Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,218 μέλη και 2,417,625 μηνύματα σε 75,637 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 146 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προστασία TFT οθόνης

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:09, 11-11-05:

Θα ήθελα να ρώτησω πως μπορώ να προστεύσω την επιφάνεια της TFT οθόνης από χτυπήματα... Υπάρχει κάποιο είδος προστατευτικού;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 475 μηνύματα.

O Covenant έγραψε: στις 23:27, 11-11-05:

To μονο προστατευτικο ειναι να μην τις χτυπας.
Ενα λαθος και μπορει να ξεχασεις μια για παντα την οθονη σου,για νευρα δευτερολεπτων,αξιζει τον κοπο;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,324 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 23:42, 11-11-05:

Εμένα μου έχει κάτι μικροσκοπικά σημαδάκια απο παλιές σταγονίτσες νερού. Πως την καθαρίζω;
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε: στις 23:59, 11-11-05:

Xνωτα,βατονετα ή πολυ μαλακο πανι (απο τα γυαλια καλο ειναι) και ελαχιστη πιεση πανω στην οθονη
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,324 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 00:04, 12-11-05:

Έγινε ρε μάγκα να 'ουμεν! Φχαριστιόμεθα! Να σαι καλά!
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε: στις 00:05, 12-11-05:

Να εισαι καλα ρε ψηλεα και μην φτερνιζοιζον πανουσον τιν οθινιον,παντων παρουσων χαρτομαντηλων!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 00:32, 12-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από VarX
Να εισαι καλα ρε ψηλεα και μην φτερνιζοιζον πανουσον τιν οθινιον,παντων παρουσων χαρτομαντηλων!
Ετσ! Σε παω ρε μάγκα! (Δε το λεω αυτό επειδή έχω κοπανήσει αξιοσέβαστη ποσότητα ουίσκυ. Το εννοώ! )

Κόκκαλο τι οθόνη πήρες ρε μαξτοράκια;
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε: στις 01:02, 12-11-05:

Aμοιβαια τα αισθηματα

Tι οθονη εχω ρωτας απο οσο καταλαβαινω...ή αλλος πινει,αλλος μεθαει;;
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,880 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 01:56, 12-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Ετσ! Σε παω ρε μάγκα! (Δε το λεω αυτό επειδή έχω κοπανήσει αξιοσέβαστη ποσότητα ουίσκυ. Το εννοώ! )

Κόκκαλο τι οθόνη πήρες ρε μαξτοράκια;
Την 1980q LG αλλά απο λάθος την χτύπησα καταλάθος με το γωνια του πληκτρολογιου που είναι απο αλουμινιο και αφησε σημαδι, ευτυχως μονο σημαδί...
Δεν υπάρχει κανενα προστατευτικο οπως στα PPC ή στα tablet ;
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 05:50, 16-11-05:

Έγινε ένα μικρό split ... Περισσότερα εδώ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια