Αδικούνται άραγε τα "καλά παιδιά" στις σχέσεις με το άλλο φύλο;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
πολυ παθητικες γυναικες πχ να δερνονται και να το ευχαριστιουνται απο σαδιστες ανδρες..
Na ja. Και πολύ ενεργητικές μπορούν να γουστάρουν να δέρνονται. :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
η αληθεια ειναι πως μεχρι τωρα η απαντηση μου στο ερωτημα ειναι θετικη..την πατησα παρα πολλες φορες επειδη ημουν το''καλο'' παιδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Na ja. Και πολύ ενεργητικές μπορούν να γουστάρουν να δέρνονται. :mastigio
ε,,κατι θα ξερεις απο την πειρα σου.:shifty::smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Το λατρεύω που όταν μιλάνε για "καλά παιδιά" εννοούνε τους εσωστρεφείς/ντροπαλούς/γουατέβερ τύπους-αναγκαία και ικανή συνθήκη για να είσαι "καλός" η εσωστρέφεια προφανώς -που στη τελική μπορεί να κουβαλάνε περισσότερα αποθημένα από το τελευταίο ρεμάλι:D

Έχεις απόλυτο δίκιο...
Για μένα καλό παιδί είναι ο άντρας που είναι ειλικρινής και εντάξει με τους άλλους, όχι μόνο με την κοπέλα του αλλά και με τους υπόλοιπους ανθρώπους. Η εσωστρέφεια δεν νομίζω οτι έχει να κάνει μ αυτό...
Οπότε εγώ τουλάχιστον δεν έχω αδικήσει κανέναν τέτοιο και έχω φερθεί με απόλυτη ειλικρίνεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ένα συνεσταλμένο και "μαζεμένο" άτομο δεν διεκδικεί ούτε τολμά ["κολώνει"] σε μια πιθανή σχέση και έτσι χάνει πολλές ευκαιρίες όσον αφορά το άλλο φύλο...Ι think :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kant

Νεοφερμένος

Ο nikos kant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Αραγε ποια ειναι τα κριτηρια στο " καλο παιδι " :hmm: ?
Αν μιλησουμε για συναισθημα ,
θα ακουσεις εκατονταδες παραδειγματα για το πως βιωνει ο καθεις την αγαπη.
Στο σεξ πολλοι αναζητουν ..κακα παιδια.
Ενω η θεια Λευκοθεα απο την Ανω Ραχουλα ,
υπολογιζει με οικονομικοεπαγγελματικα σταθερα.
οταν μιλα για " καλα παιδια ".

Αρα πιθανον να εχει να κανει με πολλους παραμετρους των θυτη και θυματος το..εγκλημα. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ένα συνεσταλμένο και "μαζεμένο" άτομο δεν διεκδικεί ούτε τολμά ["κολώνει"] σε μια πιθανή σχέση και έτσι χάνει πολλές ευκαιρίες όσον αφορά το άλλο φύλο...Ι think :hmm:
οντως αυτο στις περισσοτερες περιπτωσεις ειναι αληθεια,..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Τα καλα παιδια νομιζω και υποθετω πως στο τελος καταληγουν με τα καλυτερα του αλλου φυλου. Δεν ξερω αν γινεται παντα ετσι αλλα στις μικρες ηλικιες αν και προτειμουνται τα αλανια και οι αλλητισες, βλεπω πως στο τελος προς την αρχικη υποθεση τεινει το πραμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τα καλα παιδια νομιζω και υποθετω πως στο τελος καταληγουν με τα καλυτερα του αλλου φυλου. Δεν ξερω αν γινεται παντα ετσι αλλα στις μικρες ηλικιες αν και προτειμουνται τα αλανια και οι αλλητισες, βλεπω πως στο τελος προς την αρχικη υποθεση τεινει το πραμα.
True story.

Το πρόβλημα προκύπτει όταν ένας τέτοιος άνθρωπος, ανεξαρτήτως φύλου, πέσει σε ... "faulty" εκπρόσωπο του άλλου φύλου που απλώς δεν έχει το στοιχειώδες μυαλό να σκεφτεί that there are jerks/bitches everywhere.

Με άλλα λόγια, χρειάζεται υπομονή, λίγη τύχη και να πιστέψεις ότι υπάρχουν άτομα σαν εσένα, τα οποία ΟΝΤΩΣ αξίζουν, και στην άλλη πλευρά, απλώς δεν έτυχε - ακόμα - να τα βρεις. Οπότε, όχι, δεν αδικούνται. Ίσα-ίσα, όλα γίνονται για κάποιο λόγο, για να δεις τι κυκλοφορεί εκεί έξω, οπότε όταν σου τύχει the One, να ξέρεις τι πρέπει να κάνεις.

After all, όπως ειπώθηκε και στο Battlestar Galactica:
But the Gods shall lift up those who lift each other.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τα καλα παιδια νομιζω και υποθετω πως στο τελος καταληγουν με τα καλυτερα του αλλου φυλου.
σωστα,,,, οχι παντα ομως δυστυχως

After all, όπως ειπώθηκε και στο Battlestar Galactica:But the Gods shall lift up those who lift each other.

επαιζε στο battle star galactica o Χριστός?:worry::P

συμφωνω απολυτως,,μα απολυτως..:D

may the force be with you..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
True story.

Η απάντηση είναι κάπου στη μέση: να έχεις τα κότσια να διεκδικείς αυτό που θες. Από εκεί και πέρα αν η άλλη δεν μπορεί να σε εκτιμήσει, να μην σταματήσεις να είσαι "καλός άνθρωπος". What goes around, comes around: καθένας θα πέσει σε αυτό που του αξίζει.

Σε καμία περίπτωση να μην γίνεις "κακός άνθρωπος" επειδή απλώς οι περισσότερες αυτό θέλουν. Sooner, or later, justice will prevail. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
True story.

Η απάντηση είναι κάπου στη μέση: να έχεις τα κότσια να διεκδικείς αυτό που θες. Από εκεί και πέρα αν η άλλη δεν μπορεί να σε εκτιμήσει, να μην σταματήσεις να είσαι "καλός άνθρωπος". What goes around, comes around: καθένας θα πέσει σε αυτό που του αξίζει.

Σε καμία περίπτωση να μην γίνεις "κακός άνθρωπος" επειδή απλώς οι περισσότερες αυτό θέλουν. Sooner, or later, justice will prevail. :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγώ τι έχω καταλάβει:
  • Ότι τις καλές κοπέλες τις βαριέμαι
  • Ωστόσο στα μάτια μου, κάθε κοπέλα που έχω πλησιάσει, έμοιαζε καλή. Ιδανική θα έλεγα...
  • Συνήθως οι φίλοι μου τρέμουν όταν τους ανακοινώνω ότι είμαι ερωτευμένος, ειδικότερα δε όταν τους λέω και με ποια.
  • Η συνισταμένη άποψη τους είναι ότι δεν είναι "καλή κοπέλα"
  • Ωστόσο εγώ, όπως είπα, την βλέπω σαν την ιδανική κοπέλα.
  • Μήπως τελικά η καλή κοπέλα δεν είναι καλή κοπέλα για όλους και η κακή κοπέλα δεν είναι κακή για όλους και αντίστοιχα ο καλός/κακός άνθρωπος δεν είναι καλός/κακός για όλους;
  • Μήπως να αφήσουμε τις καλοσύνες και να πιάσουμε την συμβατότητα; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
[*]Μήπως τελικά η καλή κοπέλα δεν είναι καλή κοπέλα για όλους και η κακή κοπέλα δεν είναι κακή για όλους και αντίστοιχα ο καλός/κακός άνθρωπος δεν είναι καλός/κακός για όλους; [*]Μήπως να αφήσουμε τις καλοσύνες και να πιάσουμε την συμβατότητα; :)
[/LIST]

Καλός/κακός σαν ζήτημα συμβατότητας (χοντρούλης, λεπτούλης, τσαντίλας, ήρεμος κλπ), σίγουρα υπάρχει διαφορά από ζευγάρωμα σε ζευγάρωμα. Ο ένας θα σε δει τέλεια, ο άλλος όχι κλπ.

Αν το πάμε όμως σαν καλός/κακός στο χαρακτήρα, όχι φίλε μου, η μαλακία είναι ευρέως αποδεκτή και υπάρχει ένα αντικειμενικό εύρος λογικής επάνω σε αυτή. Δηλαδή, ο Μήτσος γουστάρει να τις κερατώνει όλες ή στο πρώτο σεξάκι να ζητάει από την κοπέλα να της μυρίζει την κλανιά, αντικειμενικά είναι μαλάκας και νοητικά καθυστερημένος. Υποκειμενικά όμως, υπάρχουν και άνθρωποι που τη σηκώνουν αυτή την ανώμαλη συμπεριφορά. Το οτι τη σηκώνουν όμως, δεν παύει να την καθιστά κακή κι αρρωστημένη, σύμφωνα πάντα με το ευρύ και "αντικειμενικό".

Δεν έχει σημασία αν βρίσκεις και σου κάθονται. Σημασία έχει τι στην ευχή έχεις στο κεφάλι σου. Τι να το κάνω εγώ αν οι 20 σε θεωρούν βλαμμένο και σου κάθεται η μία η κοπρολάγνα η skinhead με τα περίεργα βίτσια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
να ζητάει από την κοπέλα να της .... ....


και εγώ που νόμιζα πως η μεγαλύτερη διαστροφή σήμερα, είναι να της ζητήσεις να σου μαγειρέψει :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
συμφωνω με το valder

άλλο καλό για σένα-που να ταιριαζει- και άλλο καλου χαρακτηρα..

Ότι τις καλές κοπέλες τις βαριέμαι
τι εννοεις καλές?:hmm:

βασικά παντως το καλυτερο για τον καθενα ειναι το συμπληρωματικο του συνηθως,,και το οριζει η φυση..
δηλαδη εσυ αν την ερωτευτεις..:P


δειξε το ταιρι σου να σου πω ποιος είσαι..:worry:


παντως το να εισαι ενδιαφερων ανθρωπος εχει σχεση με το χαρακτηρα του ανθρωπου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Valder, το θέμα μας είναι αν αδικούνται τα καλά παιδιά που προφανώς σημαίνει ότι κάποιοι νιώθουν αδικημένοι αρά κατά κάποιο τρόπο πρέπει να ορίσουμε με όσο το δυνατόν περισσότερο αντικειμενικό τρόπο τι σημαίνει καλό παιδί. Ένα το κρατούμενο.

Επίσης νομίζω μιλάμε για σχέσεις, αρά δεν μας ενδιαφέρουν τι γίνεται από το πρώτο ραντεβού και τα σεξουαλικά βίτσια. Η σχέση έχει μια διάρκεια που ευτυχώς ή δυστυχώς η διάρκεια αυτή δεν περιορίζεται στο σεξουαλικό κομμάτι. Όχι ότι το σεξ δεν μετράει, προσωπικά του δίνω τουλάχιστον ίση σημασία με όλα τα υπόλοιπα. Απλά στον άξονα του χρόνου, παίζουν σημαντικό ρόλο και παράμετροι που αφορούν την καθημερινότητα. Αν μας ενδιέφερε το σεξ μόνο τότε θα λέγαμε αν αδικούνται ή όχι οι καλοί εραστές. Δεύτερο κρατούμενο.

Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι μιλάμε για ανθρώπους και όχι για εραστές. Όχι ότι οι άνθρωποι δεν είναι εραστές, απλά δεν είναι μόνο εραστές. Τοποθετούμε το επίθετο καλός δίπλα στην λέξη άνθρωπος και όχι δίπλα στην λέξη εραστής. Αυτό που λέω είναι ότι ίσως είναι υποκειμενικό η λέξη καλός και για αυτό μάλλον πρέπει να μιλήσουμε για συμβατότητα. Και συγκεκριμένα, μια αντικειμενική περιγραφή του καλός μπορεί ενδεικτικά να είναι ο ευγενικός, ειλικρινής και αυτός που είναι πρόθυμος να μεταδώσει θετική ενέργεια. Προσωπικά όμως η ευγένεια δεν με ενδιαφέρει γιατί καμιά φορά να είσαι ευγενικός πρέπει να είσαι πλάγιος. Για παράδειγμα θα προτιμούσα η κοπέλα μου να έρθει και να μου πει "Ρε γαϊδούρι δεν σου έχω πει ότι με ενοχλεί να βγαίνεις με αυτό το τσουλί" παρά μου στείλει γραπτή επιστολή επιστολή με αριθμό πρωτόσκολου και τίτλο "Οι συνέπειες της παραβίασης του όρου περί μονοπωλιακής συμπεριφοράς"

Έτσι λοιπόν η ομάδα των χαρακτηριστικών που πρέπει να διαθέτει μια κοπέλα για να την χαρακτηρίσω καλή, η ίδια, ή υποσύνολο της, ομάδα μπορεί για κάποιον να ερμηνεύεται ως κακή κοπέλα. Όποτε θέτω την μεταβλητή περί συμβατότητας. Πιστεύω ότι δεν έχει νόημα να αισθανόμαστε μια αδικημένοι επειδή κάποια/κάποιος κάπου και κάποτε δεν μας είδες ως καλό άνθρωπο όποτε δεν προχώρησε το "θέμα" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αντικειμενική περιγραφή του καλός
βασικα ειναι ο ισορροπημενος υγιης ισχυρος χαρακτηρας -προσωπικοτητα

ψυχολογικη αναλυση να γινει θα φανει
τα κακα συναισθηματα βγαινουν αλλωστε απο αδυναμιες του χαρακτηρα,και ανασφάλειες..

αλλα συνηθως οχι υγιεις ψυχολογικα ανθρωποι ταιριαζουν με αλλους μη ψυχολογικα υγιεις ,προσπαθωντας να φτασουν σε εναν υγιη απόγονο..
η φυση το φερνει ετσι πιστευω

δυο αρρωστιες κανουν έναν υγιη ανθρωπο..κάτι τετοιο..

όχι παντα βεβαια..



ο καλος χαρακτηρας ειναι όπως ο υγιης σωματικά ανθρωπος..
απλα ειναι πιο δυσκολο να φανει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι μιλάμε για ανθρώπους και όχι για εραστές. Όχι ότι οι άνθρωποι δεν είναι εραστές, απλά δεν είναι μόνο εραστές. Τοποθετούμε το επίθετο καλός δίπλα στην λέξη άνθρωπος και όχι δίπλα στην λέξη εραστής.
Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα: όταν προβιβάζεις τον *απλό* εραστή σε Άνθρωπο. :)

Πιστεύω ότι δεν έχει νόημα να αισθανόμαστε αδικημένοι επειδή κάποια/κάποιος κάπου και κάποτε δεν μας είδε ως καλό άνθρωπο όποτε δεν προχώρησε το "θέμα" :)
True story, bro.

Θα (σου) αναφέρω μάλιστα το εξής, που μου έχει μια πολύ καλή μου φίλη: εντάξει να στεναχωρηθείς και να θεωρήσεις τον εαυτό σου "αδικημένο" για μία Γυναίκα, με την οποία έχεις περάσει πράγματα, σου είχε αποδείξει ότι σε αγαπάει και γενικά ήταν κομμάτι της ζωής σου.

Αλλά να αισθανθείς έτσι για μία "γκόμενα" που δεν άξιζε, στην τελική, και δεν ήσουν τίποτα σοβαρό και βαθύ για αυτήν ... not. Χαμένος χρόνος.

Το μόνο που βγαίνει από τέτοιες ιστορίες είναι το ότι μαθαίνεις πράγματα και μαθαίνεις και να διατηρείς τον ακέραιο χαρακτήρα σου, αν όντως έχεις τέτοιο. Θεωρώ ότι είναι "συμβιβασμός" το να ρίξεις τις αξίες σου, cause that's what jerks and bitches, alike, want. These people are just everywhere.

Εάν επιθυμούμε, όπως λες, Άνθρωπο και όχι εραστή/γκόμενα, θα πρέπει να διατηρούμε τις δικές μας αξίες. As for the rest, you can just go ahead and tell them to go and frak themselves. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top