Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,577 μηνύματα σε 75,705 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 203 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Microsoft Windows Live Messenger

Μαρουλάκι (Χρονοκράτωρ)

Δραστήριο Μέλος

H Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 363 μηνύματα.

H Μαρουλάκι έγραψε: στις 11:40, 24-08-09:

Αλ-Καπόνε, βαρέθηκα να βλέπω αυτά τα άχαρα μαύρα γράμματα! Βάλε την παλιά υπογρραφή μπας και δούμε λίγο φως!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

@nn@love (αννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται NO και μας γράφει απο Κιάτο (Κόρινθος). Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H @nn@love έγραψε: στις 13:45, 25-08-09:

παιδια το μσν μ με πεταει εξω καθε 3 και λιγο οταν μιλαω με ενα σηγκεκριμενο ατομο!!!!help!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 14:04, 25-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από @nn@love
παιδια το μσν μ με πεταει εξω καθε 3 και λιγο οταν μιλαω με ενα σηγκεκριμενο ατομο!!!!help!
Ποια έκδοση του messenger έχεις;

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 00:54, 27-08-09:

Κι εγώ το πάθαινα παλαιότερα αλλά με όλες τις επαφές. Κάνε unistall και κατέβασε πάλι τη νέα έκδοση του messenger.

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 10:05, 31-08-09:

Τελικά θα "κλείσει" το msn?Τι λέτε;Τα πιστεύετε όλα αυτά που γράφουν;

Eukleidis (Ευκλείδης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 996 μηνύματα.

O Eukleidis just thinking..... έγραψε: στις 10:07, 31-08-09:

Βλακείες ηλιθιων. Τι θα κανουμε σημερα τι θα κανουμε σήμερα ας στείλουμε καμια 10000 σπαμ.

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 10:09, 31-08-09:

Ναι αλλά άν πας και ζητήσεις msn sto κινητό σου πχ την vodafone σου λένε ότι θα καταργηθεί!

Eukleidis (Ευκλείδης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 996 μηνύματα.

O Eukleidis just thinking..... έγραψε: στις 10:22, 31-08-09:

Τι εννοεις αν πας να ζητήσεις μσν?? Αφου όλα τα wm εχουν ενσωματωμενο το messenger

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 14:17, 31-08-09:

Εγώ δεν τα πιστεύω αυτά. "Πρέπει να πληρώσεις αλλιώς θα σ' το καταργήσουν".
Μια ακόμα φάρσα θα είναι. Αλλά και να μην είναι, πολύ που με νοιάζει.

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 14:22, 31-08-09:

Είναι προφανέστατοτεταρετατα (ο υπερθετικός βαθμός δεν αρκεί για να εκφραστώ, εφηύρα δικό μου λοιπόν) μούφα αυτό.

JimCoun (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O JimCoun έγραψε: στις 14:25, 31-08-09:

Ψέματα είναι ρε παιδιά. Μας τα 'χουν πρήξει με τα spam τους όλη την ώρα. Είναι δυνατόν η microsoft να μας ειδοποιεί μέσω των άλλων χρηστών για το τι θα γίνει και για το αν θα πληρώνουμε. Αν είναι δυνατόν πια.

@nn@love (αννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται NO και μας γράφει απο Κιάτο (Κόρινθος). Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H @nn@love έγραψε: στις 14:40, 31-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από John The Greek
Ποια έκδοση του messenger έχεις;
την καινουρια
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από Vampi
Κι εγώ το πάθαινα παλαιότερα αλλά με όλες τις επαφές. Κάνε unistall και κατέβασε πάλι τη νέα έκδοση του messenger.
το εκανα και με βοηθισε !!!!!thks!
Αρχική Δημοσίευση από Vampi
Εγώ δεν τα πιστεύω αυτά. "Πρέπει να πληρώσεις αλλιώς θα σ' το καταργήσουν".
Μια ακόμα φάρσα θα είναι. Αλλά και να μην είναι, πολύ που με νοιάζει.
εμενα τις προαλες μου εστιλε μια ......... οτι αν δν στιλω σε 15 χρηστες οτι το μσν θα ειναι με πληρωμη θα το κρατισω τσαμπα....ελεος!ασε π το ειχαι στιλει σε 100 χρηστες:iagree:

Ironboy

Διάσημο Μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 743 μηνύματα.

O Ironboy after saying that boredom is boring έγραψε: στις 17:03, 05-09-09:

8e5e0152:Υπάρχει αυτο το προβλημα στο messenger.εχω κανει τα πάντα uninstall-install καινουρια εκδοση και τιποτα.Ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνω για να λύσω το πρόβλημα?

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 17:17, 05-09-09:

Πήγαινε: C:\Documents and Settings\[your username]\Local Settings\Applications ,βρες το Windows Live Contacts,διέγραψεό,τι βρίσκεται εκεί μέσα αλλά κράτα backup.Αυτό φαίνεται να διορθώνει το πρόβλημα.

Αν έχεις (S)Vista θα πας: C:\Users\Username\AppData\Local\Microsoft.

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 11:51, 06-09-09:

Παιδιά εδώ και καιρό όταν πάω να ανοίξω τον messenger μου λέει ότι το στοιχείο windows live messenger σταμάτησε να λειτουργεί!!Έχω κάνει τα πάντα αλλά και πάλι τίποτα!!Τι να κάνω;

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 12:28, 06-09-09:

Βάλε την 8,5 έκδοση του Messenger.

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 12:32, 06-09-09:

Αυτό κάνω αυτή τη στιγμή!!Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά μήπως ξέρεις τι μπορεί να είναι;Βασικά έγω νομίζω πως ξέρω!!Τα έχει παίξει το pc

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 12:41, 06-09-09:

Κάποια ασυμβατότητα πρέπει να υπάρχει.Μήπως έχεις βάλει κάνα πρόγραμμα που σου βάζει διάφορα στο messenger (θέματα,ήχους κλπ);

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 12:43, 06-09-09:

Όχι!Τα έχει παίξει το pc!Να φανταστείς βάζω στικάκι και δεν το αναγνωρίζει!!Μόνο κάρτα μνήμης m2 για κινητό από υσβ
Όχι!!Τα έχει παίξει το pc σου λέω!!Εδώ βάζω usb stick και δεν το αναγνωρίζει!!Μόνο κάρτα μνήμης μ2 αναγνωρίζει από usb!!

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 22:41, 07-09-09:

Ρε παιδιά πέρασα τα windows 7 στο Pc αλλά και πάλι το messenger δεν είναι καλά!!Όποτε πάω να μπω μου γράφει ότι το windows live messenger σταμάτησε να λειτουργεί!!

Βοήθεια!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια