• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ουλώδες χαμόγελο

raza

Νεοφερμένος

Ο raza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καταρχάς καλησπέρα.Είμαι καινούργιος στο forum σας :D Θέλω να σας πω για ένα πρόβλημα μου και να ρωτήσω μερικά πράγματα.Όταν χαμογελάω φαίνονται τα ούλα μου..Ξέρετε πως λέγεται αυτό και αν υπάρχει κάποιος τρόπος να διορθωθεί?Το έχει κανείς άλλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Η ηθοποιός Meg Ryan είχε ανάλογο <<πρόβλημα>> και αύξησε το μέγεθος τον χειλιών της με πλαστική. Δεν είμαι σίγουρη αλλά ο γιατρός προσπαθεί να κατεβάσει το εσωτερικό μέρος του άνω χείλους έτσι ώστε να κρύβονται τα ούλα.
Προσωπικά μου άρεσε περισσότερο πρίν, έστω και αν φαινόταν τα ούλα όταν χαμογελούσε, ήταν πολύ χαριτωμένο. Σε κάποιους όμως μπορεί να μήν είναι και τόσο όμορφο, αυτό είναι αναλόγως το άτομο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raza

Νεοφερμένος

Ο raza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δεν υπάρχει δηλαδή καμιά άλλη επέμβαση?Μήπως ξέρεις από τι προκύπτει αυτό το πρόβλημα?
Ευχαριστώ για την απάντηση και τον χρόνο σου by the way:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Δεν υπάρχει δηλαδή καμιά άλλη επέμβαση?Μήπως ξέρεις από τι προκύπτει αυτό το πρόβλημα?
Ευχαριστώ για την απάντηση και τον χρόνο σου by the way:)
Δυστυχώς δεν γνωρίζω απο τι πράγμα προκύπτει το πρόβλημα αυτό, ούτε αν υπάρχει κάποια άλλη επέμβαση. Εχεις ρωτήσει κάποιον καλό οδοντίατρο? Ο οδοντίατρος δεν νομίζω να μπορεί να κάνει κάτι αλλά ίσως σου προτείνει κάποια λύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ορθοδοντικό έχεις δει; Ή έστω ρώτα τον οδοντίατρό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raza

Νεοφερμένος

Ο raza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Όχι δεν έχω ρωτήσει κάποιον ορθοδοντικό ή τον οδοντίατρο μου αλλά σκοπεύω να το κάνω.Απλά είπα να κάνω μια αναζήτηση για να μάθω περισσότερα για το θέμα μου.Ευχαριστώ πάντως για τις απαντήσεις σας παιδιά;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top