Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,218 μέλη και 2,417,621 μηνύματα σε 75,639 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 236 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Microsoft Windows Live Messenger

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 11:23, 12-10-08:

το ψαχνετε?γτ που πηγε?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 13:41, 12-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από michael_o_
να ρωτησω κατι... ο ηλιας εβγαλε την λειτουργια π λεει οτι οταν ανοιγει το PC ανοιγει και το μσν και τωρα ψαχνουμε το προγραμμα... καμια ιδεα??
Για το MSN Messenger μιλάς ή για το MSN Plus;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 14:11, 12-10-08:

http://www.emesene.org/

Δοκίμασε το.

Y.Γ. Ελεΐστε μας με το filter του κώνου.

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,462 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 14:26, 12-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Valandil
Για το MSN Messenger μιλάς ή για το MSN Plus;

υπηρχε μονο το παλιο μεσσεντζερ... το βρηκαμε ομως...

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,836 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 18:41, 14-10-08:

Πρωτιμώ, το MSN Messenger, δεν έχω όρεξη να αλλάζω!

ultimater

Δραστήριο Μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O ultimater έγραψε: στις 17:44, 11-12-08:

εχω το windows live messenger και την υπηρεσια hotmail .ολα πηγαιναν μια χαρα μεχρι που μια μερα...πηγα να δω τα εισερχομενα και στην γραμμη διευθυνσεων εβαζε συνεχεια νουμερα και στο τελος λεει οτι ο explorer δν μπορει να εμφανισει τη σελιδα...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?????

iasonsea (Ιάσονας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 60 μηνύματα.

O iasonsea έγραψε: στις 18:01, 11-12-08:

Για δοκίμασε να διαγράψεις τα προσωρινά αρχεία του internet explorer... (Εργαλεία>Επιλογές Internet) Μπορεί να έχει γεμίσει η προσωρινή μνήμη και γι' αυτό να μη μπορεί να φορτώσει η σελίδα. Καλά αποτελέσματα!!!

ultimater

Δραστήριο Μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O ultimater έγραψε: στις 18:13, 11-12-08:

το εκανα αλλα...ΤΙΠΟΤΑ!!!

Dmzk

Δραστήριο Μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 190 μηνύματα.

O Dmzk έγραψε: στις 19:09, 11-12-08:

κλεισε το πισι ξεχνα το μσν και βγες εξω με την παρεα σου (τι να το κανεις το τσατ)

ultimater

Δραστήριο Μέλος

O ultimater έγραψε: στις 19:26, 11-12-08:

πιστεψε με αυτο κανω.αλλα ομως πχ το βραδυ γουσταρω να μπω:no1:
ξερει κανενας αλλοσ τπτ?

Rania.

Διακεκριμένο μέλος

H Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε: στις 23:43, 11-12-08:

Χρησιμοποιησε firefox και πετα τον explorer.
Καθολου απιθανο να φταιει ο browser.

Panteras (dsdsds)

Δραστήριο Μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 162 μηνύματα.

O Panteras έγραψε: στις 00:42, 12-12-08:

Ακομα ΙΕ ρε παιδια?Ειναι οργανο του Σατανα αυτος ο browser..στα σκουπιδια κατευθειαν,μη το σκεφτεσαι..

sofilia (SoFiLia)

Νεοφερμένος

H SoFiLia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Καματερό (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H sofilia έγραψε: στις 18:45, 12-12-08:

αν σου βγαζει καποιον κωδικο σφαλματος αναζητησε τν λυση του στο ιιντερνετ.....διαφορετικα προσπα8ησε να το ανοιξεις με αλλο προγραμμα px...firefox οπως ειπε και καποιος αλλος

ultimater

Δραστήριο Μέλος

O ultimater έγραψε: στις 19:56, 12-12-08:

ok το βρηκα.τελικα... ο browser εφταιγε (και αμμα ξαναβαλω εγω explorer...)

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 13:41, 31-07-09:

Όταν ανοίγω το MSN συνδέομαι κανονικά και μόλις μου ανοιγει παράθυρο ότι μου έστειλαν μήνυμα ενώ ήμουν εκτός με πετάει έξω!!!

Ξέρετε τίποτα γι'αυτό?

~Valentina~

Δραστήριο Μέλος

H ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.

H ~Valentina~ έγραψε: στις 13:45, 31-07-09:

και μενα τα ιδια....

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 13:56, 31-07-09:

Όταν όμως μπαίνω με 1 άλλο λογαριασμό μπαίνει κανονικά

orathac (Γεώργιος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,086 μηνύματα.

O orathac έγραψε: στις 14:01, 31-07-09:

google it

~rosi~

Δραστήριο Μέλος

H ~rosi~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

H ~rosi~ έγραψε: στις 15:01, 31-07-09:

Εμένα το pm μου δεν παίρνει link. Και γενικά copy-paste. Γι'αυτό γνωρίζετε κάτι;;

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O Silent_Killer έγραψε: στις 15:02, 31-07-09:

Πάτα ctrl+v!!!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια