Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,057 μέλη και 2,442,517 μηνύματα σε 77,179 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 339 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Έχετε κλειστεί ποτέ σε ασανσέρ;

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,047 μηνύματα.

H sophie_96 Πίστεψε ότι μπορείς και θα γίνει! έγραψε: στις 01:54, 19-06-18:

Λοιπόν ναι ήμουν από τις "τυχερές" που έχει κλειστεί 2 φορές μέσα στο ασανσέρ.

Ευτυχώς που πάνω στην ατυχία μου,στάθηκα τυχερή καθώς ήταν σύγχρονα οπότε με κατέβασαν στο προηγούμενο και μετά βγήκα. Την πρώτη φορά ήταν στο σπίτι μου, μία μέρα που γυρνούσα από το σχολείο έμεινα στην αλλαγή ορόφου έσβησαν τα f;vta άνοιξαν (αν θυμάμαι καλά) τα πλαϊνά προστατευτικά και είδα την πόρτα την κανονική αλλά όχι του ορόφου(δεν ξέρω πως να σας το εξηγήσω τεσπα ) . Πανικοβλήθηκα λίγο και άρχισα να πατάω το κουμπί για βοήθεια, αλλά προφανώς δεν με άκουσε κανείς γιατί ήταν ώρα που η πολυκατοικία ήταν άδεια μια και οι περισσότεροι εργάζονταν. Ωστόσο επειδή το είχα ακούσει ότι στα σύγχρονα δεν εγκλωβίζεσαι διατήρησα τη ψυχραιμία μου και μετά αντιλήφθηκα ότι βγήκα σώα αφού με κατέβασε όροφο, οπότε όλα καλά. Μετά ανέβηκα 3 ή 4 ορόφους με τα πόδια .... Αλλά όσο και να ξέρεις τι θα συμβεί δεν μπορείς να μην πανικοβληθείς την πρώτη φορά .

Η δεύτερη ήταν στο "καλό" συντηρημένο ασανσέρ της σχολής μου, όταν ήθελα να πάω στο εστιατόριο. Τρομαχτικότερη εμπειρία καθώς όχι μόνο άργησε αν και σύγχρονο να με κατεβάσει σε όροφο αλλά παράλληλα έτρεμε . Είχα βγει τρομαγμένη .. !!

Ουφ!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Marjoriee26

Δραστήριο Μέλος

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 310 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 02:50, 19-06-18:

Εγώ είμαι κλειστοφοβικη και έχω κλειστεί 3 φορές μέσα σε ασανσέρ . Δε νομίζω ότι θα υπάρξει φορά που θα μπω σε ασανσέρ και δε θα σκεφτώ τα χειρότερα ! Η μία μάλιστα ήταν σε διάφανο ασανσέρ καί ημουν σε κατάστημα και έμεινε σε ύψος από πάνω που σε συνδυασμό με τη κλειστοφοβία έχω και υψοφοβια(γενναία φυσικά) έμεινα ένα μισαωρακι καί μετά εννοείται ότι ανέβηκα με τα πόδια .η μία στα κάλαντα που έκανα και ήταν ιδιωτικό το ασανσέρ καί ήμασταν 4 κορίτσια σε ένα ασανσέρ για 3 καί η τελευταία στο περίφημο ασανσέρ με πορτακι....
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια