Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,244 μέλη και 2,424,419 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 362 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 316)
Μέχρι 1.50
6
1,90%
1.51-1.65
60
18,99%
1.66-1.75
112
35,44%
1.76-1.80
46
14,56%
1.81-1.85
46
14,56%
1.86-1.90
22
6,96%
1.91-1.95
13
4,11%
1.96+
11
3,48%
Δεν επιθυμώ να απαντήσω.
0
0%

vaggelio

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H vaggelio έγραψε: στις 22:41, 10-09-11:

τωρα που η συζητηση πηρε αντικειμενικη τροπη που μας αφηνει ολους ευχαριστημενους,λεω να το λειξουμε το θεματακι κουρασε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zithos

Δραστήριο Μέλος

Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 264 μηνύματα.

O Zithos έγραψε: στις 03:34, 11-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς
Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς
Ἄς πάω τὸ ζήτημα σὲ μιὰ ἄλλη διάσταση... Ἀνάμεσα στὶς δύο γυναῖκες τῶν παρακάτω φωτογραφιῶν, ποιά θὰ ἐπιλέγατε καὶ γιατί:
Εννοείται την Ντόρα, γιατί είναι πιό ψηλή.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Zithos : 11-09-11 στις 03:45.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vickydask

Δραστήριο Μέλος

H vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 352 μηνύματα.

H vickydask έγραψε: στις 02:27, 14-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από vaggelio
τωρα που η συζητηση πηρε αντικειμενικη τροπη που μας αφηνει ολους ευχαριστημενους,λεω να το λειξουμε το θεματακι κουρασε
οπα κοπελια σε βλεπω λιγο στη τσιτα οσο αφορα στο θεμα υψος. Χαλαρωσε και μη δινεις καθολου σημασια. Επειδη εχω κυριως κοντουλες φιλες ειχα παλια κοπμλεξακι με το υψος αλλα αραξε, δεξου το, μη σε νοιαζει ακομα και αν σε καποιους δεν αρεσει. Τι να κανουμε δε μπορουμε να αρεσουμε σε ολους. Αλλα πιστεψε με αμα βγεις εξω με αυτοπεποιθηση για τον εαυτο σου (ε δε λεω να σαι και σα το αναποδο γαμωτο) τοτε θα αρεσεις στην πλεοψηφια .

Ασχετο ο Αλ Πατσινο αν και 1.69 ειναι τοοοσο γοητευτικος ο ατιμος...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 14-09-11 στις 11:49. Αιτία: τροποποίηση μηνύματος λόγω παραβίασης όρου χρήσης 1
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 12:46, 14-09-11:

http://www.youtube.com/watch?v=RtERx...eature=related
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε: στις 15:19, 09-10-11:

μ αρέσουν συνήθως οι κατά πολύ ψηλότεροί μου...
οι πιο πρόσφατες σχέσεις μου ήταν 1,88 ο ένας και 1,92 ο άλλος
εγώ είμαι 1,70, νομίζω από 1,65 και πάνω είναι οκ για γυναίκα..
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 15:27, 09-10-11:

Δεν έχω πρόβλημα. Και ίσα με μένα να είναι, μια χαρά. Αν και με τους ψηλότερους (όχι πάνω από 1.85) μ'αρέσει να χωνομαι στην αγκαλιά τους και να νιώθω "μικροσκοπική" και προστατευμενη ας πούμε.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 15:35, 09-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Vampi
μ'αρέσει να χωνομαι στην αγκαλιά τους και να νιώθω "μικροσκοπική" και προστατευμενη ας πούμε.
χεχε τελειο post
εγω παλι δεν εχω προβλημα με το υψος,αν ειναι κοντη η κοπελα δεν με ενοχλει καθολου,αν παλι ειναι ψηλή οκ ειναι καλυτερα αλλα και παλι σιγα απλα ενα + ειναι,τιποτα παραπανω...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε: στις 04:35, 17-11-11:

Οχι πάνω από 1.70 πάντως...
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 18:52, 17-11-11:

προτιμω να ειναι πιο ψηλος απο εμενα..δεν ξερω νομιζω οτι προσδιδει ενα αισθημα ασφαλειαςαλλα δεν θα'χα και μεγαλο προβλημα αν δεν ηταν...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rina45

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H rina45 click!! έγραψε: στις 19:04, 17-11-11:

η αληθεια ειναι οτι μου αρεσουν περισσοτερο οι ψηλοι ανδρες, και με μεγαλες πλατες! το θεμα ειναι να βολευεστε σαν ζευγαρι, τωρα αν πας να τον φιλησεις και 8ες σκαλα ειναι ενα θεματακι! παντως 1,80 με 1, 90 καλοι ειναι!)) μιλαει το 1,66
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 22:20, 17-11-11:

Δεν τρελένομαι ιδιαίτερα για τους ψηλούς άντρες.. Για την ακρίβεια ποτέ δεν κατάλαβα γιατί θα πρέπει να είναι κριτήριο το ύψος για τον άλλον... Θα έλεγα οτι οι κοντοί με τραβάνε περισσότερο..
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,923 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 07:47, 27-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Δεν τρελένομαι ιδιαίτερα για τους ψηλούς άντρες.. Για την ακρίβεια ποτέ δεν κατάλαβα γιατί θα πρέπει να είναι κριτήριο το ύψος για τον άλλον... Θα έλεγα οτι οι κοντοί με τραβάνε περισσότερο..
Kαι εμενα το ιδιο!! Οι ψηλοι πιστευω οτι ειναι και λιγο αχαροι...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,708 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε: στις 09:04, 27-11-11:

Οι κοντοί δεν με τραβάνε, αλλά ούτε και οι ψηλοί. Θα προτιμούσα τον άντρα πιο ψηλό από εμένα, αλλά όχι πάρα πολύ πχ 180-190 καλοί είναι.
Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 256 μηνύματα.

H skylofili έγραψε: στις 23:50, 16-12-11:

Αν και ο φίλος μου είναι πολύ ψηλός, μ΄αρέσουν οι πιο κοντοί..
Ε όπως και να το κάνουμε, δεν είμαι και η Κουλιανού...
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 00:03, 17-12-11:

Είμαι 1,68 (για γυναικα νομιζω 1,60 - 1,70 είναι "καλο" υψος) και ο δικός μου είναι 1,75 (σε άντρες 1,70-1,80 μου φαίνεται ωραίο). Μ' αρέσει πολύ το υψος του, ειδικά σε συνδυασμό με το δικό μου.
Παράθεση

Rosstrobon (Τανάσης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O Rosstrobon έγραψε: στις 00:10, 17-12-11:

Επειδή έφτασα αισίως τα 2 μέτρα.Βασικά 1.98 +- 2 είμαι.Γενικά είμαι ψηλός.Αρκετά θα έλεγα.
Γενικά λόγω ύψους είμαι πολύ πολύ άχαρος.Εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει καθόλου αυτό.

Μου αρέσουν γενικότερα ψηλές κοπέλες.Θεωρώ ιδανικό ύψος το (1.75-1.85).H κοπεέλα με την οποία τα είχα στο παρελθόν ήταν 1.65 βέβαια.Κοπέλα πιο ψηλή από 1.85 να πω την αλήθεια δεν γνώρισα και ποτέ αλλά γούσταρα 2 κοπέλες που είχαν αυτό το ύψος.Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο πως και οι 2 τα έχουν με πιο κοντό αγόρι από αυτές. .

Νομίζω πως γενικά πως με κοπέλες πάνω από 1.70 θα φαινόμαστε καλά σαν ζευγάρι.Θεωρώ πως μεγάλες διαφορές στο ύψος δεν φαίνονται ωραία.
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος . Έχει γράψει 5,376 μηνύματα.

H Angelique. .* ●*. • ¸. ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 00:30, 17-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Ceres Victoria
Οι κοντοί δεν με τραβάνε, αλλά ούτε και οι ψηλοί. Θα προτιμούσα τον άντρα πιο ψηλό από εμένα, αλλά όχι πάρα πολύ πχ 180-190 καλοί είναι.
Λοοοοοοολ. Γιατί 2 αρνητικές? Πάτε καλά ρε?

Ούτε εμένα μου αρέσουν οι κοντοί ξέρωγω. Δεν μπορώ,εντελώς αντι-ερωτικοί. Απόψεις είναι αυτές.
Επίσης δεν μου αρέσουν ούτε οι υπερβολικά ψηλοί. Όπως είπε και Ceres Victoria, από 1.80 έως 1.90 είναι ιδανικό.
Ειδικά για κοπέλες από 1.70 και πάνω. Προσωπικές προτιμήσεις...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

malakouardo

Νεοφερμένος

Ο malakouardo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O malakouardo έγραψε: στις 01:14, 17-12-11:

και δλδ αν σας πει καποιος οτι το καταλληλοτερο υψος ειναι το 1.80,τι θα γινει?θα σας βαλουμε στο κρεβατι του προκρουστη?οτι να ναι...
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 01:43, 17-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Rosstrobon
Επειδή έφτασα αισίως τα 2 μέτρα.Βασικά 1.98 +- 2 είμαι.Γενικά είμαι ψηλός.Αρκετά θα έλεγα.
Γενικά λόγω ύψους είμαι πολύ πολύ άχαρος.Εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει καθόλου αυτό.

Μου αρέσουν γενικότερα ψηλές κοπέλες.Θεωρώ ιδανικό ύψος το (1.75-1.85).H κοπεέλα με την οποία τα είχα στο παρελθόν ήταν 1.65 βέβαια.Κοπέλα πιο ψηλή από 1.85 να πω την αλήθεια δεν γνώρισα και ποτέ αλλά γούσταρα 2 κοπέλες που είχαν αυτό το ύψος.Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο πως και οι 2 τα έχουν με πιο κοντό αγόρι από αυτές. .

Νομίζω πως γενικά πως με κοπέλες πάνω από 1.70 θα φαινόμαστε καλά σαν ζευγάρι.Θεωρώ πως μεγάλες διαφορές στο ύψος δεν φαίνονται ωραία.
Πες τα ανθρωπε μου....Τα βασανα των ψηλων....Χαχαχα(Πλακα κανω)

Δεν υπαρχει καταλληλο υψος...Το μονο που χρειαζεται ειναι τα μυαλα και οι καρδιες των δυο να εκπεμπουν στο ιδιο μηκος κυματος...Τα υπολοιπα ειναι λεπτομερειες....
Προσωπικα λατρευω οταν η κοπελα ορμαει πανω μου και κρατειεται απο εμενα....Εστω και εαν καμια φορα σε ριχνει κατω απο την πολυ φορα!!!
Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,330 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε: στις 23:23, 17-12-11:

δεν έχω πρόβλημα με το ύψος ας με ρίχνει και ένα κεφάλι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες