Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,218 μέλη και 2,417,625 μηνύματα σε 75,637 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 137 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι είναι αυτό που κάνει τον Άντρα;

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,521 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 09:38, 19-04-10:

επίσης είστε όλες σας σίγουρες ότι θα αντέχατε έναν άντρα-άντρα στο πλευρό σας?
καλα κατσε να βρεθει ενας τετοιος πρωτα γιατι ειναι πολυυυυυυυ δυσκολο πιστεψε με και μετα σας λεμε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 57 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,540 μηνύματα.

O Buggs έγραψε: στις 10:05, 19-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
καλα κατσε να βρεθει ενας τετοιος πρωτα γιατι ειναι πολυυυυυυυ δυσκολο πιστεψε με και μετα σας λεμε

Τοσο πολύ προχώρησε το γκέη κίνημα λοιπόν...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε: στις 10:19, 19-04-10:

αστα να πανε μπαγκς μου..
Παράθεση

katerina_farm

Δραστήριο Μέλος

H katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 268 μηνύματα.

H katerina_farm έγραψε: στις 12:05, 19-04-10:

Συνφωνω δεν υπαρχουν πολλοι ανδρες τελευταια. Φοβαμαι ομως οτι φταιμε λιγο κι εμεις κοριτσια που πολλες φορες δεν ξερουμε τι θελουμε.. μας τυχαινει τρυφερος ευγενικος δοτικος μετα απο λιγο μας κουραζει πεφτουμε σε σκληρο και αλητη και ενω τον βλεπουμε επιμενουμε να τον κατακτησουμε να τον αλαξουμε και αφου φαμε τα μουτρα μας αναφωνουμε αναμεσα σε λυγμους δεν υπαρχουν πια ανδρες΅!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,142 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 12:11, 19-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από katerina_farm
Συνφωνω δεν υπαρχουν πολλοι ανδρες τελευταια. Φοβαμαι ομως οτι φταιμε λιγο κι εμεις κοριτσια που πολλες φορες δεν ξερουμε τι θελουμε.. μας τυχαινει τρυφερος ευγενικος δοτικος μετα απο λιγο μας κουραζει πεφτουμε σε σκληρο και αλητη και ενω τον βλεπουμε επιμενουμε να τον κατακτησουμε να τον αλαξουμε και αφου φαμε τα μουτρα μας αναφωνουμε αναμεσα σε λυγμους δεν υπαρχουν πια ανδρες΅!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αυτή η παρα-λογική των γυναικών που περιγράφεις, θέλει ψυχιατρική αγωγή!

(υ.σ.: δεν αναφέρομαι προσωπικά)
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε: στις 12:38, 19-04-10:

ε δε φταιμε εμεις.. πανε και αυτοι στα ακρα, χαθηκε λιγο η μεση κατασταση λιγο απο τα δυο
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,142 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 12:49, 19-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
ε δε φταιμε εμεις.. πανε και αυτοι στα ακρα, χαθηκε λιγο η μεση κατασταση λιγο απο τα δυο
καλά καλά...αν θέλουμε να λέμε ότι δεν βλέπουμε, δένουμε μαντήλι στα μάτια μας...
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 12:54, 19-04-10:

Κατά την άποψη μου δεν φταίνε οι ομοφυλόφυλοι για την κατάσταση των ετεροφυλόφυλων. Ο εγκέφαλός τους φταίει... (και εμείς λίιιγο)
Παράθεση

eyripos_xalkida

Νεοφερμένος

Ο eyripos_xalkida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

O eyripos_xalkida έγραψε: στις 12:56, 19-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από katerina_farm
επιμενουμε να τον κατακτησουμε να τον αλαξουμε
Και τι είναι ο άνδρας για να τον αλλάξετε; τραπεζομάντιλο;
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

O nPb έγραψε: στις 13:01, 19-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Κατά την άποψη μου δεν φταίνε οι ομοφυλόφυλοι για την κατάσταση των ετεροφυλόφυλων. Ο εγκέφαλός τους φταίει... (και εμείς λίιιγο)
ενώ οι γυναίκες έχουν τέλειο εγκέφαλο;
Παράθεση

kritikaros (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O kritikaros έγραψε: στις 13:01, 19-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
καλά καλά...αν θέλουμε να λέμε ότι δεν βλέπουμε, δένουμε μαντήλι στα μάτια μας...
σωστοοοοος

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω

σαφώς και δεν φταίνε για κάτι,αν όλα τα ρίχνουμε στους δίπλα τότε πάει...όλο "γύρω-γύρω όλοι" θα είναι η κατάσταση και θα ψάχνουμε να βρούμε τον "μανωλάκι" ενώ θα είναι μπροστά στα μάτια μας.
Παράθεση

katerina_farm

Δραστήριο Μέλος

H katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 268 μηνύματα.

H katerina_farm έγραψε: στις 13:02, 19-04-10:

oxi ακομα τουλαχιστον npb αλλα δεν υποσχομαι στο μελλον μπορει ομως
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 13:02, 19-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
ενώ οι γυναίκες έχουν τέλειο εγκέφαλο;
Ποιός μίλησε για τελειότητα;;;;;;;;;;
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε: στις 13:05, 19-04-10:

παιδια ας μιλησουμε/σω δηλ. λιγο σοβαρα.. το τελειο δεν υπαρχει και ουτε θα υπαρξει ποτε. ο καθενας μας απλα ψαχνει να βρει το ιδανικο ταιρι γιαυτον που θα τον κανει ευτυχισμενο. το ιδανικο δεν εχει να κανει ουτε με το ποσο αντρας/γυναικα ειναι καποιος/α ουτε τιποτα.
οταν ερθει ο καταλληλος ανθρωπος τοτε και ομορφος σου φαινεται και αντρας/γυναικα σε ολα και ιδανικος.. θα κανεις υποχωρησεις , θα συμβιβαστεις και θα πορευθεις στη ζωη.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8,667 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 13:33, 19-04-10:

Θα έρθει μια φορά να νιώσω πως κι εγώ ανήκω κάπου.
Θα έρθει σαν θεός, άνθρωπος καθαρός κι εγώ η σκιά του.
Θα μου κρατάει σφιχτά-σφιχτά το χέρι,
και λόγια καθαρά μόνο θα μου φέρει.

Θα γνωρίσω έναν άνθρωπο που λέει ναι και το εννοεί.
Να γυρίζω το κεφάλι και να μένει το χαμόγελό του εκεί.
Μες στα μάτια να τον βλέπω να'χει λόγο, να'χει μπέσα.
Να νυχτώνει, να χαράζει και να πέφτω πάντα μέσα.

Μες στα μάτια να τον βλέπω και να μένω ο εαυτός μου,
να το λέω να το εννοώ πως είναι αυτός ο άνθρωπός μου.
Κι αν πέρασα πολλά, μπορώ σε μια στιγμή να τα διαγράψω.
Μπορώ να του δοθώ, να του παραδοθώ κι ας ξανακλάψω.
Φτάνει για μια φορά αυτός να φέρει, δυο λόγια καθαρά στο άδειο μου το χέρι.

Να γνωρίσω έναν άνθρωπό που λέει ναι και το εννοεί,
να γυρίζω το κεφάλι και να μένει το χαμόγελό του εκεί,
να έχω λόγο να του δίνω και να παίρνω από εκείνον την μπέσα.
Να χαράζει, να νυχτώνει και να πέφτω πάντα μέσα.

Μες στα μάτια να τον βλέπω και να μένω ο εαυτός μου.
Να το λέω να το εννοώ πως είναι αυτός ο άνθρωπός μου.
Πέρασα πολλά, μπορώ σε μια στιγμή να τα διαγράψω...
θέλω να του δοθώ, να του παραδοθώ κι ας ξανακλάψω...αρκεί,
να γυρίζω το κεφάλι και να μένει το χαμόγελό του εκεί....εκεί.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,721 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 12:46, 20-04-10:

ο χαρακτήρας του.......άρα η παιδεία του, η κοινωνική του μόρφωση......
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,471 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε: στις 22:44, 20-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από kritikaros
επίσης είστε όλες σας σίγουρες ότι θα αντέχατε έναν άντρα-άντρα στο πλευρό σας?
Άντε ρε, αυτό ήταν το πρόβλημα κι έλεγα κι εγώ, "γιατί δεν με αντέχει καμμία, γιατί δεν με αντέχει καμμία"; Ευτυχώς φίλε μου που το είπες κι ένιωσα κι εγώ μια κάποια ανακούφιση, γιατί νόμιζα πως είμαι απλά μαλάκας...
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε: στις 23:08, 20-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos
Άντε ρε, αυτό ήταν το πρόβλημα κι έλεγα κι εγώ, "γιατί δεν με αντέχει καμμία, γιατί δεν με αντέχει καμμία"; Ευτυχώς φίλε μου που το είπες κι ένιωσα κι εγώ μια κάποια ανακούφιση, γιατί νόμιζα πως είμαι απλά μαλάκας...
ε δε στο λενε βρε χαουλα οτι ειναι γιαυτο για να μην παρεις πανω σου παιδι μου σου λενε το αλλο για να νιωθεις και ασχημα απο πανω
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,855 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 23:09, 20-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos
Ξέρεις πώς είναι να θέλεις να γελάς δυνατά και να κοιμούνται όλοι; Να###8230; αυτά τραβάω###8230;

Κριτικάκη, πώς είναι ένας "άντρας- άντρας"?
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,443 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε: στις 23:28, 20-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
... πώς είναι ένας "άντρας- άντρας"?
Λιονταρόψυχος, πίσω από μια...οθόνη (πλέον)
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια