Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,790 μέλη και 2,440,585 μηνύματα σε 76,682 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 231 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η μεγαλύτερη τρέλα που έχετε κάνει σε σχέση με τον έρωτα;

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,984 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 16:47, 18-11-05:

Όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε....το καλό είναι να υπάρχει ανταπόκριση αλλιώς είς μάτην
Εγώ ταξίδια έχω κάνει μόνο εντός όμως το πιο κουλό το έκανα στα 19 μου,μετά απο καυγά αποφάσισα (εν βρασμώ ψυχής )να πάω στην κολλητή μου που σπούδαζε Ρόδο,στη διάρκεια του 18ωρου ταξιδιού μέχρι να φτάσω(τότε δεν υπήρχε χαι-σπιντ)μιλούσαμε στο τηλ.και τα ξαναβρήκαμε(δυστυχως υπήρχαν κινητά) έτσι δεν κατέβηκα ποτέ στη Ροδό κατέβηκα στην Κω,ακριβοπλήρωσα θέση μπίζνες στην επόμενη πτήση και γύρισα στην Αθήνα.
Δεν με ένοιαζε η ταλαιπωρία,ούτε τα χρήματα ήθελα μόνο να ξαναγυρίσω στο μωρό μου.Απο τότε σταμάτησα άρχισα να περιμένω μια-δυο μέρες πριν πάρω τα όρη και τα βουνά
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε: στις 11:09, 11-12-05:

Αθήνα - Κοζάνη, ένα φιλάκι και ξανά πίσω...
3
Παράθεση

MadAboutYou

Νεοφερμένος

H MadAboutYou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H MadAboutYou έγραψε: στις 18:22, 11-12-05:

Ολόκληρη μέρα δεν είχα φάει σχεδόν καθόλου γιατί ήθελα να είμαι κοντά του! Είναι πολύ περίργη φάση, δεν μπορώ να σας εξηγήσω τώρα, αλλά άξιζε!
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 18:52, 11-12-05:

ναι, ισχύει αυτό. μετά από λίγες ώρες αρχίζεις και φαντασιώνεσαι διάφορες καταστάσεις λόγω άδειου στομάχου . το χω κάνει κι εγώ . καλά, μη σας πω τώρα τι έβλεπα ότι κάναμε το βράδυ της δεύτερης σερί ημέρας που έμεινα νηστικός . κόλαση λέμε .
Παράθεση

epidromi

Νεοφερμένος

Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O epidromi έγραψε: στις 15:57, 13-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
και την ώρα της ανάγκης???
υπάρχουν και ασύρματα τηλέφωνα...
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 16:27, 13-12-05:

Το ότι παντρέυτηκα μετράει σαν τρέλλα η σαν μαλ***ια ?
Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε: στις 18:41, 13-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Το ότι παντρέυτηκα μετράει σαν τρέλλα η σαν μαλ***ια ?
Μ@λ@κί@!!!!
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,646 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 15:00, 15-12-05:

Πήγα μέχρι την Αγγλία για 1 μέρα και γύρισα!
Παράθεση

tserno (Βασίλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 442 μηνύματα.

O tserno έγραψε: στις 15:35, 15-12-05:

Εφυγα απο αθήνα με 100ευροπουλα και πηγα για 5 μερες στην κρητη.......Εισιτηρια ξενοδοχείο φαγητό κτλ.......απορώ πως επιβίωσα
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,258 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 00:14, 18-12-05:

χμμ.. όλη μέρα στους δρόμους επι 2 μήνες συνεχώς μήπως και τον συναντήσω [μιλάμε για περιπτώσεις μέχρι εξάντησης :-( ]- αντιγραφή όλων των ονομάτων απο τους πίνακες των αποτελεσμάτων των πανελλήνιων εξετάσεων για να μάθω το όνομα του. Επίσης πήγαινα @school ακόμα και άρρωστος για να τον συναντώ και έκανα συνεχώς παρέα με ανεπηθήμητα άτομα προκειμένου να ''βγαίνω'' απο το σπίτι για να είμαι όσο περισσότερο γίνεται εκτός σπιτιού μήπως και τον συναντήσω. Τέλος, έκλεισα 18 ώρες μπροστά απο ένα PC μια που δε μπορούσα να κοιμηθώ και να τον ξεχάσω.
Και πολλά άλλα τα οποία είναι μικρολεπτομέρειες.

Γενικά έκανα ότι πέρναγε απο το χέρι μου και σε πολλές περιπτώσεις ξεπέρναγα τα όρια της υπομονής μου και γενικά.
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 519 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 20:03, 22-12-05:

έκανα ιταλικά σ'ένα φροντιστήριο,και επειδή δεν ήξεραν οι δικοί μου τίποτα για μας και ήθελα να τον βλέπω,ζήτημα είναι να πάτησα σε 3 μαθήματα όλη την χρονιά...έκανα κοπάνες για να βγαίνω μαζί του..ευτυχώς ,οι δικοί μου δεν έμαθαν ποτέ τίποτα και πήρα και το πτυχίο (τώρα το πώς το πήρα ούτε κι εγώ δεν ξέρω..!!!)...
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 21:15, 22-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Πήγα μέχρι την Αγγλία για 1 μέρα και γύρισα!
τρεις φορες το ακανα αυτο, και μια φορα Αφρικη, μια φορα Αμστερνταμ, και μια φορα Νεα Ορλεανη , και τελικα με παρατησε η .........

τωρα αρκει μια φορα την εβδομαδα Αθηνα Αραχωβα
1
Παράθεση

Lexx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

O Lexx (Κάντε κλικ εδώ για να γράψετε ένα προσωπικό μήνυμα) έγραψε: στις 03:16, 15-05-06:

To πιο τρελό που έκανα ήταν να την χωρίσω ενώ ήμουν τρελά ερωτευμένος. Το γιατί δεν έχει σημασία...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 17:23, 05-07-06:

Έχω πάει Πάτρα αυθημερόν, με το αμάξι, χωρίς να το ξέρουν οι γονείς μου (νέα οδηγός τότε) για να κάτσω μερικές ώρες. Και δεν είναι τόσο αυτό, όσο το ότι ο πηγαιμός κράτησε 5.5 ώρες λόγω πλημμύρας στο Σκαραμαγκά (ήθελα και πιπί μου!!!) και ο γυρισμός ήταν στις 2 τα ξημερώματα, με μένα να τρέχω με 180 και τους πόντικες να μου την πέφτουν (λέμε τώρα...)

Επίσης έχω βγάλει ολόκληρο Σαββατοκύριακο σε καθόλου φτηνό ίντερνετ καφέ, για να τον ψάχνω στο διαδίκτυο... Δείτε άλλο θέμα γνωριμίας, όπου το αναφέρω...!
1
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 17:42, 05-07-06:

Πολλλλλεεεεεεεςς!!!!
και θα κανω αλλη μια σε 3 μερες.
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 18:57, 05-07-06:

λολ, τρέλες με πρόγραμμα. αυτά είναι
1
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 21:32, 05-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
λολ, τρέλες με πρόγραμμα. αυτά είναι

ε ναι, εννοειται. αλλιως δε βρισκω εισητηριο να παω τοσο μακρια αν δε το χω προγραμματισει τουλαχιστον 2 μερες νωριτερα(+ μια το ταξιδι!)
Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 434 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε: στις 17:54, 06-07-06:

Ταξίδευα 2 νύχτες για να τον δω την μία...Ευτυχώς αποζημειώθηκα κατά πολύ...~Ζω μόνο το σήμερα αλλά αύριο θα έχω τόσα ΧΘΕΣ να θυμάμαι"
Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 327 μηνύματα.

O tsus έγραψε: στις 18:06, 14-07-06:

εγω δεν εχω κανει καμια....ειμαι ανωμαλος????????
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 13:29, 16-07-06:

όχι βέβαια... δεν είσαι ανώμαλος!
είσαι απλα συντηρητικός!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    konstantinantia

Βρείτε παρόμοια