Μέχρι ποια ηλικία σας έκαναν μπάνιο;

Costas16

Νεοφερμένος

Ο Costas16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ίσως αυτό που θα ρωτήσω να σας φανεί παράξενο. Μέχρι ποια ηλικία έχετε ακούσει ένα αγόρι να το κάνουν μπάνιο (η μάνα του ή κάποιος άλλος). Είμαι 16 και μερικές φορές με πλένει ακόμα η μάνα μου ή η μεγαλύτερη αδερφή μου. Συμβαίνει αυτό και σε κάποιον άλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,055 μηνύματα.
Ίσως αυτό που θα ρωτήσω να σας φανεί παράξενο. Μέχρι ποια ηλικία έχετε ακούσει ένα αγόρι να το κάνουν μπάνιο (η μάνα του ή κάποιος άλλος). Είμαι 16 και μερικές φορές με πλένει ακόμα η μάνα μου ή η μεγαλύτερη αδερφή μου. Συμβαίνει αυτό και σε κάποιον άλλο?
Στην ηλικία που είσαι, κάποια άλλη θα έπρεπε να σε κάνει μπάνιο και όχι η μάνα σου ή η αδερφή σου...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Στην ηλικία που είσαι, κάποια άλλη θα έπρεπε να σε κάνει μπάνιο και όχι η μάνα σου ή η αδερφή σου...


Δία γελάω εδώ και ένα τέταρτο. Είσαι θεός. Λέγε που μένεις, να σε επισκεφτώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Costas16

Νεοφερμένος

Ο Costas16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γιατί, τόσο αστείο σου φαίνεται? Κανείς δεν το έχει ξανακούσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,055 μηνύματα.
Λέγε που μένεις, να σε επισκεφτώ. :P
Έχασες φίλε! Μόνο σε κορίτσια κάνω μπάνιο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Ας ανοίξει κι ένα θέμα "Μέχρι ποια ηλικία σας καθάριζαν άλλοι τα περιττώματα;" .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί, τόσο αστείο σου φαίνεται? Κανείς δεν το έχει ξανακούσει?

Έχεις τέτοια οικειότητα με τη μάνα σου ή την αδερφή σου που τους αφήνεις να σου πλένουν τα παπάρια? Σαν σκηνή από incest τσόντα ακούγεται αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
μόνο εγώ μυρίζομαι trolling; :whistle:

seriously τώρα, πες ότι μας μιλας σοβαρά. γιατί να συμβαίνει κάτι τέτοιο;
μια χαρά μπορείς και μόνος σου να περιποιηθείς τον εαυτό σου.

οι περισσότεροι -αν όχι όλοι- έφηβοι σε αυτή την ηλικία θέλουν να νιώθουν ανεξάρτητοι και ελεύθεροι.
εσύ δηλαδή δεεν;

κι ας πούμε πως εσύ είσαι πολύ χαλαρός τυπάς και βαριέσαι και δεν γουστάρεις να πλένεσαι μόνος σου κτλ.
η μάνα σου και η αδερφή σου την βρίσκουν να σε ξεβρωμίζουν;

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Σε βλέπω να φτάνεις 30 ετών, να σε συντηρούν οι δικοί σου και να σε κάνει ακόμη μπάνιο η μάνα σου, και εσύ ασφαλώς θα κάθεσαι και θα τρως τα λεφτά τους χωρίς να κάνεις απολύτως τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Ίσως αυτό που θα ρωτήσω να σας φανεί παράξενο. Μέχρι ποια ηλικία έχετε ακούσει ένα αγόρι να το κάνουν μπάνιο (η μάνα του ή κάποιος άλλος). Είμαι 16 και μερικές φορές με πλένει ακόμα η μάνα μου ή η μεγαλύτερη αδερφή μου. Συμβαίνει αυτό και σε κάποιον άλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,055 μηνύματα.
Για να απαντήσω σοβαρά στην ερώτηση: Δεν έχω καν ανάμνηση να με κάνει μπάνιο η μητέρα μου. Από όσα μου έχουν πει, από πολύ μικρή ηλικία, κάτω από τα 5 μου, εκπαιδεύτηκα να κάνω μόνος μου κάθε δραστηριότητα καθαριότητας και υγιεινής. Μέσα στο δωμάτιό μου είχα τη δική μου τουαλέτα, με ντους εγγλέζικο τηλεφωνικό θάλαμο. Εκεί υπήρχαν πάντα όλα τα απαραίτητα σύνεργα, όπως και σφουγγάρι με μακρύ χερούλι για την πλάτη. Έτσι από πολύ μικρός έκανα μπάνιο μόνος μου. Μου φαίνεται πολύ παράξενο, ένας έφηβος 16 χρονών που τον κάνουν μπάνιο τα μέλη της οικογένειάς του.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Είναι οκ αν δεν σου κάνει κούκου την ώρα που σε πλένουν.


(νοτ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Κωστα μηπως το απολαμβανεις να σε πλενουν και να αραζεις ναχεις τις δουλες?
Γιατι δεν απαιτεις να μην σε πλενουν αυτες αλλα μονος σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Costas16

Νεοφερμένος

Ο Costas16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δεν κάνω πλάκα. Είναι αλήθεια ότι καμιά φορά βαριέμαι να κάνω μπάνιο ή κάνω πολύ πρόχειρα. Η μάνα μου έχει βαρεθεί να τσακώνεται μαζί μου και γιαυτό με πλένει χωρίς πολλά πολλά. Όταν δεν μπορεί αυτή, λέει στην αδερφή μου που είναι μεγαλύτερη (19). Νιώθω κάπως περίεργα, από τη μία ντρέπομαι αλλά από την άλλη μαρέσει κιόλας.
Δε νομίζω ότι η μάνα μου τη βρίσκει που με πλένει, απλά θέλει να είμαι καθαρός. Η αδερφή μου πάλι νομίζω ότι το διασκεδάζει γιατί με πειράζει και μου πετάει μπιχτές συνέχεια.
Μathguy1996 αρκετές φορές έχει τύχει να μου σηκωθεί, δε μπορώ να το ελέγξω. Εσένα μέχρι πότε σε έπλεναν, έχει ακούσει κάτι παρόμοιο από κάποιον άλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Plz περιέγραψέ μου το διάλογο και τη σκηνή που λαμβάνει χώρα όταν σε πλένει η αδερφή σου/μάνα σου και σου σηκώνεται!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:rolleyes::blink::look:

Εγώ στα 4 έκανα μόνη μου πάντως:P

*Ίσως θα πρέπει να κάνεις μόνος σου μπάνιο... Λέω εγώ τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Εγώ είμαι 23 και συνεχίζουν καποιες φορες να με κάνουν μπάνιο οι δικοι μου, αλλά μονο Τετάρτες. Τις άλλες μερες μονος:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,055 μηνύματα.
Plz περιέγραψέ μου το διάλογο και τη σκηνή που λαμβάνει χώρα όταν σε πλένει η αδερφή σου και σου σηκώνεται!!
Μπορεί το παλικάρι μας να ντρέπεται. Θα προσπαθήσω να τον βοηθήσω:
- Κώστα! Σάββατο σήμερα! Να κάνεις μπάνιο!
- Ουχ, βαριέμαι ρε αδερφούλα.
- Είσαι βρωμιάρης ρε! Τι φοβάσαι; Μη φύγει το λάδι της νονάς σου;
- Δε με κάνεις εσύ μπάνιο;
- Άντε γδύσου, να σε πλύνω.
- Άντε εντάξει.
- Βγάλε και το μποξεράκι σου.
- Δε μου το βγάζεις εσύ το μποξεράκι;
- Χαχαχαχαχα! Νάτο και το πουλάκι του! Μπες στη μπανιέρα.
- Αουτς!! Όχι τόσο ζεστό το νερό!
- Πάψε να σε λούσω τώρα. Κλείσε τα μάτια.
- Μου τσούζουν τα μάτια! Πρόσεχε!
- Σταμάτα τη γκρίνια θα σε αφήσω έτσι!
- Καλά, καλά, αλλά κάνε το νερό πιο ζεστό.
- Ωραία το κεφάλι. Θα συνεχίσεις το σώμα σου μόνος;
- Καλύτερα να μου πλύνεις εσύ και το σώμα.
- Γύρνα να σου σαπουνίσω πρώτα την πλάτη.
- Ωραία μυρίζει αυτό το αφρόλουτρο. Χιχιχιχιχιχιχιχι, γαργαλιέμαι.
- Άνοιξε λίγο τα πόδια σου να σου πλύνω και μέσα το κωλαράκι.
- Φτάνει τόσο, θα με κάνεις γκέι ρε.
- Χαχαχαχαχαχα!! Γύρνα τώρα από μπροστά.
- Χιχιχιχιχιχιχ!!! Γαργαλιέμαι στις μασχάλες.
- Για πάμε τώρα και στο μικρό Κωστάκη.
- Όχι και μικρό. Ααααα, μου αρέσει εκεί.
- Είσαι πονηρούλης. Μπα; Μας σηκώθηκε ο μικρός Κωστάκης;
- Τρίψε με ακόμα λίγο εκεί.
- Σιγά μη σου τον παίξω κιόλας! Δεν είμαστε καλά!
- Ααααααα, με πάγωσες!!!
- Έτσι για να σου πέσει με το παγωμένο νερό.
- Μη φοβάσαι, μετά θα μου ξανασηκωθεί.
- Μετά μόνος σου κάνε ότι θέλεις. Μην κουνιέσαι να σε ξεβγάλω.
- Έχουν μείνει λίγες σαπουνάδες στον ώμο.
- Άντε, θα σκουπιστείς τώρα;
- Σκούπισέ με εσύ.
- Άντε τώρα να ντυθείς. Πω-πω! Τι τεμπέλης που είσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
achievement unlocked : Successfully troll 10 e-steki members
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top