Εργαζόμενη μητέρα και κυρά;

εργαζομενη μητερα και κυρα??

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • ειμαι γυναικα κ δεν θελω να δουλευω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ειμαι γυναικα κ θελω να δουλευω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ειμαι αντρας κ θελω να τα παρεχω ολα εγω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ειμαι αντρας κ θελω να συνησφερει

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εσεις τι νομιζετε?? ποιος ειναι ο καταλληοτερος τροπος για να λειτουργησει μια οικογενεια?
πρεπει η δε πρεπει να δουλευει και η γυναικα και να ειναι ανεξαρτητη?? οι αντρες θα προτιμουσατε να ναι σπιτι και να ασχολειται με την οικογενεια και να της τα προσφερετε ολα εσεις η να συνησφερει και εκεινη στο εισοδημα?? θα ''την ελεγες'' ποτε στη γυναικα σου αν δε δουλευε???οι γυναικες πως το βλεπετε?? μια ωραια ηρεμη και οικογενειακη ζωη να μεγαλωνετε οι ιδιες τα παιδια σας και οχι ο παππους και η γιαγια η να εχετε τα δικα σας χρηματα και να ειστε ανεξαρτητες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Υπάρχει ήδη παρόμοιο θέμα που μπορείς να βρεις εδώ. :)
Το παρόν κλειδώνεται. :closed:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top