Βοήθεια στη C++ !!

InF3XioN

Νεοφερμένος

Ο InF3XioN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Αντιμετωπίζω πρόβλημα με ένα πρόγραμμα διεκπεραίωσης βασικών λειτουργιών ATM. Ενώ έχω γράψει τον κώδικα, compile δεν κάνει. Έχει αρκετά λάθη, αλλά επειδή η παράδοση του project επείγει λόγω εξεταστικής, δεν έχω χρονικά περιθώρια για debugging. Αν κάποιος γνωρίζει καλή C++ και μπορεί να διαθέσει λίγο από το χρόνο του για να μου ρίξει τα φώτα του, παραθέτω σύνδεσμο για τον πηγαίο κώδικα που έχω γράψει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

https://students.ceid.upatras.gr/~kontodimas/ATM_Project.zip
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

InF3XioN

Νεοφερμένος

Ο InF3XioN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Εντάξει το προχώρησα. Κάνει και compile. Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με την fstream. Όταν τροποποιείται το bank.dat, το νέο αρχείο δεν είναι προσπελάσιμο. Συγκεκριμένα, το μόνο πρόβλημα που αντιμετωπίζω τώρα είναι αυτό. Το υπόλοιπα τα έχω διορθώσει, η πρόκειται να τα διορθώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top