Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,244 μέλη και 2,424,406 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 354 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 316)
Μέχρι 1.50
6
1,90%
1.51-1.65
60
18,99%
1.66-1.75
112
35,44%
1.76-1.80
46
14,56%
1.81-1.85
46
14,56%
1.86-1.90
22
6,96%
1.91-1.95
13
4,11%
1.96+
11
3,48%
Δεν επιθυμώ να απαντήσω.
0
0%

Conceicao (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O Conceicao έγραψε: στις 17:18, 26-01-09:

Γραψτε το καταλληλο υψος που πιστευετε οτι πρεπει να εχει ενας αντρας/μια γυναικα και ποσο ψηλος θελετε να ειναι ο συντροφος σας.....!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 17:34, 26-01-09:

1 m 69,657 cm (χωρίς παπούτσια) Η λεπτομέρεια κάνει τους πρωταθλητές
44 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιμηθέας

Δραστήριο Μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 271 μηνύματα.

O Επιμηθέας έγραψε: στις 17:51, 26-01-09:

Στην άρση βαρών 1.50-1.60 στο μπάσκετ 2.10-2.20
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 17:59, 26-01-09:

Αναλογως για που το χρειαζεται. Γενικα στη ζωη μια μεση κατασταση ειναι παντα καλυτερη. Δλδ για τον ανδρα πχ 1.75-1.95m για την γυναικα...ε 1.60-1.75 ας πουμε.

Για κοπελα μου, μονο οι ακραιες καταστασεις θα με χαλουσαν καπως. Δλδ <1.40 (πινεζα), ή πχ αισθητα πιο ψηλη απο μενα, πχ 1.95+
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 18:13, 26-01-09:

1,95 cm βρε συ λόριεν δεν είναι και μέση κατάσταση στον άνδρα.
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 18:22, 26-01-09:

Πες τα ρε Μπορατ...Εαν οντως το 1,95 ειναι μια μεση κατασταση, τοτε ο πολυ ψηλος ποσο πρεπει να ειναι?!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 18:27, 26-01-09:

Ε ουτε το 150 ειναι μεση κατασταση για τον ανδρα. Εβαλα ενα φασμα, με βαση τι ειναι πρακτικο στη ζωη. Πιο πανω αρχιζεις να μη χωρας στα μισα αυτοκινητα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Conceicao (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O Conceicao έγραψε: στις 18:45, 26-01-09:

Εγω παντως που ειμαι και 1.93 δν μπορω να πω οτι εχω ιδιαιτερα προβληματα στην καθημερινοτητα......
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 19:47, 26-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Ε ουτε το 150 ειναι μεση κατασταση για τον ανδρα. Εβαλα ενα φασμα, με βαση τι ειναι πρακτικο στη ζωη. Πιο πανω αρχιζεις να μη χωρας στα μισα αυτοκινητα
σορρυ κιολας αλλα στα πισω καθισματα δυσκολευομαι μεχρι και εγω να κατσω αν το αυτοκινητο ειναι χαμηλο...που ειμαι 1.75

Για μενα ενας αντρας πρεπει να εχει υψος απο 1.85-1.95, ενω μια γυναικα απο 1.60-1.75
-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pote ksana (Ούφ!)

Δραστήριο Μέλος

H Ούφ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H pote ksana έγραψε: στις 20:09, 26-01-09:

Για μια γυναίκα το 1.65 είναι μια χαρά. Δεν συμφωνώ οτι το ύψος προσθέτει σε μια γυναίκα.
Αντίθετα ο άντρας θα 'πρέπει' να μας σκάει 1-2 κεφάλια. Άρα 1.75 ή παραπάνω.. Χωρίς λόγο. Είναι θέμα εικόνας στο μυαλό..
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O Φοίβος έγραψε: στις 20:46, 26-01-09:

Θα έλεγα 1.60 ( όσο εγώ ) ή λίγο πιο κοντή! Αλλά με ανάλογο σώμα, όχι σωματική διάπλαση νάνου
Αλλά αυτό πραγματικά είναι ένα από τα τελευταία πράγματα που κοιτάω σε μια γυναίκα (καλά, εκτός αν είναι 1.30- ή 1.80+ ).

Δεν θεωρώ πλεονέκτημα να είναι ψηλή η κοπέλα όπως έχει καταντήσει το στερεότυπο της όμορφης γυναίκας.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rosstrobon (Τανάσης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O Rosstrobon έγραψε: στις 21:53, 26-01-09:

Για εμενα που ειμαι 1.95 μια γυναικα γυρω στο 1.75 και πανω είναι μια χαρα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,586 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 12:30, 27-01-09:

ποσο ψηλος θελετε να ειναι ο συντροφος σας.....!!

...Τόσο ψηλή, ώστε να έχει τα πόδια γερά στη γή, και το κεφάλι χωμένο στα σύννεφα.
30 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 13:44, 27-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
...Τόσο ψηλή, ώστε να έχει τα πόδια γερά στη γή, και το κεφάλι χωμένο στα σύννεφα.
Ρεμπυ κατάλαβα ποιά ψάχνεις αλλά άστο... Πάει η μαγική φασολιά!!! Την έκοψε ο βλαχο-Τζάκ αφότου έκανε πλιάτσικο για χρυσά αυγά στον πωπό της χήνας (ή απ' όπου τα βγαζε η ρημάδω), μην την ονειρεύεσαι!
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:56, 27-01-09:

εγω πιστεύω οτι για τον καθένα το κατάλληλο ύψος ειναι ανάλογο του δικού του και τι εννοώ, εγω ειμαι 1,80 και το καταλληλο υψος για εναν αντρα θεωρω οτι ειναι τουλαχιστον 1,83
ενω μια φιλη μου που ειναι 1,53 το μεγιστο που θελει σε εναν αντρα ειναι το πολύ 1,80 και αυτο με το ζορι.
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 14:02, 27-01-09:

Εγώ όλα τα σφάζω όλα τα μαχαιρώνω. Είμαι 1.65 αλλά φοράω πάντα λίγο τακούνι, οπότε έχω υπάρξει με κοντούληδες 1.67-1.72 κι όταν βγαίναμε τους πέρναγα. Αλλά αφού δεν τους πείραζε δεν ενοχλούμουν. 'Εχω υπάρξει και με τύπους 1.80-1.85 και στην αρχή μου φαίνονταν γίγαντες, αλλά δεν με πείραζε. Πάντως το ιδανικό ύψος για ''ταίριασμα'' σωμάτων για κάποια στο ύψος μου είναι 1.72-1.80 το πολύ.
Παράθεση

escaflowne

Νεοφερμένος

Ο escaflowne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O escaflowne “using no way as a way" έγραψε: στις 14:10, 27-01-09:

Για μένα εάν η κοπελα είναι ωραία το ύψος το ξεχνάω αλλα παρόοοολα αυτα!
Είμαι 1.85 και πιστεύω πως 1.65 και πανω ειναι μια χαρά...πιο κάτω φενεται κάπως περιεργο
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 14:14, 27-01-09:

Αυτο που εχω δει παντως ειναι οτι κυριως οι γυναικες δινουν μεγαλη σημασια στο υψος του αλλου...και τις αρκετες φορες αποτελει και το βασικοτερο κριτηριο στο θεμα εμφανισης...
Βεβαια, περι ορεξεως κολοκυθοπιτα!
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 14:44, 27-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Αυτο που εχω δει παντως ειναι οτι κυριως οι γυναικες δινουν μεγαλη σημασια στο υψος του αλλου...
Μάλλον έτσι είναι...
Δεν με έλκυαν ποτέ οι πιο κοντοί μου.

Για μένα, το κατάλληλο ύψος δεν έχει αριθμούς αλλά εικόνα. Ο άντρας πιο ψηλός από τη γυναίκα###8230; αλλά όπως είπε μια ψυχή###8230;"περι ορεξεως κολοκυθοπιτα!"
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:58, 27-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Δεν με έλκυαν ποτέ οι πιο κοντοί μου.
Πρέπει να γνωριστούμε εμείς.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες