Microsoft Windows Live Messenger

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Κι εμένα μου είχε έρθει ένα τέτοιο πριν καιρό αλλά το διέγραψα κατ'ευθείαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Βγες τώρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
εχει συζητηθει το θεμα πολλες φορες!!!
τα στοιχεια μας δεν τα δινουμε παρα μονο στην φορμα που προοριζονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kακως μπηκες.
Ειναι keylogger και κρυβει και πολλα trojans κλπ.
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ειναι να κανεις κατευθειαν αποσυνδεση να αλλαξεις κωδικους και να σκαναρεις με το αντιικο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Kακως μπηκες.
Ειναι keylogger και κρυβει και πολλα trojans κλπ.
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ειναι να κανεις κατευθειαν αποσυνδεση να αλλαξεις κωδικους και να σκαναρεις με το αντιικο σου!
+1!!:iagree::iagree:
-----------------------------------------
Δοκίμασε και κανά online scanner κάποιας άλλης εταιρίας για σιγουριά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Τι πρόβλημα έχεις με το "Plus!"; Δεν εγκαθίσταται σωστά;;
Kανει κανονικα εγκατασταση και μετα ειναι σαν να μην εχω κανει εγκατασταση.:emm:
Σουτ εσυ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Kανει κανονικα εγκατασταση και μετα ειναι σαν να μην εχω κανει εγκατασταση.:emm:

Σουτ εσυ.:P
Χαχα.....Μου έχει τύχει και εμένα....εε...κατέβασε το revo unistaller και βγάλε τα πάντα που έχουν να κάνουν με το msn Plus και ξαναπερασε το.....δεν έχω κάτι άλλο να προτείνω:):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Κι εγώ έχω πρόβλημα με το msn plus. Πάω να αλλάξω χρώμα στη γραμματοσειρά και μου βγαίνει διαφορετικό χρώμα (από τα προυπάρχοντα) ανάμεσα σε κάτι αγκύλες με γράμματα κτλ κάπως έτσι....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Έχω το msn plus τόσο καιρό και δεν έχω πάθει τίποτα απολύτως. Συστήνεται ανεπιφύλακτα.


Προσπάθησα να το εγκαταστήσω. Στην αρχή δέχτηκα τον χορηγό και πετάχτηκε ιός. Ευτυχώς έχω ανιβάιρους. Μετά το απεγκατέστησα και δοκίμασα να το ξαναεγκαταστήσω χωρίς τον χορηγό. Τίποτα. Όλα καλά θεωρητικά, αλλά δεν δούλευε. Δεν έβγαλε ιό, αλλά δεν δουλεύει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thecure

Νεοφερμένος

Η thecure αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
είχα κι εγώ το ίδιο πρόβλημα με τη Madrugada και δεν μου εγκαθιστούσε ούτε την προηγούμενη έκδοση μετά οπότε έμπαινα άπο pidgin ( τσέκαρε το , θα σε βολέψει - τουλάχιστον έχει εικόνες και ιμοτικονς :P https://www.pidgin.im/download/ )

Το πρόβλημα δε διορθωνόταν με τίποτα , είχα κάνει όσες δυνατές ενέργειες , μέχρι που έκανα φορματ , ξαναπροσπάθησα να εγκαταστήσω τη νέα έκδοση , ΠΑΛΙ τα ίδια , οπότε εγκατέστησα τη προηγούμενη και ησύχασα .

φορματ ντιαρ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Το φορματ ειναι λαθος λυση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Αχ κοπέλα μου κι εγώ τόσο καιρό το pidgin χρησιμοποιώ... αλλά είναι χάλια ρε συ!! Δε μπορώ να το συνηθίσω με τίποτα! Φαντάζεσαι να κάνω φορμάτ, να εγκαταστήσω την παλαιότερη και μια ωραία πρωία να μου βγει πάλι παράθυρο ότι απαιτείται να έχω την πιο πρόσφατη??? Γιατί σε ένα site που παραπέμφθηκα λέει ότι από 15/9/09 πρέπει ο κάθε υπολογιστής να έχει την έκδοση 9 :whatever: Κάθε πόσο θα έπρεπε να γίνεται φορμάτ αλήθεια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thecure

Νεοφερμένος

Η thecure αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Οχι εγώ που το έκανα αυτό απλά όταν μπαίνω μου βγάζει ένα παραθυράκι ( όπως αυτό όταν μπαίνουν άτομα ονλάιν ) που λέει αν θέλουμε να εγκαταστήσουμε τη καινούρια έκδοση . Δε θέλουμε , δε το πατάμε .

Οσο για το φορματ , εγώ πείραξα φαιερφόξια και εξπλόρερ , το ψαξα στο νετ έκανα ένα σκασμό αλλαγές , έπριξα φίλους που μου λέγανε κάτι παράξενους κωδικούς να βάλω σε κάτι κουτάκια ΤΟ ΚΑΝΑ ΚΙ ΑΥΤΟ Η ΕΡΜΗ αλλά τίποτα . Είχα κανα 2μηνο 3μηνο πίντιζ άλλα έσκασα . Τώρα αν εσύ μπορείς να βρεις αλλη λύση βέβαια κάντην , αλλα έγω είμαι μανιακή με το μσν οπότε και έκανα φορματ .

τσόισιζ

υγ. Παρεμπιπτόντως νομίζω πως το φορματ είναι καλό που και που , απλά είναι μπελάς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Κι εγώ έχω κόλλημα με το μσν, δε θα με χαρακτήριζα μανιακή αλλά μια εξαρτησούλα την έχω :whistle:
Μακάρι να έβγαινε και σ'εμένα παραθυράκι κάτω δεξιά... το θέμα είναι ότι βγαίνει ένα που σου επιβάλλει να έχεις την καινούρια και δε σε βάζει.. φοβάμαι μην ξαναγίνει αυτό και μετά το φορμάτ... θα δω τι θα κάνω, πάντως εμπιστεύομαι το Σταύρο που δεν το συνιστά :) Προς το παρόν... pidgin! Η εναλλακτική λύση!!! Thanks πάντως ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogorina

Νεοφερμένος

Η gogorina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
παιδια ποιο msn εχετε ολοι?? την τελευταια εκδοση??? εγω δεν την εγκαθιστω την πιο καινουρια γιατι εχει πολλους ιους...επειδη η πλειοψηφια σας δεν ξερει γρι απο υπολογιστες θα σας συμβουλευα να κανετε το ιδιο. μην τα εγκαθιστατε μονο για την μοστρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Αυτό πως προκύπτει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
παιδια ποιο msn εχετε ολοι?? την τελευταια εκδοση??? εγω δεν την εγκαθιστω την πιο καινουρια γιατι εχει πολλους ιους...επειδη η πλειοψηφια σας δεν ξερει γρι απο υπολογιστες θα σας συμβουλευα να κανετε το ιδιο. μην τα εγκαθιστατε μονο για την μοστρα...

Ιούς;Η κλασσική έκδοση από την Microsoft;Από πού κι ως πού;
Καμιά πηγή υπάρχει ή απλά βασιζόμαστε στο ότι δεν ξέρουμε γρι από υπολογιστές σε αντίθεση με σένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogorina

Νεοφερμένος

Η gogorina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
και επειδη ειναι της microsoft?? οι τελευταιες εκδοσεις ναι εχουν ιους...και ιδου αν κοιταξετε λιγο πιο πανω θα καταλαβετε...εγω εχω βασιμες πηγες αν θελετε ακολουθηστε το...οσοι εγκαθιστουν το τελευταιο msn εχουν προβλημα...εξαλου αν δεν ειχαν δεν θα υπηρχαν και εδω τοσες σελιδες νομιζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Αφού εχεις βάσιμες πηγες ΕΣΥ, δε μας τις λες και εμάς???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogorina

Νεοφερμένος

Η gogorina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Αφού εχεις βάσιμες πηγες ΕΣΥ, δε μας τις λες και εμάς???


αν κοιταξεις λιγο πιο πανω θα δεις τι εννοω αγαπητε μου...αλλα αν θες να το παιξουμε ειρωνικα οκ! γραψε στο google για το καινουριο msn και κοιτα λιγο τα forums...+ το οτι δεν σβηνεται μετα απ οτι εχω ακουσει(αυτο δεν ειναι σιγουρο βεβαια)...τωρα αν εσυ το θες τοσο πολυ εγκατεστησε το. εγω απλα προειδοποιησα...και 17 σελιδες εδω περα ριξε μια ματια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top