Tattoo: Σχέδια, ιδέες και ό,τι θα θέλαμε να ξέρουμε!

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Το δεύτερο είναι πολύ όμορφο!

Εγώ λέω πως θα κάνω κάτι τέτοιο όταν έρθει εκείνη η ώρα... Τρομάρα μου θέλω και μεγάλο...
flower tattoo.jpg

Οχι με τόσο σκούρα κλαδιά όμως και με λίγα περισότερα λουλούδια...:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Το συγκεκριμένο όχι. Φαίνεται σαν σημάδι από τραυματισμό/σαν ράματα:redface:

Τα άλλα ναι, πολύ ωραία είναι (να τα βλέπω μόνο).:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Και εγώ έκαψα το χέρι μου με ένα ταψί του φούρνου -εδώ και 6 μήνες- και ακόμα να φύγει...:worry:

Δεν νομίζω όμως ότι το τατουάζ είναι ακριβώς το ίδιο.


Ενδιαφέροντα σχέδια που βρήκα στο νετ:


Ωραία τα σχέδια αλλά θα τα προτιμούσα, σε μπλούζες, φούστες ή παντελόνια!

Πάνω στο δέρμα είναι ολίγον τι... ανατριχιαστικό! Και αυτό φαίνεται και από τις εικόνες... τα δέρματά τους είναι πολύ ερεθισμένα! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πάνω στο δέρμα είναι ολίγον τι... ανατριχιαστικό! Και αυτό φαίνεται και από τις εικόνες... τα δέρματά τους είναι πολύ ερεθισμένα! :confused:
Τα δέρματα είναι ερεθισμένα γιατί κάνουν το λάθος και τραβάνε φωτογραφίες τις πρώτες μέρες μετά το "χτύπημα" του τατουάζ! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Τα δέρματα είναι ερεθισμένα γιατί κάνουν το λάθος και τραβάνε φωτογραφίες τις πρώτες μέρες μετά το "χτύπημα" του τατουάζ! :worry:

Σωστά όταν το "χτυπάς" φυσικά και θα είναι κοκκινισμένο.

Επίσης αφού το κάνεις ξαναπάς αρκετές φορές στο studio που το έκανες για να βλέπουν το πώς επουλόνεται ή αν θέλει κάποιες διορθώσεις. Έχω γνωστό που πήγε ένα μήνα μετά και του ξαναπάτησαν το χρώμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Κι αυτό είναι όμορφο... Δεν μπορώ όμως να φάνταστώ το σημείο στο οποίο το κάνεις...

Peacock Tattoo Designs2.jpg

:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Λίγο υπερβολικό το βρίσκω... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Μμμμ, ίσως... Τώρα που το λες δηλαδή...

Εξαρτάται και το μέγεθος, αν είναι κάπως μίκρο τότε ε... κάτι γίνετε....

Πάντως επιμένω στην απόφαση μου για τ κλαδιά κερασιάς ίσως με κάποια Kanji στο κάτω μέρος της μέσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary-babis

Νεοφερμένος

Η mary-babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδια χρειαζομαι την γνωμη σας..Πηρα αποφαση να κανω το πρωτο μου τατουαζ. Στην μεση δεξια ή αριστερα..Ειναι ενα μοναδικο σχεδιο που σχεδιαζει μια φιλη μου (το δικο μου χερι δεν πιανει με τιποτα ομως..) ετσι οπως το φανταζομαι..Σημαινει παρα πολλα πραγματα για μενα παρολο που θα ειναι μια "συνηθησμενη" νεραιδα..Εχω ομως ενα προβλημα..Αν και 21 χρονων γομαρα η μαμα μου με ζαληζει...Το εχω συζητησει μαζι της γιατι δεν εχω γενικα μυστικα απο την μαμα μου αλλα σ αυτο το θεμα ειναι καθετη και απολυτη. Δεν ακουει τιποτα..Και στην τελικη θα το χτυπησω της αρεσει δεν της αρεσει αλλα δεν θελω να το δει τυχαια και να χασει την εμπιστοσυνη της. Καμια ιδεα να την πεισω οτι δεν ειμαι ουτε φυλακισμενη, ουτε το κανω επειδη ειναι μοδα και οτι δεν θα κολλησω ολες τις αρρωστιες που κυκλοφορουν, κλπ κλπ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δυστυχώς, θα συμφωνήσω με την μητέρα σου αλλά για άλλους λόγους.
Πρώτον, η κοινωνία δεν το αποδέχεται. Δεύτερον όσοι κάνουν tattoo ... ξανά κάνουν tattoo, ασχέτως αν την πρώτη φορά ήθελαν μόνο ένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάνο, θα διαφωνήσω κάθετα, οριζόντια και διαγώνια. Η κοινωνία δεν έχει πλέον κανένα θέμα με τα τατού, αρκεί να μην είσαι όλος γεμάτος (που και πάλι δεν νομίζω πως υπάρχει πρόβλημα). Δεύτερον, εγώ έχω τατού και σε καμία περίπτωση δεν σκέφτομαι να κάνω δεύτερο (σκέφτομαι μόνο να το διορθώσω κάποια στιγμή γιατί δεν μου το κάνανε καλό) - βέβαια, η αλήθεια είναι πως η πλειοψηφία των ανθρώπων που έχουν κάνει και ξέρω, θέλει να κάνει και άλλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εγώ ΑΝ κάνω, θα δοκιμάσω 4-5 αστεράκια στο σβέρκο ή χελιδονάκια που πετάνε.
Διαφορετικά, αν χάσω κάποιο αγαπημένο πρόσωπο (μακριά μας) θα κάνω tattoo το όνομά του στον καρπό μου.
Αν και μου έχουν πει ότι πονάει πολύ ( τα κορίτσια, γιατί τα αγόρια λένε ότι δεν είναι τίποτα ) μ'αρέσει σαν ιδέα, και το βρίσκω σέξυ όταν τα σχέδια είναι μικρά.

Κάπως έτσι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary-babis

Νεοφερμένος

Η mary-babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δυστυχώς, θα συμφωνήσω με την μητέρα σου αλλά για άλλους λόγους.
Πρώτον, η κοινωνία δεν το αποδέχεται. Δεύτερον όσοι κάνουν tattoo ... ξανά κάνουν tattoo, ασχέτως αν την πρώτη φορά ήθελαν μόνο ένα.
Σεβομαι την αποψη του καθενος και της μαμας μου επισης..Με την μονη διαφορα οτι η μαμα μου ειναι υπερβολικη..Νομιζει οτι με το να κανω τατουαζ θα στιγματιστω για μια ζωη και δεν εννοει τον στιγματισμο του τατου αλλα τον κοινωνικο...Κλειστη κοινωνια και τετοια αλλα δεν εχω σκοπο να το κανω στο μετωπο ουτε να το επιδεικνυω με καθε ευκαιρια..Δεν θελω να χασει την εμπιστοσυνη που μου εχει..:/: Και την κοινωνια δεν την υπολογιζω και πολυ, την μαμα μου ναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Σεβομαι την αποψη του καθενος και της μαμας μου επισης..Με την μονη διαφορα οτι η μαμα μου ειναι υπερβολικη..Νομιζει οτι με το να κανω τατουαζ θα στιγματιστω για μια ζωη και δεν εννοει τον στιγματισμο του τατου αλλα τον κοινωνικο...Κλειστη κοινωνια και τετοια αλλα δεν εχω σκοπο να το κανω στο μετωπο ουτε να το επιδεικνυω με καθε ευκαιρια..Δεν θελω να χασει την εμπιστοσυνη που μου εχει..:/: Και την κοινωνια δεν την υπολογιζω και πολυ, την μαμα μου ναι..

Άσε την κοινωνία, σιγά μην κάνεις ότι θέλει αυτή.....απλά το θέμα είναι μήπως το μετανιώσεις αργότερα;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Δεν διαφωνώ με τον Πάνο... υπάρχει ένα κομμάτι της κοινωνίας που δεν το αποδέχεται,
και ένα συνεχώς αυξανόμενο κομμάτι της κοινωνίας, που όλο και περισσότερο το ¨μοδοποιεί¨...
Το πρώτο δεν με ενοχλεί όσο το δεύτερο... η μη αποδοχή του τατού από την πλειοψηφία, είναι αυτό που θα το έκανε σε μένα πιο ελκυστικό, ως κάτι ¨μη αποδεκτό¨...η εξάπλωσή του είναι αυτή που με ξενερώνει...
Όταν το βλέπω να εξαπλώνεται όλο και περισσότερο, χάνει τον ¨αντισυμβατικό¨ χαρακτήρα που θα με προσέλκυε...
Όσο το βλέπω στην παραλία να κυκλοφορεί σε κώλους, μπράτσα, αυχένες, ωμοπλάτες, παντού... χαίρομαι που τελικά όταν το σκεφτόμουν να το κάνω, δεν το έκανα... (για άλλο λόγο βέβαια... είχα ευτυχώς επίγνωση του χαρακτήρα μου, ότι δεν αντέχω τα μόνιμα...)
Ωστόσο να προσθέσω, ότι ευτυχώς και παρήγορα, το τατού έχει την ικανότητα να προσδίδει το στυλ του ατόμου που το φέρει...
Σε κάποιους-ες μ'αρέσει πάρα πολύ, σε κάποιες μου φαίνεται σαν να το κουβαλάνε λαϊκοδεύτερες λινάτσες, σε άλλους ο τύπος του γυμναστηρίου ο ματσο που το θέλει και αυτό ως αξεσουάρ της εμορφιάς του, κτλ, κτλ...
Α! Ως επί το πλείστον με ξενερώνει σε μεγαλύτερες ηλικίες... μου κάνει πολύ ¨δεύτερο¨... σε μια σφιχτή γυμνασμένη νεανική κοιλίστα, μια χαρά μου φαίνεται... όταν η κοιλίτσα γίνει πατσόκοιλο δεν μου αρέσει.... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Η κοινωνία δεν έχει πλέον κανένα θέμα με τα τατού, αρκεί να μην είσαι όλος γεμάτος
Το αρκεί δείχνει πρόβλημα. Δες τα παρακάτω, και σκέψου το:


  1. Δεν έχω πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους, αρκεί να μην είναι στην γειτονία μου
  2. Δεν έχω πρόβλημα με τις γυναίκες που έχουν πολλές εμπειρίες, αρκεί να μην είναι η αδελφή μου, η μανά μου και η κοπέλα μου
  3. Δεν έχω πρόβλημα με τους Αλβανούς, αρκεί να μην είναι στην Ελλάδα
  4. Δεν έχω πρόβλημα με τους άθεους, αρκεί να μην είναι το παιδί μου
Υ.γ.: Γνωστός που έκανε tattoo και έχασε την δουλεία του, δήθεν ότι έκαναν μείωση προσωπική αλλά από τα 20 άτομα, απολύσανε τον έναν, αυτόν με το tattoo :P (Και η πλάκα ήταν ότι δεν έρχονταν σε επαφή με κόσμο :P)

Disclaimer: Τίποτα από τα παραπάνω 4 πχ δεν με αντιπροσωπεύει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Καλώς ή κακώς, σε πολλές δουλειές -γιατί παίζει μεγάλο ρόλο και η φύση της εργασίας- το τατού δίνει ¨πάτημα¨ σε κάποιους καλοθελητές να στην ¨πούνε¨, αν έχουν όόόλη την καλή διάθεση...;)
Όταν δούλευα σε ΚΑΠΗ, πριν κάποια χρόνια, μου είχαν κάνει παρατήρηση για το σκουλαρίκι στο φρύδι και στη μύτη (τώρα πια το δεύτερο πολύ τετριμένο, τα δύο σε συνδυασμό ίσως όχι ακόμα, και ειδικά σε σχέση με το σε ποιόν χώρο βρίσκεσαι..) Τότε είχα σπαστεί με την παρατήρηση... Τώρα το κατανοώ πλέον πολύ περισσότερο... ούτως ή άλλως, τώρα απλά δεν θα τους έδινα τέτοιου είδους πάτημα, και δεν θα πήγαινα εξαρχής με τα σκουλαρίκια... (ούτως ή άλλως τα βαρέθηκα και δεν τα φοράω)
Αλλάζει, θα μου πεις, η προσωπικότητα ή η αποδοτικότητα στην εργασία από δύο σκουλαρίκια ή δύο τατού;;;
Τώρα πια,όμως, συμμερίζομαι και τις δύο πλευρές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ πάντως έχω tattoo 6 χρόνια, η δουλειά μου προϋποθέτει προσωπική επαφή και μάλιστα σε "ευαίσθητο" τομέα, και δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα απολύτως πρόβλημα. Φυσικά δεν το "βγάζω στην φόρα", αλλά ούτε το κρύβω. Εν γένει νομίζω ότι, αν και συντηρητική, η ελληνική κοινωνία δεν είναι τόσο, μα ΤΟΣΟ κολλημένη για να έχει πρόβλημα με τα tattoos. Αν βέβαια μιλάμε για κάτι extreme και μες στην ποζεριά, συνοδευόμενο με ανάλογο ντύσιμο και στυλ, τότε πρόκειται για άλλη περίπτωση. Αλλά όταν το tattoo, το piercing και λοιπά είναι σε μετριοπαθές επίπεδο, κανείς δεν έχει πρόβλημα, πέρα πιθανώς από τίποτα ηλικιωμένους, κολλημένους θρήσκους συντηρητικούρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary-babis

Νεοφερμένος

Η mary-babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Άσε την κοινωνία, σιγά μην κάνεις ότι θέλει αυτή.....απλά το θέμα είναι μήπως το μετανιώσεις αργότερα;;;;
Οτι δεν θα το μετανιωσω ειναι σιγουρο, γιατι δεν ειναι κατι που το ειδα και μου αρεσε αλλα σημαινει παρα πολλα πραγματα και οχι πραγματα που πιστευω και ισως αργοτερα αλλαξουν τα πιστευω μου, αλλα συγκεκριμενα γεγονοτα στην ζωη μου.
Δεν διαφωνώ με τον Πάνο... υπάρχει ένα κομμάτι της κοινωνίας που δεν το αποδέχεται,
και ένα συνεχώς αυξανόμενο κομμάτι της κοινωνίας, που όλο και περισσότερο το ¨μοδοποιεί¨...
Το πρώτο δεν με ενοχλεί όσο το δεύτερο... η μη αποδοχή του τατού από την πλειοψηφία, είναι αυτό που θα το έκανε σε μένα πιο ελκυστικό, ως κάτι ¨μη αποδεκτό¨...η εξάπλωσή του είναι αυτή που με ξενερώνει...
Όταν το βλέπω να εξαπλώνεται όλο και περισσότερο, χάνει τον ¨αντισυμβατικό¨ χαρακτήρα που θα με προσέλκυε...
Όσο το βλέπω στην παραλία να κυκλοφορεί σε κώλους, μπράτσα, αυχένες, ωμοπλάτες, παντού... χαίρομαι που τελικά όταν το σκεφτόμουν να το κάνω, δεν το έκανα... (για άλλο λόγο βέβαια... είχα ευτυχώς επίγνωση του χαρακτήρα μου, ότι δεν αντέχω τα μόνιμα...)
Ωστόσο να προσθέσω, ότι ευτυχώς και παρήγορα, το τατού έχει την ικανότητα να προσδίδει το στυλ του ατόμου που το φέρει...
Σε κάποιους-ες μ'αρέσει πάρα πολύ, σε κάποιες μου φαίνεται σαν να το κουβαλάνε λαϊκοδεύτερες λινάτσες, σε άλλους ο τύπος του γυμναστηρίου ο ματσο που το θέλει και αυτό ως αξεσουάρ της εμορφιάς του, κτλ, κτλ...
Α! Ως επί το πλείστον με ξενερώνει σε μεγαλύτερες ηλικίες... μου κάνει πολύ ¨δεύτερο¨... σε μια σφιχτή γυμνασμένη νεανική κοιλίστα, μια χαρά μου φαίνεται... όταν η κοιλίτσα γίνει πατσόκοιλο δεν μου αρέσει.... :/:
Σιγουρα δεν θα ειναι αποδεκτο απο ολους, παντα υπαρχει και το κομματι που δεν το θελει για καποιους λογους. Γι αυτο καθησα και σκεφτηκα το σημειο και η μεση ειναι ενα σημειο που μπορει να κρυφτει. Μονο με μαγιο θα φαινεται..κοντα μπλουζακια δεν φοραω. Η μαμα μου ομως με βλεπει να ξεντυνομαι..εκει τι της λες;;;
Και για τα πατσοκοιλα θα συμφωνησω Μαρινα μου...αλλα μεεεεχρι τοτε θα εχω ενα ομορφο στολιδακι στην μεσουλα μου! και ας το βλεπουν οι αλλοι σαν ζωγραφια, εγω ξερω τι θα σημαινει...Εξαλλου νεραιδουλα απο χερακι jejebel δεν θα ειναι υπεροχη;;;;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top