Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,332 μέλη και 2,452,856 μηνύματα σε 77,683 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 408 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ένα αντίο στον Chester Bennington

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

Ο Covfefe αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,450 μηνύματα.

O Objectivism έγραψε: στις 03:47, 21-07-17:

Ο Τσέστερ Μπένινγκτον (Chester Βennington) βρέθηκε απαγχωνισμένος νωρίτερα σήμερα το πρωί. Πραγματικά, ένας από τους αγαπημένους μου τραγουδιστές, δυστυχώς για εμάς (ευτυχώς για εκείνον) έφυγε από τη ζωή. Τα λόγια είναι περιττά, απλά σκέφτηκα να γράψω κάτι, σε ένα ξεχασμένο φόρουμ για αυτόν. Πλέον ο Τσέστερ βρίσκεται σε μια αιώνια λήθη. Αφού την επέλεξε, δεν μπορούμε να τον κατηγορήσουμε.

Θα αφήσω απλά δύο τραγουδια από τα αγαπημένα μου. Καλή ανάπαυση.

10
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2,379 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 04:08, 21-07-17:

linkin park.. .
παρ ότι ο κόσμος του ροκ δεν τους είχε πολύ σε εκτίμηση, θεωρώ ότι το meteora και hybrid theory θα μείνουν στην ιστορία.
στο γυμνάσιο όταν τους άκουσα πρώτη φορά είχα εντυπωσιαστεί, Linkin park και s.o.a.d διαμόρφωσαν τότε τα μουσικά μου γούστα

rip Chester
5
Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

Ο Covfefe αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,450 μηνύματα.

O Objectivism έγραψε: στις 04:15, 21-07-17:

The sun goes down
I feel the light betray me
4
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 1,259 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 11:19, 21-07-17:

Οι Linkin Park ήταν (και είναι) το αγαπημένο μου συγκρότημα. Πιστεύω και πολλοί από εδώ μπορεί να το έχετε καταλάβει, αφού πόσταρα συχνά τραγούδια τους. Δυστυχώς, ο Chester δεν θα μπορέσει να ροκάρει και να ουρλιάξει ποτέ ξανά.

RIP Chester

Και ένα από τα αγαπημένα μου που εκφράζει τη μάχη που έδινε καθημερινά ο Chester με τους δαίμονές του (αλκοόλ, ναρκωτικά, σεξουαλική κακοποίηση όταν ήταν παιδί):

Υ.Γ. Μπράβο Objectivism που άνοιξες το θέμα. Πρέπει το φόρουμ να του αποδώσει έναν ελάχιστο φόρο τιμής (ή έστω αυτοί από το φόρουμ που τον ακούμε).
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη harry akritas : 21-07-17 στις 11:28.
3
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,870 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 18:53, 21-07-17:

Τελικά αυτοκτόνησε ρε παιδιά;
Πόσο κρίμα, έχω συνδέσει τα εφηβικά μου χρόνια με τους linkin park
1
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,096 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 19:02, 21-07-17:

Το γυμνάσιο είχαμε βγάλει με αυτό το συγκρότημα. Ότι και να πούμε είναι λίγο. RIP Chester.

7
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 1,259 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 19:15, 21-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Τελικά αυτοκτόνησε ρε παιδιά;
Προφανώς. Αντιμετώπιζε θέματα με εξαρτήσεις και είχε δηλώσει στο παρελθόν ότι είχε σκεφτεί και την αυτοκτονία.
Αν και δεν τους πρόλαβα στις μεγάλες τους δόξες, οι μεγάλοι μου αδερφοί τους άκουγαν συνέχεια και έτσι ξεκίνησα να τους ακούω από πολύ μικρός.

I had to fall to lose it all
but in the end it doesnt even matter
8
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,552 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 21:25, 22-07-17:

Η ταραγμένη ψυχή του, ας αναπαυθεί.

6
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,773 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 22:09, 22-07-17:

Δεν ήθελα να γράψω τίποτα αρχικά αλλά ο harry akritas έχει δίκιο.Ένας φόρος τιμής πρέπει να γίνεται από όσους έχουν δεθεί με τη μουσική.
Όταν διάβασα τη είδηση με έπιασε ενα σψίξιμο στο στομάχι.Για μένα οι Linkin Park ήταν η μπάντα που με έβαλε στο rock/metal όταν ήμουν έφηβος.Άκουγα όλα τα albums,έψαχνα ολα τα ep από το lp underground,demos,lp tv,τα πάντα.Ακόμα θυμάμαι κάθε στίχο κάθε τραγουδιού και το ψάξιμο στο limewire για να κατεβάσω το Minutes to Midnight.Tο πρώτο συγκρότημα που άκουσα συστηματικά και με μετέτρεψε από casual listener σε nerdy listener.Kαι την πρώτη αγάπη δε τη ξεχνάς..
Από το grunge των Grey Daze,στις κραυγές των Linkin Park,στο καθαρο rock των Dead By Sunrise παντού ο Chester ήταν φανταστικός.Eίναι αστείο μερικές φορές πόσο κοντά αισθάνεσαι μερικούς ανθρώπους μέσω της μουσικής ακόμα και αν δε τους έχεις συναντήσει ποτέ.

Rock in Peace Chester https://www.youtube.com/watch?v=lNEG5qaflnU
https://www.youtube.com/watch?v=ghA3wtQri8E
11
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

O harry akritas έγραψε: στις 16:07, 25-07-17:

Η ανακοίνωση των Linkin Park για τον χαμό του Chester Bennington
4
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε: στις 17:07, 25-07-17:

R.I.P Chester ..
5
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

O harry akritas έγραψε: στις 16:42, 31-07-17:

Η ιδιωτική κηδεία του Chester Bennington
Ο Chester έφτασε πλέον στον τελευταίο του προορισμό. Καλή ανάπαυση.
3
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

O harry akritas έγραψε: στις 15:50, 28-10-17:

Linkin Park and friends celebrate life in honor of Chester Bennington

Από το 15ο λεπτό και μετά. Enjoy.
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,773 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 23:19, 09-01-19:

2
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,227 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 00:59, 10-01-19:

Θα αφήσω απλά αυτό εδώ..
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

O Physiognomist έγραψε: στις 23:03, 11-05-19:

Το πρόβλημα που έχουν τέτοιες θεωρίες είναι πως είναι υποθέσεις που έχουν ταιριαστεί για να βγει ένα συγκεκριμένο πόρισμα. Θα μου πεις ''γιατί ξέρεις όντως αν αυτοκτόνησαν?''. Όχι,τίποτα δε μπορεί να είναι σίγουρο και εκεί πατάνε οι θεωρίες συνωμοσίας.

Ένας άνθρωπος που αυτοκτόνησε λόγω side effect του Ativan και ένας άλλος λόγω χρόνιας πάλης με την κατάθλιψη είναι γενικά κάτι πιο πιθανό από διπλή δολοφονία.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Το τελευταίο (;) αντίο - Από Πέτρος Αργυρίου
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φάκελος: Ελληνική Κρίση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-11-11 στις 20:22.
    • Αντίο φιλενάδα - Από crazyhelen
      Το θέμα έχει λάβει 39 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-09-08 στις 21:39.
    • Αντίο Μπόμπαν.. - Από maik85
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-07-06 στις 13:59.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα