Προιόντα για δραστήριους ανθρώπους

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Θελω να κάνω μια λιστα με προιοντα για δραστηριους ανθρωπους μεχρι 200 ευρώ (τιμή πώλησης). Θα επιλεξω μερικα να τα λανσαρω κι αρα θα πρεπει να φευγουν ευκολα. Μερικά που εχω σκεφτεί:
-μπλουζακια με τη μαρκα μου
-flashsticks με εγκαταστημενο συστημα (portable windows ή linux)
-πολυεργαλειο, κατι σαν ελβετικο σουγια
-ατζεντα (επαγγελματική)
-πορτοφολι αντρικο/γυναικειο

Ριχτε καμμια ιδεα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Όχι μπλουζάκια. Οποιοδήποτε λογότυπο εκτός από τα μεγάλα brands πχ chanel είναι απαίσιο σε μπλουζάκι. Εγώ θα το φορούσα πχ να κάνω καθαριότητα, να βάψω το σπίτι μου κλπ οπότε δεν θα το αγόραζα κιολας. Εκτός αν το σχέδιο είναι πολύ ωραίο και δε μοιάζει διαφημιστικό κάπως.
Στυλο και απλά τετράδια σημειώσεων για την τσαντα θα αγόραζα. Ειδικά τα στυλό αν είναι βολικό σαν του hondos center πχ θα τα λατρευα. Και τσαντακι σε στυλ νεσεσερ επίσης. Ειδικά άμα ταξιδευεις είναι πολύ χρήσιμα κάτι τέτοια οπότε αν είναι και cute καi reasonably priced πουλάει αρκετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Όχι μπλουζάκια. Οποιοδήποτε λογότυπο εκτός από τα μεγάλα brands πχ chanel είναι απαίσιο σε μπλουζάκι. Εγώ θα το φορούσα πχ να κάνω καθαριότητα, να βάψω το σπίτι μου κλπ οπότε δεν θα το αγόραζα κιολας. Εκτός αν το σχέδιο είναι πολύ ωραίο και δε μοιάζει διαφημιστικό κάπως.
Το μπλουζακι πραγματι ειναι δικοπο μαχαιρι και θελει πολλα μεγεθη και χρωματα και δυο εκδοσεις αντρικο/γυναικειο, δηλαδη ως ενα και μοναδικο προιον απαιτει πολλη διαχειρηση και χωρο για στοκαρισμα.

Και τσαντακι σε στυλ νεσεσερ επίσης. Ειδικά άμα ταξιδευεις είναι πολύ χρήσιμα κάτι τέτοια οπότε αν είναι και cute καi reasonably priced πουλάει αρκετά.
Μπραβο ρε Serena, εκανα καλα που εβαλα νημα, γιατι εριξες τη λεξη κλειδι «ταξιδι». Οι δραστηριοι ανθρωποι ταξιδευουν και πολυ, οποτε μια σειρα προιοντων με σχεση το ταξιδι ειναι μια πολυ καλη ιδεα. Ευχαριστω πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Θελω να κάνω μια λιστα με προιοντα για δραστηριους ανθρωπους
-μπλουζακια με τη μαρκα μου

Τα μπλουζάκια με την "μάρκα" σου είναι για "δραστήριους" ανθρώπους;
Τα υπόλοιπα για ποιους είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εκτοσ απο οσα ειπωθηκαν, θηκες για στυλο, κασετινες, μπρελοκ, θηκες κινητων, θηκες ταμπλετ
Θηκες γενικως :P
Χμ δε μου ρχεται κατι αλλο αυτη τη στιγμη
Α! μαντηλακια αρωματικα

Εγω που μαι και πολυ δραστηρια να ουμε :P τα χω ολαυτα που χουμε γραψει στην τσαντα μου (αυτη μονο τσαντα δεν την λεσ..)εκτος του σουγια... Και δεν ειν καθολου κακη ιδεα..Χμ
Αντε στειλε κ σε εμας μονο ιδεες θα σου δινουμε;;:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Ωραίοι επίσης είναι εκείνοι οι αναπτήρες που κυκλοφορούσαν παλιά κυρίως και είχαν και φακό από πίσω. Αν και δεν κάπνιζα είχα κάνα δυο :P

Είχα δει και cd σε στυλ επαγγελματικής κάρτας. Ήταν δηλαδή κανονική κάρτα πλαστικοποιημένη και είχε ενσωματωμένο ένα mini cd. Έβαζες την κάρτα στο dvd του υπολογιστή και έγγραφες ότι αρχεία ήθελες σε αυτό. Είχε βέβαια μικρή χωριτικότητα και δεν ήταν και πολύ πρακτικό αλλά ήταν πολύ ωραίο, μόνο και μόνο επειδή είναι τόσο διαφορετικό όλο και κάποιος θα το πάρει.

Τα καπέλα είναι επίσης κάτι χρήσιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Θηκες γενικως :P
Πράγματι οι θηκες ειναι μεγαλο εμποριο και σε ευχαριστω, αλλά περισσοτερο λιανικης πωλησης και δεν ειμαι σιγουρος αν βολευει η πώληση απο ιντερνετ.
Αντε στειλε κ σε εμας μονο ιδεες θα σου δινουμε;;:D:P
Υπο αλλες συνθηκες ευχαριστως, αλλά εδω κανουμε απλή συζητηση. Δεν θελω να θεωρηθει οτι χρησιμοποιω το site για να κανω διαφημιση και να εχω δοσοληψιες. Ξερω οτι το λες χαριτολογωντας, αλλά οφειλω να το διευκρινισω, λογω του κανονισμου του site, και να προλαβω παρεξηγησεις με τη διαχειρηση.
Ο χωρος δραστηριοτητος μου ειναι η Γαλλια (κι ενδεχομενως το Μονακο επειδη ειναι κοντα).

Είχα δει και cd σε στυλ επαγγελματικής κάρτας. Ήταν δηλαδή κανονική κάρτα πλαστικοποιημένη και είχε ενσωματωμένο ένα mini cd. Έβαζες την κάρτα στο dvd του υπολογιστή και έγγραφες ότι αρχεία ήθελες σε αυτό. Είχε βέβαια μικρή χωριτικότητα και δεν ήταν και πολύ πρακτικό αλλά ήταν πολύ ωραίο, μόνο και μόνο επειδή είναι τόσο διαφορετικό όλο και κάποιος θα το πάρει.
Φιλε μου εισαι τεραστιος. Μα αυτη ειναι η σουπερ ιδεα (με λιγη τροποποιηση). Σημερα τα στελεχη επιχειρησεων καταθετουν book κι οχι ενα απλο βιογραφικο, οποτε μπορουν να αποθηκευουν τα απαιτουμενα για την αναζητηση εργασιας εκει και να τα μοιραζουν σαν επαγγελματικες καρτες. Αλλά θα ειναι χρησιμο και στις επαγγελματικες γνωριμιες με σκοπο τη δικτυωση και ισως στις επαγγελματικες παρουσιασεις. θα το κοιταξω οπωσδηποτε και σε ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Για εμενα δραστηριοτητα=κινηση. Παγουρι νερου (οχι μονο για οσους ειναι ολη μερα στο ποδι αλλα και για ατομα που δουλευουν σε γραφεια), θερμος/κλειστες κουπες για καφε ή τσαι, μπαταρια-φορτιστη (μπαταρια για να φορτιζεις το κινητο σου οταν δεν βρισκεις πριζα), πολυπριζο (απο αυτα που ειναι για ολες τις χωρες), σακιδιο ή τσαντα ωμου με θηκη για tablet και τελος το κλασσικο...ομπρελλα (οσο πιο μικρη γινεται)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Για εμενα δραστηριοτητα=κινηση.
Επισης οργανωση και δημιουργικοτητα, θα προσθετα. Αλλιως καταντας απλα Βεγγος. :)

Παγουρι νερου (οχι μονο για οσους ειναι ολη μερα στο ποδι αλλα και για ατομα που δουλευουν σε γραφεια), θερμος/κλειστες κουπες για καφε ή τσαι, μπαταρια-φορτιστη (μπαταρια για να φορτιζεις το κινητο σου οταν δεν βρισκεις πριζα), πολυπριζο (απο αυτα που ειναι για ολες τις χωρες), σακιδιο ή τσαντα ωμου με θηκη για tablet και τελος το κλασσικο...ομπρελλα (οσο πιο μικρη γινεται)!
Ευχαριστω, ωραιες ιδεες. Το παγουρι ειναι καλο για εργοταξιο και για δουλειες με κινηση. Εχω κι εγω ενα και το κρεμαω στη ζωνη. Για γραφειο δεν λεει, γιατι παιρνουν φυαλιδια μεταλικου νερου που ειναι και ελαφροτερα και δεν θα τους τα κλεψει κανεις. Το θερμος (αλλά φαγητου) ειναι καλη ιδεα, εχω ενα που αγορασα εξω. Στα μαγαζια εδω δεν βρισκω και πιστευω οτι ειναι επειδη στη δουλεια τους δινουν κουπονια και τρωνε εξω (το μεσημερι εδω εχει διαλειμμα φαγητου). Θερμος φαγητου εχω βρει σε οικογενειακο μεγεθος που το βαζουν στο πορτ-μπαγκαζ και πανε ημερησιες εκδρομες ή για πικνικ. Η μικρη ομπρελλα ειναι κι αυτη ενα ειδος που σπανιζει. Εχω μια που ειναι τοσο μικρη που χωραει στην τσεπη σακκακιου. Τωρα χαλασε και δεν βρισκω ευκολα.

Βασικα οπως το σκεφτομαι ο μεγαλος ανταγωνιστης ειναι τα site τυπου ebay. Οταν λανσαριστηκε το ebay μια ολοκληρη βιομηχανια αναπτυχθηκε γυρω απο αυτο, δηλαδη εργαστηρια που κατασκευαζουν αποκλειστικα για πωλητες ebay και σπανε τις τιμες. Δεν συμφερει να πουλας κατι που μπορει να το βρει καποιος εκει φτηνοτερα. Οι ανθρωποι ενα googlαρισμα κανουν και βρισκουν ο,τι θελουν. Βασικα πρεπει να πουλας
-κατι εξειδικευμενο πχ πινακακια todo ή brainstorming για στελεχη και υπαλληλους γραφειου
-κατι που μπορεις να customάρεις πχ ατζεντα με μια λεξη αγγλικη καθε μερα (οι γαλλοι ειναι σκραπες στα αγγλικα) ή με μια citation για καθημερινη motivation.
-κατι που δεν υπαρχει στη χωρα
-πραγματα με χαρακτηρα (δεν ξερω αν λεγεται στα ελληνικα ετσι) που να μπορουν να γινουν cult πχ κατι σε στυλο οπως ειπε η serena.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
εδω παντως χρησιμοποιουνται ευρεως πλαστικα/μεταλλικα παγουρια νερου, κυριως για οικολογικους λογους, σε παρα πολλους χωρους, απο αθλητες και μαθητες, μεχρι εργαζομενους σε νοσοκομεια και τραπεζες. Τωρα εχουν βγει και πτυσσομενα απο σιλικονη και αλλα soft bottles που δεν καταλαμβανουν σχεδον καθολου χωρο και ειναι ελαφρια (πχ hydaway, platypus plusbottle, vapur)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Πραγματι ενδιαφερον, δεν το ηξερα, thanks !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αναπτήρας
καθρευτάκι
κουτιά όλων των ειδών μικρά μεγάλα, πχ εγώ κρατώ μέχρι και των παπουτσιών προς χρήση
ατζέντες
χαρτομάντηλα
μπολ για γρήγορο φαγητό πχ σαν αυτά του τοστ
στηλό/ μολύβι/ προτότυπη ξύστρα
συραπτικό
θήκη γιαλιών
θήκες κινητών κλπ..
μπρελόκ για κλειδιά
ρολόι
κλπ κλπ
αυτά χρησιμοποιώ εγώ καθημερινά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top