Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,229 μέλη και 2,423,618 μηνύματα σε 75,662 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 413 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Tattoo: Σχέδια, ιδέες και ό,τι θα θέλαμε να ξέρουμε!

toxotis1991 (Τιμος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.

O toxotis1991 έγραψε: στις 14:57, 19-05-09:

εγω λεω να κανω κινεζικα γραμτα στην πλατι θα δω ομως!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nadiawow (Νάντια)

Δραστήριο Μέλος

H Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.

H Nadiawow έγραψε: στις 15:02, 26-05-09:

εμενα μ αρεσει η ιδεα του τατουαζ ( οταν μεγαλωσω...).εχει κανει κ η αδερφι μ μια νεραιδα στον αφιενα....εμενα μ αρεσουν τα μικρα αστερακια στο ποδι...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

raiNja (Σεργιος)

Νεοφερμένος

Ο Σεργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Δασκαλος Αγγλικων και μας γράφει απο Στυλίδα (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O raiNja έγραψε: στις 15:03, 26-05-09:

Εγω θελω ν κανω φτερα στη πλατη χΔ
Παράθεση

Kastrato (Αλεξάνδρα)

Νεοφερμένος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 47 μηνύματα.

H Kastrato έγραψε: στις 15:08, 26-05-09:

Eγω θελω να κανω ενα αστερι στον καρπο μου ... τα γραμματα ΛΝ στην σπονδυλικη μου στηλη το κινεζικο συμβολο της δυναμης στον αστραγαλο .... αυτα .... Λατρευω τα τατουαζ !!!
Παράθεση

sweety

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H sweety έγραψε: στις 17:25, 26-05-09:

εγω δεν θα εκανα ποτε τατουαζ...χενα ναι αλλα οχι τατουαζ..θα φτασεις σε μια ηλικια που θα εισαι 50 χρονων πχ θα εισαι με το τατουαζ?εε δεν ειναι και οτι ωραιο για αυτη την ηλικια
μονο στην χενα συμφωνω προσωπικα εγω..
Παράθεση

toxotis1991 (Τιμος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.

O toxotis1991 έγραψε: στις 17:28, 26-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από sweety
εγω δεν θα εκανα ποτε τατουαζ...χενα ναι αλλα οχι τατουαζ..θα φτασεις σε μια ηλικια που θα εισαι 50 χρονων πχ θα εισαι με το τατουαζ?εε δεν ειναι και οτι ωραιο για αυτη την ηλικια
μονο στην χενα συμφωνω προσωπικα εγω..
σε αυτο που λεει εχει δικιο γιατι 50 χρονον ανθροπο θα σε βλεπουν στον δρομο και θα λενε κιτα τον αυτον εκι με το τατουαζ αλιτης θα ειναι και κατι τετια ξερετε τωρα!!!
Παράθεση

sweety

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H sweety έγραψε: στις 17:29, 26-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από toxotis1991
σε αυτο που λεει εχει δικιο γιατι 50 χρονον ανθροπο θα σε βλεπουν στον δρομο και θα λενε κιτα τον αυτον εκι με το τατουαζ αλιτης θα ειναι και κατι τετια ξερετε τωρα!!!

οχι για τα ματια του κοσμου..απλα ειναι μονιμο το τατουαζ..και οσο να ναι απο καποια ηλικια και επειτα δεν ειναι ωραιο(στην ασιθητικη του καθενος)να εχει τατουαζ σε μια ηλικια που μαλλον δεν θα επρεπε..
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 18:07, 26-05-09:

Υπάρχει χένα για εξάμηνο or somethin; Πόσο κοστίζει; Πάνω από 50ρικο; Επίσης τι χρώματα υπάρχουν θέλω μαύρο και άσπρο

Για μόνιμο θα το σκεφτώ μετά τα 18...
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 19:38, 26-05-09:

Να ένα καλό των 18. Τσουπ, μπορείς να κάνεις μόνιμο.
Παράθεση

Βασίλης!

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Βασίλης! έγραψε: στις 19:47, 26-05-09:

Λατρεύω τα τατουάζ! Δεν το εγκρίνουν οι δικοί μου! Δεν μιλάμε για μόνιμο φυσικά! Για χέννα! Και αυτό επειδή ένας οικογενειακός φίλος έκανε στο χέρι και επειδή είχε αλλεργία στο οξυζενέ με το οποίο το αναμιγνύουν, του προκάλεσε σχεδόν έγκαυμα!
Παράθεση

crazygirl96 (Eύα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Eύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 75 μηνύματα.

H crazygirl96 έγραψε: στις 17:13, 29-05-09:

δεν θα εκανα ποτε τατουαζ... δεν μου αρεσουν καθολου...
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,220 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 18:06, 29-05-09:

Εγώ θα εκανα κανένα μικρό τατουαζ στο μπρατσο
Παράθεση

toxotis1991 (Τιμος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O toxotis1991 έγραψε: στις 18:47, 01-06-09:

Ειπα να κανω ενα τατοο χενα να δω πως θα ειναι ακουω γνομες!!

https://www.ischool.gr/picture.php?al...pictureid=2643

https://www.ischool.gr/album.php?albu...pictureid=2642

https://www.ischool.gr/picture.php?al...pictureid=2641
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,220 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 20:36, 01-06-09:

Κάνε ένα
Παράθεση

Νίκος95 (Νίκος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 533 μηνύματα.

O Νίκος95 έγραψε: στις 21:13, 01-06-09:

θα εκανα την ελληνικη σημαια(χωρις να το μετανοιωσω) και μπορει και κανα ονομα κοπελας (αυτο μπορει αργοτερα να το μετανιωνα). κατι εχω ακουσει οτι με λειζερ βγαινει αν δεν το θες αλλο αλλα δεν ειμαι σιγουρος
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 15:46, 02-06-09:

Οπως ο Σκοφιλντ, αααααααααααααχχχχχ βαααααααχχχχχχχ
Ωραιο ειναι Τιμο!
Παράθεση

PAOKARA_Kilkis (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 274 μηνύματα.

O PAOKARA_Kilkis έγραψε: στις 15:48, 02-06-09:

Τον ΔΙΚΕΦΑΛΟ στην πλάτη..
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 15:49, 02-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από PAOKARA_Kilkis
Τον ΔΙΚΕΦΑΛΟ στην πλάτη..
Της ΑΕΚαρας ε;
Σε καταλαβα
Παράθεση

PAOKARA_Kilkis (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 274 μηνύματα.

O PAOKARA_Kilkis έγραψε: στις 15:50, 02-06-09:

:fss::fss::fss::fss:
Παράθεση

Antreas95 (Ανδρέας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O Antreas95 έγραψε: στις 16:48, 02-06-09:

εγώ ειμαι κατα των ταττου γιατι εχω ακουσει οτι κανουν κακο στο αιμα....
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    lilith's_child