Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,801 μέλη και 2,440,910 μηνύματα σε 76,697 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 233 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μέχρι ποια ηλικία σας έκαναν μπάνιο;

Costas16

Νεοφερμένος

Ο Costas16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Costas16 έγραψε: στις 16:27, 26-01-15:

Ίσως αυτό που θα ρωτήσω να σας φανεί παράξενο. Μέχρι ποια ηλικία έχετε ακούσει ένα αγόρι να το κάνουν μπάνιο (η μάνα του ή κάποιος άλλος). Είμαι 16 και μερικές φορές με πλένει ακόμα η μάνα μου ή η μεγαλύτερη αδερφή μου. Συμβαίνει αυτό και σε κάποιον άλλο?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,435 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 16:37, 26-01-15:

Αρχική Δημοσίευση από Costas16
Ίσως αυτό που θα ρωτήσω να σας φανεί παράξενο. Μέχρι ποια ηλικία έχετε ακούσει ένα αγόρι να το κάνουν μπάνιο (η μάνα του ή κάποιος άλλος). Είμαι 16 και μερικές φορές με πλένει ακόμα η μάνα μου ή η μεγαλύτερη αδερφή μου. Συμβαίνει αυτό και σε κάποιον άλλο?
Στην ηλικία που είσαι, κάποια άλλη θα έπρεπε να σε κάνει μπάνιο και όχι η μάνα σου ή η αδερφή σου...

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,236 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 16:46, 26-01-15:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Στην ηλικία που είσαι, κάποια άλλη θα έπρεπε να σε κάνει μπάνιο και όχι η μάνα σου ή η αδερφή σου...

Δία γελάω εδώ και ένα τέταρτο. Είσαι θεός. Λέγε που μένεις, να σε επισκεφτώ.
1
Παράθεση

Costas16

Νεοφερμένος

O Costas16 έγραψε: στις 16:53, 26-01-15:

Γιατί, τόσο αστείο σου φαίνεται? Κανείς δεν το έχει ξανακούσει?
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,435 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 16:53, 26-01-15:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Λέγε που μένεις, να σε επισκεφτώ.
Έχασες φίλε! Μόνο σε κορίτσια κάνω μπάνιο.

10
Παράθεση

Alan

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 564 μηνύματα.

O Alan έγραψε: στις 16:55, 26-01-15:

Ας ανοίξει κι ένα θέμα "Μέχρι ποια ηλικία σας καθάριζαν άλλοι τα περιττώματα;" .

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,655 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 17:08, 26-01-15:

Γιατί, τόσο αστείο σου φαίνεται? Κανείς δεν το έχει ξανακούσει?
Έχεις τέτοια οικειότητα με τη μάνα σου ή την αδερφή σου που τους αφήνεις να σου πλένουν τα παπάρια? Σαν σκηνή από incest τσόντα ακούγεται αυτό.

aye

Διάσημο Μέλος

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 17:20, 26-01-15:

μόνο εγώ μυρίζομαι trolling;

seriously τώρα, πες ότι μας μιλας σοβαρά. γιατί να συμβαίνει κάτι τέτοιο;
μια χαρά μπορείς και μόνος σου να περιποιηθείς τον εαυτό σου.

οι περισσότεροι -αν όχι όλοι- έφηβοι σε αυτή την ηλικία θέλουν να νιώθουν ανεξάρτητοι και ελεύθεροι.
εσύ δηλαδή δεεν;

κι ας πούμε πως εσύ είσαι πολύ χαλαρός τυπάς και βαριέσαι και δεν γουστάρεις να πλένεσαι μόνος σου κτλ.
η μάνα σου και η αδερφή σου την βρίσκουν να σε ξεβρωμίζουν;

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 17:30, 26-01-15:

Σε βλέπω να φτάνεις 30 ετών, να σε συντηρούν οι δικοί σου και να σε κάνει ακόμη μπάνιο η μάνα σου, και εσύ ασφαλώς θα κάθεσαι και θα τρως τα λεφτά τους χωρίς να κάνεις απολύτως τίποτα.
1
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,356 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 17:31, 26-01-15:

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε: στις 17:50, 26-01-15:

Για να απαντήσω σοβαρά στην ερώτηση: Δεν έχω καν ανάμνηση να με κάνει μπάνιο η μητέρα μου. Από όσα μου έχουν πει, από πολύ μικρή ηλικία, κάτω από τα 5 μου, εκπαιδεύτηκα να κάνω μόνος μου κάθε δραστηριότητα καθαριότητας και υγιεινής. Μέσα στο δωμάτιό μου είχα τη δική μου τουαλέτα, με ντους εγγλέζικο τηλεφωνικό θάλαμο. Εκεί υπήρχαν πάντα όλα τα απαραίτητα σύνεργα, όπως και σφουγγάρι με μακρύ χερούλι για την πλάτη. Έτσι από πολύ μικρός έκανα μπάνιο μόνος μου. Μου φαίνεται πολύ παράξενο, ένας έφηβος 16 χρονών που τον κάνουν μπάνιο τα μέλη της οικογένειάς του.

7
Παράθεση

eyb0ss

Διάσημο Μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 637 μηνύματα.

O eyb0ss Αντίο μάγκες. Σας εύχομαι τα καλύτερα... έγραψε: στις 17:59, 26-01-15:

Είναι οκ αν δεν σου κάνει κούκου την ώρα που σε πλένουν.

(νοτ)
6
Παράθεση

GiorgosAsi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 537 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε: στις 18:08, 26-01-15:

Κωστα μηπως το απολαμβανεις να σε πλενουν και να αραζεις ναχεις τις δουλες?
Γιατι δεν απαιτεις να μην σε πλενουν αυτες αλλα μονος σου?
1
Παράθεση

Costas16

Νεοφερμένος

O Costas16 έγραψε: στις 19:30, 26-01-15:

Δεν κάνω πλάκα. Είναι αλήθεια ότι καμιά φορά βαριέμαι να κάνω μπάνιο ή κάνω πολύ πρόχειρα. Η μάνα μου έχει βαρεθεί να τσακώνεται μαζί μου και γιαυτό με πλένει χωρίς πολλά πολλά. Όταν δεν μπορεί αυτή, λέει στην αδερφή μου που είναι μεγαλύτερη (19). Νιώθω κάπως περίεργα, από τη μία ντρέπομαι αλλά από την άλλη μαρέσει κιόλας.
Δε νομίζω ότι η μάνα μου τη βρίσκει που με πλένει, απλά θέλει να είμαι καθαρός. Η αδερφή μου πάλι νομίζω ότι το διασκεδάζει γιατί με πειράζει και μου πετάει μπιχτές συνέχεια.
Μathguy1996 αρκετές φορές έχει τύχει να μου σηκωθεί, δε μπορώ να το ελέγξω. Εσένα μέχρι πότε σε έπλεναν, έχει ακούσει κάτι παρόμοιο από κάποιον άλλο?
1
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,655 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 19:56, 26-01-15:

Plz περιέγραψέ μου το διάλογο και τη σκηνή που λαμβάνει χώρα όταν σε πλένει η αδερφή σου/μάνα σου και σου σηκώνεται!!

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:58, 26-01-15:

Εγώ στα 4 έκανα μόνη μου πάντως

*Ίσως θα πρέπει να κάνεις μόνος σου μπάνιο... Λέω εγώ τώρα...
2
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 21:00, 26-01-15:

Εγώ είμαι 23 και συνεχίζουν καποιες φορες να με κάνουν μπάνιο οι δικοι μου, αλλά μονο Τετάρτες. Τις άλλες μερες μονος
3
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε: στις 21:15, 26-01-15:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Plz περιέγραψέ μου το διάλογο και τη σκηνή που λαμβάνει χώρα όταν σε πλένει η αδερφή σου και σου σηκώνεται!!
Μπορεί το παλικάρι μας να ντρέπεται. Θα προσπαθήσω να τον βοηθήσω:

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός . Έχει γράψει 1,794 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε: στις 22:20, 26-01-15:

achievement unlocked : Successfully troll 10 e-steki members
11
Παράθεση

Alan

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 564 μηνύματα.

O Alan έγραψε: στις 22:25, 26-01-15:

Αρχική Δημοσίευση από Bemanos
achievement unlocked : Successfully troll 10 e-steki members
Σαφέστατα :Ρ
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια