συμβολικη ημερομηνια!

τελικα εκανα ενα αλλο,στο απο μεσα μερος του αριστερου χεριου για 2 μηνες θα διατηρηθει,μετα θα φυγει,μιας και δεν ειναι κανονικο!
τι σχεση εχει το ζωδιο με τα τατουαζ δεν μπορω να καταλαβω....
Παράθεση

ZIGFRID (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.

O ZIGFRID έγραψε: στις 12:10, 20-08-09:

Έχω ένα πολύ μικρό με έναν μπλε ήλιο πίσω στην πλάτη μου...
Παράθεση

nefi

Περιβόητο Μέλος

H nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.

H nefi έγραψε: στις 13:01, 20-08-09:

εχω κολλημα με τα τατου...αν κ ο πατερας μου θα με αποκληρωσει αν με δει ''ζωγραφισμενη''...θα ηθελα να κανω δυο μικρα φτερα πισω στην πλατη...ξερετε περιπου ποσο κοστιζει? κ αν ποναει?
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 13:10, 20-08-09:

Eνας φιλος μου εκανε εναν ινδιανο στην πλατη και τον πονεσε. Ελεγε οτι επειδη εχει πολλα κοκκαλα εκει πονεσε τοσο.
Παράθεση

Kansas Rocks! (Δέσποινα)

Περιβόητο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 982 μηνύματα.

H Kansas Rocks! έγραψε: στις 03:08, 21-08-09:

Αφού πονάει γιατί θέλετε να το κάνετε?
Και μην πείτε "Μπρος στα κάλλη τι είναι ο πόνος". Δε μπορώ να ακούω τέτοια... Εξάλλου δεν είναι κάτι αναγκαίο για να γίνει... Όπως άλλα που αφορούν την εμφάνιση.
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 02:29, 30-08-09:

Μα προφανώς όταν θες κάτι σιγά την σημασία που έχει ο στιγμιαίος πόνος.
Παράθεση

phanis

Δραστήριο Μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 171 μηνύματα.

O phanis lass uns tanzen oder ficken oder beides έγραψε: στις 10:08, 05-09-09:

του χρονου θα παω να χτυπησω αυτο στην ωμοπλατη :yeah:

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rania.

Διακεκριμένο μέλος

H Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε: στις 10:10, 05-09-09:

Καλο ξημερωμα, κανα 6ωρο θα κατσεις εκει. :p
Ειν'υπεροχο ομως!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 16:16, 05-09-09:

Μόλις το κάνεις φωτογραφιούλα ε να το δούμε.
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,220 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 18:00, 05-09-09:

Μέχρι του χρόνου που θα το κάνει ποιος ξέρει που θα είναι αυτό το θέμα.....
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 18:53, 05-09-09:

Θα το ξεθαψουμε βρε
Παράθεση

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

H myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H myrto.s έγραψε: στις 18:57, 05-09-09:

εγω πάλι δε θα έκανα ποτέ ταττού-αποφάσισα
Παράθεση

Proudqueen

Πολύ δραστήριο μέλος

H Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 539 μηνύματα.

H Proudqueen έγραψε: στις 20:50, 05-09-09:

Kι εγω μια περιοδο ειχα κολλησει αλλα τελικα αλλαξα γνωμη και δεν θελω :xixi:
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 22:21, 05-09-09:

Aπό τα 10 μου έχω λατρεία για τα τατουάζ. Καθόμουν και χάζευα αυτά που είχαν όσοι πετύχαινα στον δρόμο. Άντε 2 χρονάκια έμειναν.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    lilith's_child