Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,571 μέλη και 2,432,537 μηνύματα σε 76,239 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 113 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Tattoo: Σχέδια, ιδέες και ό,τι θα θέλαμε να ξέρουμε!

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 21:19, 30-12-08:

Eh. Πιο πάνω δεν έχει να δούμε ε;
Μα στίχοι pink για tattoo;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

piou* (Μαρίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος . Έχει γράψει 319 μηνύματα.

H piou* bliax έγραψε: στις 21:21, 30-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
E, αν την κοπελα την εκφραζουν που ειναι το προβλημα.
Θυμηθηκα τωρα μια περιοδο που ηθελα τατου twisted sister, "Love is For Suckers" αλλα προφανως I am a sucker myself, οποτε εγκατελειψα την ιδεα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 21:23, 30-12-08:

Ναι προφανώς όπως τη βρίσκει ο καθένας, μια απορία εξέφρασα απλά.
Παράθεση

Flying Monarch (Κωνσταντίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Υπναρού . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H Flying Monarch έγραψε: στις 21:29, 30-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
πολλά θες...βασικά οποιουδήποτε και να ήταν το τραγούδι θα τους έκανα τατού αυτούς τους στίχους...τους βρίσκω καταπληκτικούς και με εκφράζουν απόλυτα. Απλά συνέπεσε να είναι της πινκ το τραγούδι οπότε δε με χαλάει καθόλου
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 22:47, 30-12-08:

μ'αρεσουν αυτα που φευγουν σε 15 μερες.....μονιμο δεν θα ηθελα....:no1:
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,576 μηνύματα.

H Angelique. Clandestino ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 22:51, 30-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
μ'αρεσουν αυτα που φευγουν σε 15 μερες.....μονιμο δεν θα ηθελα....:no1:
χεννα εννοεις αν και νομιζω δεν αξιζει..
Αρχική Δημοσίευση από Mavro Provato
τι χέννες και παπάρες όταν λέμε τατουάζ εννοούμε το μόνιμο μαρκάρισμα του δέρματος.... αλλιώς δεν το συζητάμε καν.....
γι αυτον ακριβως το λογο:xixi:
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 23:32, 30-12-08:

μπραβο, ειναι πολυ ωραιο!!!!
Παράθεση

Constantina!

Δραστήριο Μέλος

H Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Constantina! έγραψε: στις 00:13, 31-12-08:

Νάις!:no1: Και το σημείο που διάλεξες είναι πολύ καλό.. Ααα θέλω κι εγωωώ!
Παράθεση

Proudqueen

Πολύ δραστήριο μέλος

H Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 539 μηνύματα.

H Proudqueen έγραψε: στις 00:47, 31-12-08:

πολυ καλο! :no1:
το σημειο που το κανες (στα πλευρα δηλαδη) λενε οτι ειναι το χειροτερο απο πλευρας πονου! για πες...αντεχεται;
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Υπναρού . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H Flying Monarch έγραψε: στις 00:57, 31-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από proudqueen
πολυ καλο! :no1:
το σημειο που το κανες (στα πλευρα δηλαδη) λενε οτι ειναι το χειροτερο απο πλευρας πονου! για πες...αντεχεται;
α ούτε το'ξερα... κοίτα η αλήθεια είναι πως πόνεσα αλλά αντέχεται άνετα...δεν είναι και για να βάλεις τα κλάμματα, συνηθίζεται...σαν να σε χαρακώνουνε είναι...
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

O Anarki έγραψε: στις 01:05, 31-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Flying Monarch
σαν να σε χαρακώνουνε είναι...
Α. Νταξ τότε, χαλαρά.
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,977 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε: στις 01:20, 31-12-08:

ναι μωρε καθε μερα χαρακωνομαστε
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Flying Monarch έγραψε: στις 01:21, 31-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από fasdag
ναι μωρε καθε μερα χαρακωνομαστε
ωωωωωω τι κλαψιάρηδες που είστεεε...σας είπα αντέχεται ο πόνος...εκτός και αν εσείς ολόκληρα γομάρια πονάτε περισσότερο από ένα τόσο δα κοριτσάκι
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,977 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε: στις 01:24, 31-12-08:

εγω σκεπτομαι και την ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ του θεματος.
για ποιο λογο αραγε να θελω να πονεσω για κατι που ουτε καν μ αρεσει
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 03:28, 31-12-08:

Tattoo και στην γλώσσα
Τι να πω... Όπως την βρίσκει ο καθένας...
Παράθεση

AnastaZia (Ναστάζια)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται βαρεμαρολογος και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H AnastaZia έγραψε: στις 03:31, 31-12-08:

Αυτος με την μαυρη την γλωσσα δεν την παλευει με την καμια....
ελεος....
θα μου πειτε οι αλλοι την παλευουν...?
Παράθεση

maria_st8 (maria)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H maria_st8 έγραψε: στις 04:05, 31-12-08:

εκανε ο αδερφος μου προχθες,,,,,,,,ΕΛΙΩΣΕ στο πονο...σκεφτομουν για ενα tatoo στον καρπο....μετα απ αυτο..ειναι σα να μη περασε ποτε απ το μυαλο μου..!!βγηκε για τσιγαρο μετα το περιγραμμα,κατασπρος κ να τρεμει ολοκληρος...του λεγα γαμα τη προκαταβολη κ παμε ν φυγουμε...δε μ ακουσε,,,,,,εφαγε αλλη 1 ωρα ετσι κ ηρεμησε!!(τουλαχιστον μου δωσε τo αμαξι του στo γυρισμο κ ενα 20αρι για τον κοπο μου!lol)
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Flying Monarch έγραψε: στις 11:26, 31-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από fasdag
εγω σκεπτομαι και την ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ του θεματος.
για ποιο λογο αραγε να θελω να πονεσω για κατι που ουτε καν μ αρεσει
E εντάξει αυτό λέμε...Αν είσαι σίγουρος και αξίζει για εσένα το αποτέλεσμα τότε δεν σκέφτεσαι ούτε πόνο ούτε τίποτα. Πας το χτυπάς και τέλειωσε.
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από maria_st8
εκανε ο αδερφος μου προχθες,,,,,,,,ΕΛΙΩΣΕ στο πονο...σκεφτομουν για ενα tatoo στον καρπο....μετα απ αυτο..ειναι σα να μη περασε ποτε απ το μυαλο μου..!!βγηκε για τσιγαρο μετα το περιγραμμα,κατασπρος κ να τρεμει ολοκληρος...του λεγα γαμα τη προκαταβολη κ παμε ν φυγουμε...δε μ ακουσε,,,,,,εφαγε αλλη 1 ωρα ετσι κ ηρεμησε!!(τουλαχιστον μου δωσε τo αμαξι του στo γυρισμο κ ενα 20αρι για τον κοπο μου!lol)
που το έκανε;Έδωσε προκαταβολή; :O
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από AnastaZia
Αυτος με την μαυρη την γλωσσα δεν την παλευει με την καμια....
ελεος....
θα μου πειτε οι αλλοι την παλευουν...?

Δεν μπορώ να καταλάβω εσάς τι σας νοιάζει τι κάνουν οι άλλοι στο σώμα τους. Εφόσον δε σας αρέσει δεν είναι ανάγκη να μπαίνετε εδώ και να τους κατακρίνετε. Ουσιαστικά τώρα ρε κοπελιά είναι σαν να βρίζεις εμένα. Τι να σου πω. Ωραίοι τρόποι. Σέβομαι την άποψή σου, αλλά καλύτερα να μάθεις να την εκφράζεις ομορφότερα.
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,576 μηνύματα.

H Angelique. Clandestino ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 12:33, 31-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από maria_st8
οντως ακουγεται πολυ ασχημο...παντως δεν γινεται σε ολους αυτο..ξερω ατομα που εχουν κανει τατουαζ αλλα δεν ειχαν τετοια εμπειρια..οπως αυτη που περιγραφεις,σε καμια περιπτωση....
Αρχική Δημοσίευση από Flying Monarch
Δεν μπορώ να καταλάβω εσάς τι σας νοιάζει τι κάνουν οι άλλοι στο σώμα τους. Εφόσον δε σας αρέσει δεν είναι ανάγκη να μπαίνετε εδώ και να τους κατακρίνετε. Ουσιαστικά τώρα ρε κοπελιά είναι σαν να βρίζεις εμένα. Τι να σου πω. Ωραίοι τρόποι. Σέβομαι την άποψή σου, αλλά καλύτερα να μάθεις να την εκφράζεις ομορφότερα.
+1:iagree::no1:
Παράθεση

maria_st8 (maria)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H maria_st8 έγραψε: στις 14:14, 31-12-08:

που το έκανε;Έδωσε προκαταβολή; :O

βασικα στο ζενιο το εκανε(εδωσε 30 μπροστα..κ τα υπολοιπα 80,90 στο τελος)
η μαλακια ειναι οτι περιμενε πως θα του το κανε ο ιδος κ τλκ εβαλε τν πιτσιρικα (για πρακτικη)..κ αυτος τον γ@μησε ...αφου του το βγαλε καλο......(μιας που θα το χει και για ΠΑΝΤΑ μωρε...)......παλι καλα!οταν περασει φοτο στον υπολογιστη με το tatoo θα ανεβασω..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος