Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,244 μέλη και 2,424,419 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 367 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 316)
Μέχρι 1.50
6
1,90%
1.51-1.65
60
18,99%
1.66-1.75
112
35,44%
1.76-1.80
46
14,56%
1.81-1.85
46
14,56%
1.86-1.90
22
6,96%
1.91-1.95
13
4,11%
1.96+
11
3,48%
Δεν επιθυμώ να απαντήσω.
0
0%

karotenia

Δραστήριο Μέλος

H karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 294 μηνύματα.

H karotenia i follow rivers! έγραψε: στις 23:51, 19-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
Τσοολιαααά μου εσυυυ..
παρεκτρεπεσαι!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vkey : 20-08-11 στις 01:41. Αιτία: διόρθωση παράθεσης
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O ΓΙΩΡΓΟΣ95 ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΝΕΟΛΕ(Ρ)Α! έγραψε: στις 00:03, 20-08-11:

Καταλληλο υψος αντρα(1,75-1,90)
Καταλληλο υψος γυναικας(1,65-1,1,80)
Η καλυτερη υψομετρικη διαφορα σε ενα ζευγαρι ειναι μισο κεφαλι!
Εχω εναν γειτονα(περιπου 1,75 υψος) που αραβωννιαστηκε μια κοπελα 1,50 μετρο!Ειναι υπερβολικα κοντη!Οδηγαει μηχανακι και φεναιτε σαν παιδακι πανω!
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

regan

Νεοφερμένος

H regan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H regan έγραψε: στις 00:14, 20-08-11:

Για εμένα που είμαι 1.60 από 1.70 μέχρι 1.85 με ψηλό παπουτσάκι [εγώ να το φοράω το παπουτσακι] είναι μια χαρά! Το από 'κει κ πάνω θα είναι μάλλον αστείο και πιθανώς άβολο τώρα το πιο κάτω.... Πόσο πιο κάτω καλέ πια! 1.60 είπαμε ότι είμαι!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 12:02, 20-08-11:

εισαι σιγουρα το ιδιο ατομο σε ολες τις απαντησεις?μηπως εχεις τον λογαριασμο μαζι μ τον αδελφο σου η με κανεναν φιλο σου?
μπα,,εγω ειμαι..
και οι δύο..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 12:06, 20-08-11:

εγω ειμαι γυρω στο 1,78..συνηθως μου αρεσουν πιο πολυ πιο κοντες κοπελες...εννοω κατω απο 1,70..τωρα καταλληλο υψος δεν νομιζω πως υπαρχει
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Xaroulitaaaaa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Xaroulitaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Xaroulitaaaaa έγραψε: στις 16:08, 20-08-11:

γυναικες:1.65-.170
αντρες:1.80-1.85
εγωωω θα ηθελα σιγουρα να ειναι 1.80κατι
Παράθεση

Fenia:)

Νεοφερμένος

H Fenia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Fenia:) έγραψε: στις 22:50, 20-08-11:

εγω ειμαι 1.68 και θελω ο αντρας να ειναι 1,82 το πολυ
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,018 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 12:59, 21-08-11:

ειχα διαβασει σε εα βιβλιο οτι το σωστο υψος ειναι ο αντρας να ειναι ψηλοτερος απο τη γυναικα το πολυ μεχρι 12 ποντους.
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 13:01, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
ειχα διαβασει σε εα βιβλιο οτι το σωστο υψος ειναι ο αντρας να ειναι ψηλοτερος απο τη γυναικα το πολυ μεχρι 12 ποντους.
Στους 12.01 κόβεσαι;
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε: στις 13:07, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Fenia:)
εγω ειμαι 1.68 και θελω ο αντρας να ειναι 1,82 το πολυ
Στα 182,5 cm?
Παράθεση

Fenia:)

Νεοφερμένος

H Fenia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Fenia:) έγραψε: στις 13:17, 21-08-11:

οχι σε παντρευομαι
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

A propos (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,499 μηνύματα.

O A propos Jongleur en exercice - Cage en folie έγραψε: στις 17:18, 21-08-11:

Ε ναι, μετά είναι υπερβολικά πολύ...
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,244 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 14:32, 22-08-11:

Μου αρέσει σαν ιδέα ο σύντροφος να είναι ψηλότερος. Ωστόσο εμπειρικά έχω ερωτευτεί σφοδρά αλλά και έχω εντυπωσιαστεί με άτομα που είναι πολύ πιο κοντά από εμένα.
Βέβαια είμαι και 185cm, οπότε.

-petros
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

FallenAngel25

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H FallenAngel25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H FallenAngel25 Friends or Sex ? έγραψε: στις 17:23, 22-08-11:

Εγώ πάλι που είμαι 1.80 (ψηλή δηλ. για γυναίκα) συνήθως κάνω σχέσεις με άντρες του ίδιου ύψους με το δικό μου (έτσι τυχαίνει δηλ.!) γενικά οι πολύ πιο κοντοί δεν μου αρέσουν κι εμένα προσωπικά μου φαίνεται και κάπως αντιαισθητικό να είναι κατά πολύ μια γυναίκα ψηλότερη...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 20:14, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από FallenAngel25
Εγώ πάλι που είμαι 1.80 (ψηλή δηλ. για γυναίκα) συνήθως κάνω σχέσεις με άντρες του ίδιου ύψους με το δικό μου (έτσι τυχαίνει δηλ.!) γενικά οι πολύ πιο κοντοί δεν μου αρέσουν κι εμένα προσωπικά μου φαίνεται και κάπως αντιαισθητικό να είναι κατά πολύ μια γυναίκα ψηλότερη...
οο εισαι αρκετα ψηλη κοπελα οντως και μενα μου φαινεται καπως περιεργο η κοπελα να ειναι πιο ψηλη αλλα ενταξει δεν θα εδινα και μεγαλη σημασια αν μου τυχαινε
Παράθεση

FallenAngel25

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H FallenAngel25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H FallenAngel25 Friends or Sex ? έγραψε: στις 20:34, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
οο εισαι αρκετα ψηλη κοπελα οντως και μενα μου φαινεται καπως περιεργο η κοπελα να ειναι πιο ψηλη αλλα ενταξει δεν θα εδινα και μεγαλη σημασια αν μου τυχαινε
Ναι είμαι, είμαι !! (ψώνιο ξέρεις! ) μα κι εγώ δεν είπα ότι δίνω ιδιαίτερη σημασία έτσι κι αλλιώς με λίγο τακουνάκι τους περισσότερους του πέρναγα! απλά δεν φαίνεται και τόσο ωραίο αισθητικά.. Ας έχει ο/η άλλος/η τα μυαλά του/της μέσα στο κεφάλι του/της και το ύψος είναι το λιγότερο που θα έπρεπε να μας απασχολεί!
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 20:39, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από FallenAngel25
Ναι είμαι, είμαι !! (ψώνιο ξέρεις! ) μα κι εγώ δεν είπα ότι δίνω ιδιαίτερη σημασία έτσι κι αλλιώς με λίγο τακουνάκι τους περισσότερους του πέρναγα! απλά δεν φαίνεται και τόσο ωραίο αισθητικά.. Ας έχει ο/η άλλος/η τα μυαλά του/της μέσα στο κεφάλι του/της και το ύψος είναι το λιγότερο που θα έπρεπε να μας απασχολεί!
ακριβως η τελευταια σου προταση ε ναι αν φορας και τακουνι αστο φανταζομαι
Παράθεση

MariaEchelon (Μαρια)

Νεοφερμένος

H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H MariaEchelon έγραψε: στις 22:05, 22-08-11:

Εγω ειμαι 1.77 και συνηθως προτιμω αντρες που ειναι γυρω στο 1.85..
Οσο για το καταλληλο υψος, δεν νομιζω οτι υπαρχει, ειναι υποκειμενικο θεμα!
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,831 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 22:13, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction

Καλά που το είπες να χωρίσω.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,823 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 00:02, 23-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^

Καλά που το είπες να χωρίσω.
Παρομοίως
Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Μου αρέσει σαν ιδέα ο σύντροφος να είναι ψηλότερος.
Βέβαια είμαι και 185cm, οπότε.

-petros
Τι ψηλότερος ρε,εδώ στο meeting 12 άτομα και ήσουν ένα κεφάλι πάνω απ τη μάζα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες