Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,340 μέλη και 2,453,223 μηνύματα σε 77,706 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 133 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συναρπαστικοί Μαέστροι

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 642 μηνύματα.

O Αρκτούρος έγραψε: στις 22:38, 23-05-16:

Σας συναρπάζει κάποιος μαέστρος; Και άραγε γιατί όλοι υπήρξαν άνδρες; Η σκέψη για αυτή την συζήτηση ξεκίνησε από τον H. Karajan, ο οποίος υπήρξε μέλος του ναζιστικού κόμματος. Πόσο μπορείς, αν μπορείς, να τον θαυμάσεις; Η Callas έλεγε ότι οι καλλιτέχνες "δεν έχουμε πολιτική, ανήκουμε στον κόσμο" και έδωσε δίπλα του, μετά τον πόλεμο, μια εξαιρετική Lucia. Τι λέτε;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 642 μηνύματα.

O Αρκτούρος έγραψε: στις 00:09, 23-02-18:

Προφανώς, δεν σας συναρπάζει κανένας αρχιμουσικός. ΟΚ. Προσωπικά, αμφιταλαντεύομαι ανάμεσα σε κάποια ονόματα της Ιταλικής σχολής. Και περνάω και στην Ιστορία του e-steki ως ο πρώτος που απαντάει στο θέμα που αυτός ανοίγει. Respect.
Παράθεση

Τσιγάρα σέρτικα (Στράτος :P)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 994 μηνύματα.

O Τσιγάρα σέρτικα έγραψε: στις 00:30, 23-02-18:

Αρχική Δημοσίευση από Αρκτούρος
Προφανώς, δεν σας συναρπάζει κανένας αρχιμουσικός. ΟΚ. Προσωπικά, αμφιταλαντεύομαι ανάμεσα σε κάποια ονόματα της Ιταλικής σχολής. Και περνάω και στην Ιστορία του e-steki ως ο πρώτος που απαντάει στο θέμα που αυτός ανοίγει. Respect.
ποιόοοοοοοοοός παραπονιέται εδώ; Ούτε δυό χρόνια δεν μεσολάβησαν εξάλλου. Αν έκανες κάποια πρόταση εσύ ίσως για να πάρουμε 'μπρος;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος