Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,882 μέλη και 2,444,969 μηνύματα σε 76,862 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 289 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δυο-δυο, τα κορίτσια δυο-δυο.

Ερινύς (Rin)

Τιμώμενο Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,232 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 20:18, 25-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Χαρά.
φοβάμαι πως δεν θα βρω εύκολα την τουαλέτα μόνη μου
Και γω το έχω ένα άγχος αυτό, οπότε ή στέλνω αναγνωριστικά μια φίλη μου πρώτα που θέλει κι αυτή να πάει, και μετά την ρωτάω πού είναι, ή ρωτάω στο μπαρ Απ' το να κοιτάω σαν το ηλίθιο στην μέση του μαγαζιού επειδή θέλω να κατουρήσω, είναι τα best case scenarios.
4
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

GiorgosAsi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 537 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε: στις 21:14, 25-07-16:

Σας διαβαζα ασυναισθητα σαυτο το θεμα και ετρωγα...μουρθε αναγουλα μολις καταλαβα τι διαβαζω...ανοιχτε κανενα θεμα με το τα κοριτσια ξενυχτανε δυο δυο στο υπνοδωματιο να φαμε σαν ανθρωποοιιιι
Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,510 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε: στις 11:31, 26-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Μην γίνεις ποτέ ταξιτζού. Αλήθεια.
Αυτό ήταν ήδη εκτός λίστας αφού εγώ φοράω ζώνη στο αυτοκίνητο. :p

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Και γω το έχω ένα άγχος αυτό, οπότε ή στέλνω αναγνωριστικά μια φίλη μου πρώτα που θέλει κι αυτή να πάει, και μετά την ρωτάω πού είναι, ή ρωτάω στο μπαρ Απ' το να κοιτάω σαν το ηλίθιο στην μέση του μαγαζιού επειδή θέλω να κατουρήσω, είναι τα best case scenarios.
Τσ τσ δεν κατάλαβες. Μπορεί να έχω λάβει ήδη οδηγίες από φίλη ή απ το μπαρ αλλά πάλι φοβάμαι ότι θα κάνω χαζομάρα. Οκ, αν απλώς πήγαινα κουτουρού, θα ήταν πιο κατανοητό το να αγχωθώ λίγο μη βρεθώ αλλού ντ' αλλού αλλά δεν πρόκειται επ'αυτου. ^^ Το καλύτερό μου είναι όταν βλέπω από μακρια ''WC'' ή κάποιο βελάκι για WC και αισθάνομαι ασφάλεια και σιγουριά.
1
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 21:58, 26-07-16:

Πολύ υπερβολή ρε παιδιά.
Αν μιλάμε για μια απλή καφετέρια μέρα μεσημέρι μπορεί να πάω άνετα και μόνη μου. Επίσης ταξιδεύω μόνη μου αρκετές φορές, οπότε και πάλι μόνη πάω, θέλοντας και μη. Όμως σε άλλες περιπτώσεις που πάω με συνοδεία, ο λόγος είναι ο εξής απλός: μια παραπάνω ασφάλεια (στο μέτρο του εφικτού) αν τυχόν έρθει κανάς παράξενος ή γενικά κάποιος μιας και κάποιες πόρτες δε κλείνουν καλά, συν το ότι κάποιοι και κλειστή πόρτα να δουν, ανοίγουν. Κυρίως όμως για να ειδοποιήσει αν τυχόν φρακάρει η πόρτα (το έχω σχεδόν πάθει, δηλαδή την ξεφράκαρα τελικά μόνη μου με λίγη προσπάθεια).
Πέρα απ' αυτό τώρα, υπάρχει το απλά "για την παρέα" μιας και συνήθως σε μια παρέα όλο και κάποια άλλη κοπέλα θα θέλει να πάει.
Συνήθως δεν παίρνω καν τσάντα μαζί μου εκτός αν υπάρχει λόγος, ούτε ποτέ "φρεσκάρομαι" με καλλυντικά, οπότε για μένα δεν είναι λόγοι αυτοί.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Dreamweaver, SweetGirl

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Κορίτσια σε πολυτεχνικές σχολές - Από quintana
      Το θέμα έχει λάβει 151 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-01-19 στις 20:45.
    • [Κορίτσια] Τί κοιτάτε σε ένα αγόρι; - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 2043 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-11-17 στις 16:39.
    • Ντροπαλός με τα κορίτσια - Από Emile
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-02-13 στις 16:45.
    • Συζήτηση με κορίτσια - Από JasonZante
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-10-11 στις 11:46.
    • Δύο Κορίτσια, ένα σώμα... - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 83 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικές Επιστήμες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-09-11 στις 17:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα