Έχετε δώσει όνομα στο μόριο σας; Κι αν ναι, ποιο;

apokotou1709

Νεοφερμένος

Ο Άκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
που το βρηκα και το ξεθαψα!Τεσπα το ονοματακι του ειναι ''Διαολακος'' γιατι δεν ξερει τπτ αλλο να κανει εκτος απο διαολιες!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tragogidaros

Νεοφερμένος

Ο tragogidaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Περσεφονη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
λολ, περσεφονη!! καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Έχετε δώσει όνομα στο μόριο σας; και αν ναι ποιό;


Και όταν βγαίνεις από το μπάνιο και η λεγάμενη σε περιμένει ξαπλωμένη τι λέει :

<<Λάζαρε δεύρο έξω>> ; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
περσεφονη?
γιατι?βγαινει εξω μονο την ανοιξη?:hehe:

εγω δεν τον λεω τιποτα..αμα ειναι ετσι να ονομασω και το χερι μου,το ποδι μου,τη μυτη μου,τα δαχτυλαμμου κλπ...θα παλαβωσω τελειως...το εργαλειο μου ειναι το ενα και το αυτο με τον εαυτο μου :D..Πατηρ και Υιος ενα πραμα..:P

παντως καλο ονομα θα ηταν Ρασπουτιν!40ποντους τον ειχε(με το συμπαθειο:P!ειναι θρυλικο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex-k

Νεοφερμένος

Ο Alex-k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
jimious αν βρεις άλλη κοπέλα θα του δώσει άλλο όνομα το δικό μου τα χάλασε με την αγαπημένη του νονά και βρίσκετε πάλη στη γ@μημένη φάση αναζήτησις και τώρα που γράφω μένει μόνος και το ονόμασα Προσωρινά Οδησσεύς και Προσωρινά για να μην γυρίσει στην αγαπημένη του Πηνελόπη γιατί το ταξίδι πάντα έχει έναν προορισμό αν αναγκαστείς να αφήσεις το λιμάνι δεν αξίζει να γυρίσεις ξανά και ας ήταν η ζωή σου μια απόλαυση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

skatz

Νεοφερμένος

Ο skatz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παΐδια εγώ δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ των λέω επιβήτορα. Ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
εγω δεν τον λεω τιποτα..αμα ειναι ετσι να ονομασω και το χερι μου,το ποδι μου,τη μυτη μου,τα δαχτυλαμμου κλπ...

Ναι, αλλά δεν παίρνει η μύτη μας το 90% των αποφάσεών μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
90%.....?καλα ειπαμε..μη σε τραβανε και απο εκει οι γυναικες...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex-k

Νεοφερμένος

Ο Alex-k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Skatz αυτή είναι μια μορφή μελαγχολίας που μεταδίδεται από τον υπερχώρο του μυαλού της γυναίκας σε σένα για τον λόγο ότι δεν έχει μόριο και το θέλει πολλή χάχα
μπορεί να είναι και προσωπικός έπαινος από σένα σε σένα ότι ξέρεις τη θέλεις και είσαι καλός σε αυτό χμ ου χμ ου
εσύ σαν καλό παιδί που είσαι προσπαθείς να ικανοποιήσεις το γλυκό αιδοίο της και μάλλον το κάνεις καλά γιατί από το ολότελα καλή και η Παναγιώτα και χάρη σε αυτό το επιβήτορας
στην πραγματικότητα ώμος τη θέλεις μια επιβητόρησα ?????τότε καλό είναι να σε αποφεύγω γιατί νομίζεις ότι όλος ο κόσμος περιφέρετε γύρο από σένα κρίμα στο θεσμό του έρωτα..χ μι χ μι είμαστε και μεις τα ποντικάκια εδώ μεγάλο χαζό άλογο και περνάμε υπέροχα άλλα δεν έχουμε πολύ μυαλό ξεχάσαμε κάτ ???????????????????:clapup:??????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
τα καρυδια:μπαμπαλάκια
το ενα:δεν το σκεφτηκα ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panabarbes

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Αν έχω δώσει όνομα;


Την μητσάρα λέτε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
αναξιμανδρο.....ρε τη παλευετε?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αρχαγγελο Μιχαήλ..:hehe::hehe::shifty:8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
:clapup:
Έχετε πλάκα τελικά εσείς τα αρσενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

italian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Άρης*.

*από το Βησσαρίων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annabelle

Νεοφερμένος

Η Anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Μιας και σήμερα συνάντησα έναν πρώην μετά από 7 χρόνια με τη γυναίκα του και το παιδάκι του, θυμήθηκα το εξής αστείο.
Καλοκαίρι του 2005 αποφασίζουμε η παρέα να φύγουμε ένα 2ήμερο σε εξοχικό ενός παιδιού, αυτοκίνητα στη σειρά και πηγαίναμε, σε κάποια φάση καθαρίζει τα τζάμια με τους υαλοκαθαριστήρες και σχολιάζει πως οι πιτσιλίθρες έχουν θέμα και δουλεύουν όποτε θέλουν..
αργότερα μου έρχεται εμένα να χωθούμε στον χωματόδρομο για μια "στάση", σταμάταμε στην άκρη, κάνουμε ότι κάνουμε,και σε λίγη ώρα τιμόνι με ραδιόφωνο έχουν γίνει καινούργια...φορτώνει αυτός με το που το βλέπει και πετάω το εξής "είδες που δεν έχουν θέμα όλες οι πιτσιλίθρες! αυτή εδώ καλά δουλεύει" και του δείχνω το εργαλείο, έτσι λοιπόν βαπτίστηκε ο γίγαντας...πιτσιλίθρα!

Το αστείο της υπόθεσης, είναι πως η ονομασία -πιτσιλίθρα ακούστηκε σε αρκετούς, οπότε άρχισαν να τον λένε έτσι από στόμα σε στόμα,αλλά κανένας δεν ήξερε τι ακριβώς είναι η "πιτσιλίθρα" ή από που βγήκε,για τους άλλους έγινε παρατσούκλι γενικά, σε εμένα όμως ειδικά -αφού που ήξερα την ιστορία και ήταν και δική μου ιδέα, έτσι κι εγώ σήμερα όταν με φώναξε από μάκρια αυθόρμητα αναφώνησα "που είσαι μωρή πιτσιλίθρα; Πόσα χρόνια έχω να σε δω;" και είδα τη γυναίκα του να αλλάζει 10 χρώματα..ελπίζω απλώς να της έχει αναφέρει πως ήταν το παρατσούκλι του στα φοιτητικά χρόνια και όχι την ιστορία πίσω από αυτό, γιατί παίζει να έφαγα τρελό μάτι σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
το μοριο μου το φωναζω πεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
ενς φιλος μου λεει το μορο του αλεξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top