Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,230 μέλη και 2,423,672 μηνύματα σε 75,670 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 404 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ας συζητήσουμε για τον firefox

Η γνώμη σας για τον firefox 4 συγκριτικά με τον ανταγωνισμό;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)
Θετική
13
92,86%
Αρνητική
1
7,14%

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:39, 15-04-06:

Δεν ειναι και πολλα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:55, 15-04-06:

Τοσα ητανε και πριν ομως
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:02, 16-04-06:

Αρα δεν εχεις και τοσο προβλημα
Παράθεση

ThyClub

Νεοφερμένος

Ο ThyClub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O ThyClub έγραψε: στις 01:26, 25-04-06:

Γειά σας κι απο μένα. Έψαξα για κάποιο τόπικ πχ : γνωριμία νέων μελών αλλά δεν βρήκα κι έτσι απλά ποστάρω εδώ τα καλώς με βρήκατε κτλ

Όσο για τον FF. Μιάς και αυτό που θα πώ είναι νόμος :

Ποτέ δεν βάζουμε την τελευταία έκδοση ενος προγράμματος αν δεν το έχουν δοκιμάσει αρκετοί.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 09:47, 25-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από ThyClub
Γειά σας κι απο μένα. Έψαξα για κάποιο τόπικ πχ : γνωριμία νέων μελών αλλά δεν βρήκα κι έτσι απλά ποστάρω εδώ τα καλώς με βρήκατε κτλ
https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=454

Όσο για τον FF. Μιάς και αυτό που θα πώ είναι νόμος :

Ποτέ δεν βάζουμε την τελευταία έκδοση ενος προγράμματος αν δεν το έχουν δοκιμάσει αρκετοί.
Σχετικο ειναι αυτο, υποτιθεται οτι για αυτο βγαινουν οι beta ... για να δοκιμαστουν πριν πανε στον τελικο χρηστη
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 12:05, 25-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από nikita13
Μα γιατί ξου το Firefox??
Eγώ γιατί είμαι πολύ ικανοποιημένη??
Κι εγω απολυτα!
Μου το "κολλησε" ενας φιλος και απο τοτε δεν μπορω να λειτουργησω με κατι αλλο.
Παράθεση

ThyClub

Νεοφερμένος

Ο ThyClub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O ThyClub έγραψε: στις 20:33, 25-04-06:

Την στιγμή που δεν είσαι έτοιμος να δοκιμάσεις μια beta όμως... Για παράδειγμα κάτι απαντήσεις παραπάνω που λέγανε για ξού firefox κτλ ... Όταν δοκιμάζεις κάτι πρέπει να ξέρεις οτι θα υπάρξουν στιγμές που θα κρασάρει. Αν δεν θέλεις να κρασάρει τότε απλά μένεις με την 1.0.7 που είναι δοκιμασμένη.
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 23:57, 25-04-06:

εγω χρεισημοποιω 2 browsers τον οπερα που τον λατρευω κ τον firefox που τον χρεισημοποιω στον φορητο κ μου φαινονται πολλοι καλυτεροι απο τον ΙΕ κ παντα βρισκουν διακομιστη ενω ο αλλος καθε μερα το ιδιο βιολι
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 00:34, 26-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από ladycat
φαινονται πολλοι καλυτεροι απο τον ΙΕ κ παντα βρισκουν διακομιστη ενω ο αλλος καθε μερα το ιδιο βιολι
Χμμμ γιατι κατι μου λεει οσο αφορα την ευρεση διακομιστη δεν φταιει ο IE αλλα η ρυθμησεις του.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 01:13, 26-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Χμμμ γιατι κατι μου λεει οσο αφορα την ευρεση διακομιστη δεν φταιει ο IE αλλα η ρυθμησεις του.
Θα συμφωνισω. Και εγω ειχα το ιδιο προβλημα μια εποχη με τον ΙΕ αλλα καπια στιγμη που ασχολιθικα με της ρυθμισης ευτιξαν ολα
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 08:29, 03-05-06:

Για οσους ενδιαφερονται βγηκε η 1503. Συντονηστε τα update
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 10:01, 03-05-06:

Ναιιιιιι, το κατεβάσαμε ήδη.
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 19:32, 03-05-06:

Το κατέβασα, αλλά ρε γμτ πάλι κολλάει μερικές φορές. Πρόσεξα ότι κολλάει μετά από επίσκεψη στο ert.gr!

κάτι άλλο που θέλω να ρωτήσω:υπάρχει κάποιο add-on το οποίο να "σωζει" στη μνήμη το πόσα και ποια παράθυρα είχα ανοιχτά πριν κλείσω το firefox; Κάτι παρόμοιο με την λειτουγία που υπάρχει στο Opera;
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:52, 03-05-06:

Με ενημερωσε για update και το εβαλα. Μεχρι στιγμης δεν εχω δει διαφορα ομως
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:24, 03-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Με ενημερωσε για update και το εβαλα. Μεχρι στιγμης δεν εχω δει διαφορα ομως
λογικο ... οι διαφορες ειναι καθαρα θεματα ασφαλειας.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
κάτι άλλο που θέλω να ρωτήσω:υπάρχει κάποιο add-on το οποίο να "σωζει" στη μνήμη το πόσα και ποια παράθυρα είχα ανοιχτά πριν κλείσω το firefox; Κάτι παρόμοιο με την λειτουγία που υπάρχει στο Opera;
Πολλα ... Δες αυτο -> https://addons.mozilla.org/firefox/2324/ νομιζω οτι ειναι ενα απο τα πολλα
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:54, 10-05-06:

Καθως σημερα σερφαρα εβλεπα ενα video sto youtube καπια στιγμη δεν ειχε πια ηχο το pc μου. Αφου ελενξα την κοσολα και ολα τα σχετικα εκανα ενα restart για να φτιαξει. Εφτιαξε αλλα απο το firefox εφυγαν ολα τα bookmark, η ρυθμισεις κλπ. Υπαρχει καμια ελπιδα να τα βρω καπου "κρυμενα" η πρεπει να τα ξαναφτιαξω απο την αρχη;
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 20:20, 10-05-06:

εψαξες στο φακελο μεσα που ειναι εγκατεστημενος ο firefox; νομιζω εκει εχει ενα φακελο profiles
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 14:24, 11-05-06:

Στον υποφακελο deafault υπαρχει αλλος ενα υποφακελος που λεγετε profiles, εκει ομως εχει μονο οσα εχει αρχικα ο ff
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:27, 11-05-06:

το αρχειο C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\defaults\profile\bookmarks.html εχει μονο τα αρχικα;
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 14:36, 11-05-06:

Ναι. και δυστιχος το τελευτεο back-up που εκανα ητανε πριν εναν μηνα με αποτελεσμα να χασω καπιες σελιδες που χρεαιζομουν
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • O Firefox φορτώνει πολύ την CPU - Από Speedy
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-11-10 στις 20:24.
    • Οpera ή Firefox; - Από gademis
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-11-10 στις 16:33.
    • Windows 7 και Firefox - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-02-10 στις 02:45.
    • πρόβλημα με fla ή swf κ firefox / IE - Από MonaXoS
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-04-06 στις 10:18.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα