Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,230 μέλη και 2,448,420 μηνύματα σε 77,525 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 397 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Star academy

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,793 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 21:20, 18-03-17:

Το κανάλι ε επαναφέρει το παλιό αγαπημένο fame story με το original όνομα του star academy. Εχτές προβλήθηκε το πρώτο επεισόδιο ποια η γνώμη σας ;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,464 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 22:04, 18-03-17:

αχααχαχχαχα μια καλή φωνή υπήρχε και έφυγε μόνη της.
Παράθεση

N.F

Δραστήριο Μέλος

H N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.

H N.F έγραψε: στις 02:00, 19-03-17:

Παρακμή το σόου! Το χάζεψα με σπαστικά γέλια μέχρι που τραγούδησε η Παμπίνα Κοντέα (φωνάρα η κοπέλα αν και είναι ήδη τραγουδίστρια με προσωπικό δίσκο), και μετά είδα Ρατατούλη!!. Σήμερα μαθαίνω ότι η μοναδική καλή φωνή και νορμάλ καπέλα έφυγε πριν καν μπεί μέσα στο σπίτι. Πολύ καλά έκανε, να πάει στο X Factor να αναδειχτεί εκεί.
1
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,464 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 11:23, 19-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από N.F
Σήμερα μαθαίνω ότι η μοναδική καλή φωνή και νορμάλ καπέλα έφυγε πριν καν μπεί μέσα στο σπίτι. Πολύ καλά έκανε, να πάει στο X Factor να αναδειχτεί εκεί.
Είδη ήδη γνωστή τραγουδίστρια απλώς το τραγούδι πλέον δεν έχει ψωμί εξαιτίας της "πειρατείας" που στη χώρα μας είναι ανεξέλεγκτη. Όταν βλέπεις τη Βίσση να συμμετέχει σε αυτή τη κατάντια τα λόγια είναι περιττά.
Παράθεση

N.F

Δραστήριο Μέλος

H N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.

H N.F έγραψε: στις 11:55, 19-03-17:

Tην έψαξα και εγώ και είδα ότι είναι ήδη γνωστή στην Κυπρό και έχει κυκλοφορήσει και δίσκους. Προφανώς και η κοπέλα πήγε εκεί πέρα για να γίνει γνωστή στο ευρύ κοινό.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,793 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 00:01, 13-05-17:

Θεωρώ ως concert τo star acacemy ανώτερο του xfactor , του voice και του rising star. Διότι δεν είναι μονότονα. Το κακό με το Sttar academy είναι ο παρουσιαστής ο Μένιος ο οποίος είναι κατώτερος των περιστάσεων και οι παίχτες οι οποίοι είναι τόσο κακοί που αναγκαστήκανε και βάλανε άλλους.
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,321 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 19:10, 13-05-17:

βρε παιδιά για το staracademy θα μιλάμε
που δε βλέπει κανένας
1
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 22:14, 13-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από Σωτηρης13
βρε παιδιά για το staracademy θα μιλάμε
που δε βλέπει κανένας
ο Μένιος ειπε πως δε θα υπάρχει επεισόδιο σήμερα λόγω eurovision.
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,321 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 23:02, 13-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
ο Μένιος ειπε πως δε θα υπάρχει επεισόδιο σήμερα λόγω eurovision.
γιατί όταν υπάρχει το γαμάνε από τηλεθέαση
2
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Αποκλεισμένος χρήστης

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 02:50, 11-06-17:

Βρήκα την νικήτρια του staracademy
να την φοβάστε είναι μάγισα
Παράθεση

Jon Snow. (Valar Morghulis)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Valar Morghulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O Jon Snow. Winter is Coming έγραψε: στις 21:48, 11-06-17:

ό,τι πιο σιχαμένιο έχει βγάλει η ελληνική τιβι
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μιλτιάδης

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Shopping Star - Από unπαικτable
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-02-18 στις 22:04.
    • Rising Star - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 30 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-01-17 στις 17:16.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα