Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,804 μέλη και 2,441,257 μηνύματα σε 76,714 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 218 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σιγκιουλαρέισον!

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 10:42, 25-01-15:

: "Μπορεί άραγε οι της Singular να μας δώσουν δική τους κυβέρνηση;;;". Κάτι τέτοια σκέφτομαι σταχυολογώντας φήμες και ...συνομωσιολογίες των τελευταίων ημερών, αλλά και... αναπολώντας τις εκλογές του 2000. Εξάλλου στην Ελλάδα των "Μνημονιακών" (ΓΑΠ- Αντώνη και Μπένυ), νομίζω, μπορούν να συμβούν ακόμη και τα πιο απίστευτα:πχ, νσ μην είναι στις σημερινές εκλογές νικητής ο ΣΥΡΙΖΑ!!! Τι λέτε; Συμφωνείτε, ότι στην πολιτική(βασικά της Ελλάδας! ) "...πολλά γίνονται και δεν λέγονται... ";;;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 14:25, 27-01-15:

Τελικα τα αποτελεσματα απαντησαν!...
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 23:47, 01-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Τελικα τα αποτελεσματα απαντησαν!...
: Ευτυχώς!!!

ΥΓ: Οπότε, άκυρο το θέμα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος