Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,544 μέλη και 2,460,803 μηνύματα σε 78,083 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 242 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μήνυση κατά του Πρωθυπουργού Αλέξη Τσίπρα...

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Losing all hope, was freedom! έγραψε: στις 01:25, 04-01-16:

Κατατέθηκε μήνυση κατά του Πρωθυπουργού Αλέξη Τσίπρα (για παραβίαση του άρθρου 134 του Ποιν. Κωδ.) για το αδίκημα της εσχάτης προδοσίας.

http://anemosanatropis.blogspot.gr/2016/01/134.html

What?! :S
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 11:05, 04-01-16:

Απο καπου στο βαθος ακουγεται η γατα του Τσιπρα που την εβαλε να κλαιει
10
Παράθεση

Jo_ (Elizabeth Blackburn)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H Jo_ έγραψε: στις 23:02, 04-01-16:

Όλη μέρα παίζει ειδήσεις η τηλεόραση (είμαστε news junky εμείς εδώ )και δεν άκουσα τίποτα περί αυτού. Ανεφερα και στον μπαμπά το γεγονός που διαβάζει εφημερίδες και έπρεπε να το εχει ακουσει και ούτε που αντεδρασε. Περίμενα να συγκλονίστει. Λέτε να αποσιωποιηθει από τα μέσα και εκτός αυτού να "χαντακωθει" και η μήνυση από τους δικαστές - δικηγόρους κτλ;
Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 665 μηνύματα.

O libre έγραψε: στις 23:16, 04-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από Jo_
Λέτε να αποσιωποιηθει από τα μέσα και εκτός αυτού να "χαντακωθει" και η μήνυση από τους δικαστές - δικηγόρους κτλ;
Αν αποσιωποιηθει τελειως, απλώς ο ελλην δικηγορος εξ Ιταλιας δεν θα βγει στο προσκηνιο οπως ηλπιζε ωστε να μπορεσει να κεφαλαιοποιησει τη διαφημιση. Ουτε ο ιδιος βεβαια ειχε αυταπατες οτι μπορει να τα βαλει με αρχηγο κρατους (εστω κυβερνησης) ή να του χαλασει το ιματζ σε μια χωρα που το πολιτικο συστημα ειναι διεφθαρμενο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη libre : 04-01-16 στις 23:21.
Παράθεση

Giorgos216 (Γιώργος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

O Giorgos216 έγραψε: στις 23:28, 04-01-16:

Τι να "αποσιωποιηθεί" το γεγονός, τι λέτε; Ποιο γεγονός; Ότι ένας τυχαίος βλαξ, κάτοικος Ιταλίας, κατέθεσε μήνυση κατά του Πρωθυπουργού της Ελλάδος για εσχάτη προδοσία; Επειδή το ελληνικό κράτος πρέπει να συνομιλεί με τους δανειστές στη λήψη αποφάσεων, οι οποίοι δεν είναι μόνο παρελθοντικοί δανειστές, αλλά και σημερινοί; Περίμενε κανείς να αποφασίζει το ελληνικό κράτος αυτοβούλως τι θα κάνει τα δάνεια που λαμβάνει, ενώ ήδη είναι καταχρεωμένο; Το βρίσκει κάποιος λογικό;

Δεν είμαι καθόλου υποστηρικτής του ΣΥΡΙΖΑ. Αλλά δεν αντέχω τον κάθε ακροαριστερό, ακροδεξιό ή απλώς ηλίθιο που για να βγει στο προσκήνιο σκαρφίζεται ό,τι ανοησία μπορεί να φανταστεί ο ανθρώπινος νους, και κινείται ανερυθρίαστα κατά της πατρίδας του.

Ας τελειώνουμε με τους καραγκιόζηδες σε αυτή τη χώρα, έχουμε χορτάσει για δεκαετίες, φτάνει πια.
3
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια